Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
1.284
Cevap
34
Favori
73.464
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Acer >> Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1657 Mesaj
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-omen-nb-17-an007nt-3cd05ea-i5-7300hq-16gb-ddr4-256ssd-2tb-hdd-gtx1060-6gb-17-3-fhd-120hz-dos-319160350

İndirime girmiş. İlgilenen olabilir. Gayet iyi. Mağazada kasa yapısını incelemiştim. Baya hoşuma gitmişti.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

899$ olmadan elimi sürmem
    |
    |
    gsserhat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    5inde para çekildi bugün kargoya verdiler benimkisini.

|
    |

Genelde 5-7 gün içinde kargoya veriliyor. Ayın 29'unda verdiğim sipariş ayın 10'unda Dubaiden yola çıkmış görünyür hali hazırda. Çarşamba ya da perşembe teslim etmeleri lazım.
    |
    |
    privacy555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum , baya kişi almış , sorunlu çıkanlar olmuş , memnun kalan olmuş falan. sizce almalı mıyım? bide onun bunun değişmesi gereken şeyler falan varmış. ben bu konularda cahil kalıyorum (yani ürün elimize geçtikten sonra uğraştırıyormu?). mmorpg oyuncusuyum iyi bir kalite arıyorum, sunar mı bu bilgisayar? ve herhangi bir sorun çıkması halinde iade işlemi 30 gün süresi, ürün elimize geçtikten sonra başlıyor değilmi? ve ısınma + fps konusunda bilgi alabilirsem sevinirim.

bu fiyata bu pc yi alın öpün başınıza koyun. ufak tefek şeylere takılmayın kesinlikle süper makine

|
    |
    Bahsedilenler: melaion

Benim cihazım bugün geldi ve hdd kablosu hazır takılıydı. Sadece windows, bios ve ekran kartı güncellemelerini yaptım çok uğraştırmadı onlar. Son 5 saattir de Assasins creed origins ve The witcher 3 oynuyodum ultra ayarlarda. İkisinde de fps 55-60 arasıydı altına düşmedi. Sıcaklığı da en yüksek 83 gördüm bu 5 saatlik oyun seansı sonrasında

TL;DR Herşey 10 numara hiç bir pürüzle karşılaşmadım şimdilik :D
    |
    |
    melaion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kablo felan denmiş. Ben ekstra hdd almadım ama tütkiyeden alacağım. Bunun bağlatısını yapmak zor olur mu. Sonuçta siteden hazır satılan hdd de galiba ek birkaç paraçayla geliyor montaj yapabilmek için. Türkiyeden 2.5 hdd alsam montajını yapabilir miyim?

ya biraz saçma olucak ama hp omen rx580 modelli laptop ile helios 300 arasında kaldım tavsiyeleriniz nedir? cidden kusura bakmayın kirtletme gibi olmasın..

Özellikler ne? Link var mı?

|
    |
    BrutalKid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaparsınız ben yaptım iki dklık iş.

|
    |
    ti_murt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Windowsu ve ekran kartını guncellemeler kısmından güncelliyoruz değil mi windows üzerinden yani birde biosu nasıl güncelleneceğiz ?

|
    |
    egecan02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunu almayı düşünüyorum. Lütfen bilgili arkadaşlar şu 3 soruma cevap verebilir mi?
    1) Cihaz en üst parlaklıkta bile karanlık mı? Yeterli değil mi?
    2) Ekran parlaklık sızması hepsinde oluyor mu?
    3) Şu resimdeki headset ile fiyat 900 dolar bunu alabilmemizin yolu yok mu? Yollan mıyor diyor farkındayım mesaj atsak bir istisna gösterilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyrextr -- 12 Aralık 2017; 22:23:47 >
    |
    |

Düşürmüyorlar anasını satim

|
    |
    avanak_abdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Noel, yılbaşı yaklaşıyor. Muhakkak düşecektir. Yurtiçinde de indirimler olur. Sadece bu modele bağımlı değilim şuan. Hoşuma giden, indirime giren bilgisayarı alır geçerim :)
    |
    |
    camsil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ayrıca klavyenin f3 tuşu yerinden çıkıyor sürekli seri seri basınca oluyor mesela bi f3 bastın tekrar f1 e döndüm f2 ye f3 e tekrardan basınca çıkıyor tuş

acer yurt içi kapsıyormuydu garantisi ve yurt içi mail felan attım ürünün kargolayın adrese bakalım dediler ücret alırlarmı benden ?

Amazona geri yollayıp yenisini neden istemiyorsun?

|
    |
    DreamEnergy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar helios 300 ün fiyatını yüksek bulanlara hakikaten iyi bir seçenek var haberiniz olsun 3600 tl ye geliyor (778$+164$)940$ sipariş vermemiş olsaydım kesinlikle değerlendirebilirdim. ekran kartının ti olması ssd si vs. vs.

Acer Nitro 5 Gaming Laptop, Intel Core i5-7300HQ, GeForce GTX 1050 Ti, 15.6" Full HD, 8GB DDR4, 256GB SSD,

https://www.amazon.com/Acer-Gaming-i5-7300HQ-GeForce-AN515-51-55WL/dp/B074Q54GSR/ref=cm_cr_arp_d_product_sims?ie=UTF8
Media Sözlük
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,540
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.