Şimdi Ara

ACER NITRO 5 ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
37
Favori
46.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim merhaba. Aynı cihazın 1 haftalığını Elden 5900TL'ye satabilirim düşünürsen. İkinci bilgisayar olarak almıştım ama performansları aynı onda ryzen 5 3550H işlemci vardı bu yüzden bunu satacağım. 6 Nisan'da teslim aldım test etmek için kutusunu açtım. Konuda cihazla ilgili bi kaç yazımı görebilirsin hiçbir sorunu yok selamlar. iade edeceğim yoksa istersen o kadar para verme bendeki cihazda 24 ay acer türkiye garantili sıfır zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakur558 -- 16 Nisan 2020; 2:24:31 >
  • shakur558 S kullanıcısına yanıt
    Makina yeni mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eser_aga_83 kullanıcısına yanıt
    Yeni 6 nisanda teslim aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü Amazondan aldım. Sıkıntı şu hoparlörün birinden cızırtı geliyor bazı seslerde. Bazi dizilerde olmuyor bazı dizilerde oluyor. Amazon ise iade edin yenisini alın diyo. Parayı kredi kartından taksitli çektikleri için para iadesini de taksitli verecekler mantıken ama malum kart limiti o kadar değil. Ne yapacağımı şaşırdım şu an kaldı elimde pc öyle.
  • Elendil216 E kullanıcısına yanıt
    Servisle görüşün servise gönderin bence.
  • Bu karantine günlerinde 1 hafta laptopsuz kalmak da istemiyorum doğrusu ama en mantıklısı o görünüyor

• Geçmiş olsun dostum. Servis çözer durumu bence. Bu arada Amazondan alınmasının en büyük avantajı Amazonda 2 yıl garanti veriyor ürünlere acer dışında
  • İade talebinde bulundum. Pazartesi ürünü geri göndercem. Bugün ise yeniden satın alıyorum ürünü. Aradaki fiyat farkını ise ürünü iade aldıklarında bana gönderecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elendil216

İade talebinde bulundum. Pazartesi ürünü geri göndercem. Bugün ise yeniden satın alıyorum ürünü. Aradaki fiyat farkını ise ürünü iade aldıklarında bana gönderecekler.
    İyimiş dostum almadan önce canlı destek bölümünde konuştuğumda oradaki yetkili 2 yılda Amazon garantisi var ürünün beyefendi. Amazon direk satışlı ürün almak çok avantajlı filan diye anlatmıştı. Demek ki böyle durumlarda baya işe yarıyor.
  • Amazon bu yüzden dünyada 1. konumda ticarette. Kendilerine kötü laf söylettirmiyorlar.

• bugün teslim aldık. görüntüsü bile parasını hak ediyor.
  • https://www.youtube.com/watch?v=RTfN0dhmYuM&feature=youtu.be

Oxcoooe çözümü formatsiz ...hızlı ve basit

• Arkadaşlar ikinci laptopum da geldi. Malesef onda da ses problemi var. Ses test yaptım daha net anlaşılsın diye. 400 Hz ye gelince cızırdamaya başlıyor. Şu an karşımda iki tane Nitro 5 aynı model laptop var ikisi de aynı. Note 9 telefonumdan yaptım herhangi bir cızırdama falan yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=qNf9nzvnd1k&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=PAsMlDptjx8

Bunda da 450 Hz den sonra bozuluyor. Deneyip bana bildirebilir misiniz? Ona göre komple iade edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elendil216 -- 18 Nisan 2020; 13:54:0 >

• Herkese merhabalar, öncelikle herkese hayırlı olsun laptopları, bende de i7 9750H CPU ve I660 Ti GPU'lu Acer Nitro 5 var. Intel XTU ile test yaptığımda Power limit throttling ve current/edp limit throttling alıyorum. Ayarlar defaultta. Görselleri ekledim. Undervolt mu yapmalıyım? Güç ayarlarını mı ayarlamalıyım? Yoksa ThrottleStop ile mi ayarlarımı yapmayalım? Benim gibi nitro 5 serisinde bu sorunları yaşayanlar var mı?
    Şimdiden yardımcı olan tüm arakadaşlar çok teşekkür ediyorum.

ACER NITRO 5 ANA KONU
    ACER NITRO 5 ANA KONU

• Elendil216 E kullanıcısına yanıt
    Cızırtı gibi değilde kasanın kalitesinden dolayı kasadan ses geliyor gibi geldi bana. Hoparlörde sorun yok bence tasarım hatası olabilir Çok dert etmeyin bende de var kontrol ettim.
  • çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt
    Denedim ama formatsız işe yaramadı çözüm olmadı maalesef
  • shakur558 S kullanıcısına yanıt
    Paylaşılan yöntemle çözenlerde var bende formatla çözdüm.

• Oxoooe sorunun nedeni biosta secure boot açık. Onu kapatırsanız sorun çözülecektir.

• Killer Etherneti kullanan var mı ? Ben yükleyemedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.