Şimdi Ara

AÇIK KAPI : PORT VE ALTYAPI TALEPLERİNİZİ İLETEBİLİYORSUNUZ. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
50
Favori
91.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben kavga ederim iyi sabretmişsiniz..
  • kaymakamlıktan arandım siteden de cevap yazdılar bunun dışında eski turkcell li olarak beni turkcell müdürlüğünden aradılar ama vodafone den aramadılar ama turkcell müdürlüğü suçunu kabul etti bölgede 3 operatörde de sorun olduğunu ve bunun için yeterli çalışma yapılmadığını ancak 2020 içerisinde çalışmaların yapılacağını söyledi. bilerek hangi hat olduğumu belirtmedim çünkü evde turkcell kullanan insan da olabiliyor turk telekom kullanan insan da olabiliyor onlarda da sorun çıkıyor.

gelen cevap :

T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu İstanbul Bölge Müdürlüğünce Türk Telekom, Türkcell ve Vodafone Telekomünikasyon AŞ Genel Müdürlüklerine kapsama yetersizliğinin değerlendirilmesi hususunda gereğinin yapılması konusunda, aynı zamanda tarafınıza da bilgilendirme yazısı yazılmıştır. İlgili Müdürlüklerce başvurunuz değerlendirilecektir. Bilgilerinize rica ederiz.

Açık Kapı Bürosu' na başvurduğunuz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

• marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-dilekce-ornegi-ornekleri-ve-altyapi-port-talebi-talepleri--140072962?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Buradaki örneklere uygun olarak dilekçe doldurmalısınız. Bu dilekçeyi telekom müdürlüğüne teslim ediyorsunuz. Bunun akabinde ise sonuç alamazsanız açık kapıdan yazıyorsunuz. (dilekçe takip no ile)

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Size yazılan cevabı inceledim. Yatırım müdürlüğü umarım planlamaya bölgenizi dahil eder.
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun bakalım.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    evet bununla ilgili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • M4M00D kullanıcısına yanıt
    Bizler de oradaki süreci merak ediyorduk. Mesajınızı oraya yazar mısınız, operatör bölümündeki arkadaslarımız da görebilsinler.
    Bana sorun bir de her gidişim 50 tl gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    süreç aşşağıda ekran görüntüsünü attığım gibi ilk olarak normal başvurunuzu yapıyorsunuz. 4. aşama da size ulaşıyorlar kaymakamlıktan süreç hakkında bilgilendirmek için ayrıca şikayet edilen operatör tarafından da aranıyorsunuz ilginçtirki ben vodafone yim eski hattım turkcel di beni turkcel den aradılar suçu kabullendiler inceleme yapılacakmış ilgili ekipler tarafından ardından artık ne zaman işlem yapılır bilinmez ama kısa bir sürede çözülmeyeceğini biliyorum.
    AÇIK KAPI : PORT VE ALTYAPI TALEPLERİNİZİ İLETEBİLİYORSUNUZ.

AÇIK KAPI : PORT VE ALTYAPI TALEPLERİNİZİ İLETEBİLİYORSUNUZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 15 Kasım 2019; 16:44:26 >

• M4M00D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

yok kardeşim dün binadan imza topladım k.ören ilçe müdürlüğüne gittim sorumlu mühendise durumu anlattım .. adam hiç alt yapısı olmayan yerlere hizmet verdiklerini sadece arızalanan yeni aboneye kapasitesi kalmayan vs eski dolapları değiştirdiklerini söyledi ... ee o zaman hep mi adsl alacağız dedim değişir ama ne zaman olur bilemem diyor hemen olsun demiyorum dedim 2020 planlamasına alın dedim yok 2020 olmaz diyor hatta 2021 i de ihtimal vermiyor... dilekçeyi yırttım çöpe attım lanet okuyarak çıktım...

bu ülkede maaşım %60 ı kadar vergi veriyorsam hizmet hakkım suriyelilere 40 milyar dolar harcansın diye vergi vermiyorum ben... kuruş giden param da haram olsun ... imkanım olsun 1 sn bu ülke de yaşamaycağım ama malesef... siyasi size karşı amacım yok şahsi düşüncemdir... btk şikayete 1600 den fazla şikayetim var cimer açık kpaı vs... hepsi telekomdan aldıkları cevabım müşteriye iletiyor. hiç bir yaptırımları yok..

yapmıyorlar hocam imzada topladım geç olur diyorlar malesef...
    bana 2015 de 2019 yılında gelir demişlerdi o zamanlar çok uğraştım torpil fayda etmiyor fazla
    Elbette anlıyorum sizi.

• Madem beklediniz o kadar, biraz daha bekleyin 2021 de elon musk'ın starlinki geliyor.
    Atarsınız çatıya bi çanak 1gbit internet ohh mis.
    kota yok, yasaklı site yok, düşük gecikme, bir de kurbana girer gibi 10 kişi birleşirseniz tadından yenmez.
    Bu vurdum duymaz telekomla da uğraşmamış olursunuz. inşallah batarsın telekom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crawlers -- 16 Kasım 2019; 0:24:28 >
    Hocam Geçen Turk Telekom da dedim sızın çektiğiniz fiber saha dolarına kadar superonline çektiği fiber eve kadar fark orada dedim Telekom baka kaladi öyle

5600 tane btk şikayet
    365 tane arza kaydı belki daha fazla
    il müdürlüğü 4 yıldır arıyorum gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 16 Kasım 2019; 0:33:6 >
    ben 2017 de gittiğim de 3 yıl sonra felan demişlerdi dün gittiğim de ise bir 3 yıl daha var gibi... hatta saha dolabını kapasiteye göre değiştiriyoruz dedi ama bizim saha dolabı ara sokakta kalıyor öyle fazla bir bina bağlantısı yok belki de 10 yıl sonra değiştirilir... ümidim felan yok daha hatta saha dolabı bizim binanın karşısında hemen gözüme takıldıkta uçan tekme atasım geliyor ... oradan bari kaldırsalar..
    Dolap eski dolap 2400 per var mecbur elinde sonunda fiber getirecekler

gölden su gelene kadar kurbağanın gözü çıkarmış...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.