Şimdi Ara

★★★ Acer Predator 17 (G5-793) Kullanıcı Kulübü ★★★ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • I7 6700 hq 128 ssd 'li gtx1060 li modelini aldım yeni. Sanirim g9 serisi oluyor bu alan kullanan var mi? 6700 hq lusunu bir tek vatan satiyor su an galiba icinden ne cikacagi tam.muamma ekran hz degero falan gsync var diyen var yok diyen var. Bakalim. Kullanan az galiba baya ölü bir forum olmuş:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vatandaki su modelse g5 ‘in eski serisidir

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-predator-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-128-ssd-17-3-gtx1060-6gb-w10.html

bunlarda 75hz g-sync olmaması lazım, nvidia denetim panelinde gösteriyor

yeni ancak ram olarak düşük diğer model kodu ph diye başlıyor.

• Hadi ya 60 hz olmasina üzüldüm doğrusu 75 diye düşünmüştüm . Acerin servisi hakkında deneyimleriniz nelerdir peki? Sorun yaşayan var mı?

• G5 793 72au modelini aldim vatandan. Bazı şeylere değineyim. Öncelikle frost core yok, onun yerine malesef dvd writter da yok soketi kapatmislar açamadım bile. Ikincisi ekran 75 herz ki buna çok sevindim. Gsync nvidia ayarlarında var aktif olarak geliyor ancak harici bir ekranla desteklendigi söyleniyor. Ekran kalitesi cok hoş şansıma ışık sizmasi yok hic farketmedim imkansiz gibi ama. Ssd 128 gb ve okuma hizi 500 mb . Biraz yavaş ve alternatif yuvaya sa sanirim uygun ssd bulmak zor. Harddisk hizi 5400 rpm buna da üzüldüm frostcore ile beraber. Kasasi cok saglam ve agirlik cok fazla ama hosuma gitti bu kalite hissediliyor. 180 watt adaptörü var.

• Sizlere sormak istediğim tek tuş recovery var mi bilgisayarda? Biosda bazi ayarlar var ama anlamadim 40 gb dolu geldi 128 lik ssd nin

• Arkadaslar pek cevap gelmiyor ama sorayim. Benim laptop g5 793 72au . 17 inc. 4 tane hoparlor var onde ama subwoofer var mi merak ediyorum 6700 hq lu olan benimki. Subwoofer varsa hic hissetmiyorum olsa hissedilir birşey mi bu

• Bilgisayarında dolby surround programı ve sürücüleri olması gerekir.

• coaxem kullanıcısına yanıt
    Düz dolby audio var bende . Ayarlarinda da öyle subwoofer kelimesi falan geçmiyor.

• Kasanın altında Subwoofer. Dolby Audio yüklü ve açık olması gerekiyor. Bazen kendi kendine kapatıyor program , tekrar açman gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ghent kullanıcısına yanıt
    Subwoofer in kasanin altinda oldugunu biliyorum predator yazısı altinda galiba. Ama hiçbir titresim ses vs yok. Ayrica kendi kendine kapatma olayini apo eqolayzir diye bir program var onu yükleyerek engelledim ben tavsiye ederim

• Vatanda şuan i7 6700hq modeli var sizce alınır mı? 5500tl fiyatlı. Tek fark işlemci. Nasıl sizce?

• AYNISI BENDE VAR 1 AY ONCE 5800 E ALMIŞTIM İÇİM KAN AĞLIYOR.Bence kesinlikle alınır ben aşırı memnunum yani masaüstü gibi soğuk bir bilgisayar oda sıcaklığında ön yüzünün tamamı. çok ön planda bir pc değil sıcak fırsatlarda başlığı da açılmıyor nedendir bilmem ama bence kesinlikle bu fiyata kaçmaz

• Herhangi bir sorun var mı? Ve oyunlarda fpsler nasıl?

• Valla 5500 tl lere msi 1050 ti li bilgisayarlar satildigini düşünürsek bu fiyata bu pc bedava. 70 dereceyi gic gecmiyor pc yani ben hayranim su an pc ye ilk defa bu paraları verdim ama değdiğini düşünüyorum. Ince pcler alip sogutuucu tasicama bunu taşıyorum direk 4200 gram. Acer hellios 300 den falan çok daha premium bir bilgisayar alin derim. Gsync ve 75 hertz yeter

• Helios 300 mü yeni kasa yoksa bu pc mi daha yeni kasa? Onu anlamadım ben.

• Hellios 300 daha yeni bundan. 6700hq lu bu. Ama bu kasanın da yenileri var sanirim 7700 hq lu. Hellios 300 abd den amozanla iyi fiyatlara edinilebiliyor ama dedigim gibi bu model cok daha ustun bence

• Helios 300 serisi alt model G3 serisi, bu model G5 adıyla satılıyor Türkiye’de.

G3-G5-G9 diye gidiyor seri, G5 serisinin ekran ve ram kırpılmışı (PH) serisi olarak satılıyor

• Helios bir alt seri. 6700 HQ modeli o fiyata cidden bedava. GTX980 , GTX1060 ile hemen hemen ayni performansta hala. Piyasadaki en iyi IPS ekranlardan biri ve bence en iyi sogutma sistemi Predator 15 te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghent -- 23 Mart 2018; 10:38:51 >
  • İyi günler bende vatan bilgisayardan acer predatör G5-793-772U modelini aldım bu modelde arka kapaktaki ışıklandırma çalışıyor mu bilginiz var mı ?
  • Rebelsavior kullanıcısına yanıt
    Arka kapakta aydınlatma yok malesef.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.