Şimdi Ara

★★★ Acer Predator 17 (G5-793) Kullanıcı Kulübü ★★★ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende aldım öncelikle dvd-r olan bölümünde kasada hafif bir gevşeklik var mı sizdede birde buraya dvd sürücü takabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teto_sefa T kullanıcısına yanıt
    Köşedeki video gevşemiş olabilir, onu sıkıştırın.

Dvd takmak bence gereksiz. Çok ihtiyaç varsa harici dvd sürücü alınabilir.
  • coaxem kullanıcısına yanıt
    Makine garantili vidayı sıksam garanti dışı kalmaz mıyım ? Bide o dvd r olan kısımda olan şey ne sadece boş görüntü mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Arka kapakta aydınlatma yok malesef.
    Teşekkürler 😂 makina çok güzel ışık da olmayı versin 😂

• teto_sefa T kullanıcısına yanıt
    Vida sıkmakla garanti dışı kalınmaz.

Orası boş görüntü değil. Acer daha fazla soğutma isteyenler için ek parça frost core diye bir eklenebilir fan satıyor.

★★★ Acer Predator 17 (G5-793) Kullanıcı Kulübü ★★★
  • coaxem kullanıcısına yanıt
    Peki ordaki o parça yerinden nasıl çıkıyor bunun için kasayı açmak mı gerekiyor

• Bu laptopu bugün alma aşamasındayım son bir kez yorumlarınızı okumak isterim 1 sene oldu yaklaşık siz alalı şimdi ki perfonmansı ne durumda hala soğuk çalışıyor mu sizi üzen bir durumu oldu mu hiç perfonmansı anlamında vs ve fan temizliği bakım zamanı vs geldiğinde nereden yapıyorsunuz acerin teknik servisi var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 30 Nisan 2018; 10:29:0 >
  • Bilgisayarı yaklaşık 1 hafta önce aldımhttp://www.vatanbilgisayar.com/acer-predator-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-128-ssd-17-3-gtx1060-6gb-w10.html öncelikle şuanki piyasaya göre fiyat olarak gayet uygun bir bilgisayar ben indirimde 5400e almıştım.Bilgisayar kasa olarak biraz büyük ve kalın aynı zamanda ağır da ancak bunun karşılığını soğutma olarak size veriyor çok fazla oyunda deneme fırsatım olmadı ancak pubg'de denedim ekran kartı 63 cpu 70-75 derece arası gidip geldi max fanı açmamama rağmen ayrıca soğutucu da kullanmıyorum normal masanın üstünde oynuyorum.Daha önce benim gibi 15.6 inç ekran kullananlar için ekranının büyük olması çok güzel gerçekten fark ediyor sadece oyunlar için değil dizi-film izlemek için de güzel dolby ses sistemiyle oyuna filme müziğe göre sesi ayarlayabiliyorsunuz gerçekten ses olarak da fark ettiriyor. gtx1060 olması apayrı bir güzellik şimdiki ve yakın gelecekteki oyunlarda çok rahat oynatır. eksik yani benim aldığım modelin ssdsi 128gb bana şimdilik yetiyor ama birçok insan için yetersiz kalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwaggeRq -- 1 Mayıs 2018; 14:27:47 >
  • öncelikle youtube dehttps://www.youtube.com/watch?v=dcZIibVMGhc&t=230s bir video buldum 6700hq ile 7700hq kıyaslaması yapıyor ki ilginç bir şekilde dengeli duruyor ikiside o yüzden 7700hq parası değmez bence ben 6700hq olanını almayı düşünüyorum bu işlemci olayını belirtmek istedim
  • dabannda D kullanıcısına yanıt
    8. seri intel işlemciler çıkmışken, 9. seri yoldayken 6. seriye yatırım yapmak pek mantıklı değil bence.

Tabi sonuçta bütçe meselesi ve Dolar/TL kurundaki dengesizlikten alım düzeylerimizi aştı elektronik herşey

• aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında intel hd graphics in olmadığını farkettim bu bir sorun mudur aynı bilgisayara sahip olanlar cevap verebilir mi onlarda var mı?
  • Sevgili Acer Predator 17 / G5-793 kullanıcıları
    oyun oynarken 1 saat sonundaki FPS Değerleri,Kullanılan Fan seviyesi ile (Normal,Daha Hızlı,Turbo) GPU ve CPU sıcaklıklarıyla oyunların isimlerinide belirterek bizlerle paylaşırlarsanız çok seviniriz...
    Bilgisayarın diğer Aynı Bilgisayarlar ile performans değer farklılıkları varsa en iyi bu şekilde anlaşılacaktır.
    Ben test ettikçe buraya yazacağım sizde paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanol -- 12 Haziran 2018; 13:9:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwaggeRq

aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında intel hd graphics in olmadığını farkettim bu bir sorun mudur aynı bilgisayara sahip olanlar cevap verebilir mi onlarda var mı?
    yok hocam bendede Acer Predator 17 (G5-793) var.
    gözükmüyor...sisteme yüklü değil...
    ama ekran kartını kaldırdıktan sonra sorun olmamış,Windows 10 Ekranı hala çalışmaya devaam etmişti.
  • erkanol E kullanıcısına yanıt
    Sanirim gtx 1060 ve sonrasında intel hd graphics görünmüyor ya bi ara ben de araştırmıştım.

• Laptop um uyku moduna alindiktan sonra uyanmadi ekrana ışık bile gelmez oldu bugün umraniyedeki servise elden teslim ettim guncellemeleri paylaşırım, cok ihtiyaç duydugum zamanda orta tuşuna basarak uyuttugum pc bir daha uyanmadi, ilk kez başıma geliyor. Umarim yaparken baska yerini bozmadan yapar verirler

• Anakartim değişti 7 seri intel işlemcili model ile, i7 6700 hq dan i7 7700hq ya gecmis oldum ama 4 usb portundan biri çalışmıyor neden acaba yoksa 3 yuva mi var yeni anakartta 7. Seri kullananlar cevaplayabilir mi acaba? 20 is günü parca beklettiler son gün baska anakart taktılar, windows sistem goruntusu yuklemisler format atip ama sorunlu idi goruntu takilmalari silinik yazilar vardi yeni windows kurmak zorunda kaldim. Yer ümraniye acer, merak edenlere sunulur.

• 7700hq var benim makinede, 2 solda 2 tane sağda usb var. Hepsi usb 3.0 portu (mavi renk)
  • konuyu hortlatarak bir şey sormak istiyorum.

şu an bu laptopun piyasası nedir acaba?

i7 7700hq
    32gb ram
    gtx 1060 6gb
    256 ssd + 1 tb hdd
    17.3 fhd ekran
  • ÇAĞ Ç kullanıcısına yanıt
    8000 Lira civarı herhalde ikinci elleri, bende mi satıp güncellesem dedim ama yeni modeller çok uçmuş 17000 Lira'dan aşağı düzgün gaming laptop yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

8000 Lira civarı herhalde ikinci elleri, bende mi satıp güncellesem dedim ama yeni modeller çok uçmuş 17000 Lira'dan aşağı düzgün gaming laptop yok gibi.
    ben satıp masaüstü kurmak istiyorum yoksa dediğin gibi sıfırlar felaket durumdalar maalesef
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.