Şimdi Ara

acer v5-122p fan sesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar vatan bilgisayar'dan v5-122p model bir bilgisayar aldım ama fan sesi çok yüksek gibi geldi.
    Türkçe kullanıcı yorumlarına pek rastlamadım,cihazı alan kullanan yada bilgisi olan varsa aynı durumla karşılaşıp karşılaşmadıklarını belirtebilirler mi? ona göre vatan bilgisayarla iletişime geçeyim.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-v5-122p-61454g32nbb-v5-122p-notebook-amd-a6-1ghz-4gb-320gb-116-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=68155

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 20 Eylül 2013; 14:57:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Isınma durumu nedir,bazı leptoplarda sıfır dahi olsa fan sesi orijinal olarak olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Isınma durumu nedir,bazı leptoplarda sıfır dahi olsa fan sesi orijinal olarak olabiliyor.

Şuan için ısınma sorunu yok.Evdeki yıllanmış iki notebooktan da daha çok fan sesi çıkarıyor.
    Aldığım fiyata göre tatmin edici özellikleri var ama bu fan sesi can sıkıcı,sanırım servise gidecek mecburen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 20 Eylül 2013; 14:57:57 >
  • Cihazı almayı düşünen ve burdaki sorunu görüp aklında soru işareti oluşanlar için güncellleme: Fan sesi şuan için kabul edilebilir seviyede gerekli güncellemeler yapıldıktan ve acer'in gereksiz programları kaldırıldıktan sonra,zaman içinde belki alışmış ta olabilirim ama rahatsız edici bir fan sesi yok diyebilirim.

Özellikle Acer cloud programını hemen kaldırmanızı tavsiye ederim,bunun kadar kasan bir program görmedim. Office içine bir eklenti yerleştiriyor ve office ilk açılışta resmen 5 adk açılmayı bekliyor. Program kaldırıldığı halde eklenti kalıyor mutlaka office içinde eklentinin devre dışı bırakılması gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.