Şimdi Ara

★★★ Acer Predator 17 (G5-793) Kullanıcı Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tam bir oyuncu dizüstü ,

Artıları:

+ Uygun soğutma ve geliştirilebilir soğutma bloğu (dvd yerine monte edilebiliyor)
    + 75Hz Ekran - Gsync desteği
    + m2 ssd
    + ram ve m2 ssd'ye arka kapakta 2 vida sökülerek ulaşılabilmesi
    + Oyuncu klavyesi
    + Diğer oyuncu laptoplarına göre uygun fiyat
    + Dolby ses sistemi
    + Solda 3 ayrı programlanabilir 5 macro tuşu

Eksileri:
    - Ağır ve kalın kasa (benim gibi evde yada ayda bir başka yere tatile gidiyorsanız problem değil)

Fotoğraflar:

Benim kullandığım model özellikleri
    Acer G5-793G-78QB
    Intel Core i7 7700HQ
    32GB Ram
    1TB Hdd + 256GB SSD
    GTX1060
    17.3" Ekran

Kutu açılımı ve inceleme videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coaxem -- 7 Eylül 2017; 15:21:29 >

• Makina hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim memnun musunuz gördüğünüz sorunlar neler +ları - leri neler msi, asus ve bu makina arasında kaldım. Ekranı kaç hz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesajda hepsini yazdım zaten

• Isınma durumu nasıl?Yani oyunlarda ultra ayarlarda cpu ve gpu sıcaklıkları nasıl seyrediyor?ekranın tepki süresi kaç ms?Klavye RGb mi?Taşıması zor mu?Bazı kişiler fps drop yaşamış siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı?HDD si 5400rpm mi 7200 rpm mi?
    Biraz fazla soru oldu ama çok bilinen bir ürün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobidik -- 23 Ağustos 2017; 0:48:8 >
  • KDV indirimi ile 6600 tl ye kadar düştü dün gece bi dahaki kdv indirim de kesin alıcam ürün müthiş ama sağlam bi inceleme videonu bekliyoruz dostum + sıcaklık değerlerini de :)
  • Doany kullanıcısına yanıt
    Kutu açılışı videosu çektim ama bir türlü yükleyemedim :) Sıcaklıkla ilgili hiçbir problem yok saatlerce ultra ayarda PUBG oynadım, Adobe Premiere ile video renderledim.

• Merakla bekliyoruz.
  • Ürünü nerden temin ettiniz ?

• inceleme bekleniyor
  • T h r a c i a n kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'dan Kdv indirim gününde , temmuzda

• Sonunda eve döner dönmez kutu açılış videosunu yükledim :)
  • link atarmısın izleyelim bi de inceleme videosu ya da makalesi yazarsan çok sevinicez
    ilk mesaja eklemiştim

https://www.youtube.com/watch?v=25eFZPK_bFY
  • Aklıma takılan bişey var hepsiburada da o disk şeklindeki soğutucuyu gösteriyor fakat sen incelemende o soğutucunun gelmediğini ekstra olarak alınması gerektiğini söylüyorsun bu da canımı sıktı sanırım almaktan vazgeçtim.
    Bir de ürünle ilgili oyunlarlarda falan test yaparmısın vaktin olduğun da cpu gpu ısısı fps oranı gibi testler
    Acer Predator FrostCore fan'dan bahsediyorsun sanırım. Onu zaten G9 serisi dışında beraber vermiyorlar, yurt dışında 40Euro gibi bir fiyatı var ki bence gereksiz. Makine en sıcak günlerde bile PUBG ve FM 2017 ile yaptığım denemelerde epey serindi ve ısınmadı desem yeridir.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/acer-predator-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256-ssd-17-3-gtx1060m-6gb-w10.html

Pardon acaba sizin bilgisayariniz ile vatanda satılan aynı mı ? Değilse ne gibi farklar var biliyor musunuz ?

Acer için ekranı iyi degil diyorlar siz ne diyorsunuz ?

Bu arada hayirli olsun gule gule kullanin . :)

• ogulcanbey O kullanıcısına yanıt
    Ram dışında aynı gibi görünüyor. Benim makinemde 32gb ram var.

Ekranı iyi, herhangi bir problem yaşamadım. 75hz ekranla geliyor ve bence yeterli ve başarılı
  • Cevap için teşekkürler.

• Laptop u vatan in kdv indirimi varken almis ayni gün iade etmiştim. Klavyesi bozuktu. Adamlar sifir ikinci kutuyu açtı o da bozuk. Fiyatina göre özellikleri oldukça iyi. Ama hevesim kursağımda kaldı. Üstünde dvd sürücü ile geliyor. Hdd caddy ile oraya hdd yada sdd takilabilir belki. Denemek lazım olamayabilir. Acer in sistemi farkli çünkü. İkinci sdd yuvasi boş ama 2280 boyutuna göre değil. 22110 boyuna göre o da piyasa da yok. Bu ikisi dışında makinede sorun yok. Sizinkiler de bozuk çıkmaz ise gule güle kullanırsınız. Bana nasip olmadı. Şimdi 17.3 inch baska makinelere bakıyorum.

• Hepsiburada’da yine Kdv indirimi var

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.