Şimdi Ara

ACER NITRO 5 ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BooKMaKerS Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
688
Cevap
37
Favori
46.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Link var mı hocam
  • Bende an515-52 modeli var 5-6 aydır kullanıyorum genel olarak güzel ama bi miktar ısı var 80-90 arası gidip geliyor ama lol fortnitr gibi oyunlarda 70-80 civarı bide benim ekranda acer yazan kısımda ısınma var bu galiba sadece bende hiç göremedim bununla ilgili konu amd işlemcili olanını alırsanız ısı 70 geçmiyor arkadaşımda ryzen 5 lisi var
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Biraz daha test edip öyle format atacağım. Cihazda problem varsa iade edeceğim çünkü ama şimdilik sıkıntısız gayet iyi. Işık sızması hariç onu da kime sorsam varmış o yüzden takılmıyorum kameranın sağ ve sol kısmında oluyor alttan bakınca kayboluyor. Resim ekliyorum.

ACER NITRO 5 ANA KONU ACER NITRO 5 ANA KONU ACER NITRO 5 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakur558 -- 12 Nisan 2020; 22:31:41 >

• shakur558 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Problem Olmaz artik. Sorunun kaynağı net. Isik sızması problemi herkeste var ki cok da büyük problem degil bence..
  • çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. 120HZ olması ve performans olarak çok iyi bir laptop gerçekten.
  • Işık sızması bu makinelerin hepsinde var sitesinde Acer açıklama ypamış bu durum için. Ayrıca yabancı forumlarda da baktım onlarda da var. IPS ekranlardaa maalesef önüne geçmek çok zor oluyormuş
  • Bizde iki cihaz aldık, birinde belli belirsiz birinde bariz belli vardı. Ekranın ışık ayarına göre de belirginleşiyor sanırım.
    Ancak onun haricinde ekran kalitesinden memnunuz, yoğun güneş ışığında da kullandım mat ekran bi ayrı iyi oluyor.
  • bende an515-52 modeli var ekranına alıtndaki acer yazısının orada bi ısınma oluyor sizdede varmı birde pc prizde yüksek performansta işlemcinini ordan cızırtı sesi geliyor elide bu pc den olan b kontrol edebilrimi acaba sizde varmı
  • rocketraccoon kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla i5 9300h işlemciler o cizirrtiyi yapıyor. Başka markalarda da var
  • Oyun oynarken GTA V, AC ODYSSEY gibi oyunlarda bazen batarya %95-97 civarlarına düşüyor cihaz şarj ediyor kendini çok enteresan geldi bu durum. Diğer ASUS bilgisayarımda hiç karşılaşmadım.
  • rocketraccoon kullanıcısına yanıt
    Benim eski Dell bilgisayar da yapıyordu bunu. Yoğun çalışınca oluyor sanırım. Normal ofis kullanımında fan bile çalışmıyor baya sessiz.
  • shakur558 S kullanıcısına yanıt
    Bu batarya sağlık uygulanması sanırım. Bazı bilgisayarlarda pil ayarı oluyor ama bunda göremedim. Açıkçası oyun oynarken de hiç dikkat etmemiştim.
    Batarya sağlığı için kendi yapıyor diye düşünüyorum.
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    Pc yeni açıncada oluyor hocam bende
  • Arkadaşlar merhaba. Aşağıdaki cihazı almayı düşünüyorum. Bir kroniği var mıdır? Yorumlarda biosla ilgili sıkıntı felan yaşadık demişsiniz nasıl atlattınız? Ben de tam bilmiyorum çünkü win10 kurulumunu. Kuzenime monster'ın youtube kanalındaki video ile kurmuştuk. Oradaki işlemlerle kursak sıkıntı yaratır mı?
    https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-54-56qr-intel-core-i5-9300h-8gb-1tb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q59ey-00b-p-HBV00000PJLQ3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpii95 -- 15 Nisan 2020; 14:3:33 >

• Alpii95 kullanıcısına yanıt
    Bendeki cihaz da bunun 1tb+128ssd li olanı. Diğer tüm özellikleri aynı. Şimdide kadar bir problem yaratmadı çok şükür. Gayet performanslı cihaz

Windows kurulumunda tek yapmanız gereken Shell bölümünü silmeniz ve SSD ye windowsu kurmanız. Sonrasında problem olmuyor. Tüm Windows yüklemeleri ile aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Bendeki cihaz da bunun 1tb+128ssd li olanı. Diğer tüm özellikleri aynı. Şimdide kadar bir problem yaratmadı çok şükür. Gayet performanslı cihaz

Windows kurulumunda tek yapmanız gereken Shell bölümünü silmeniz ve SSD ye windowsu kurmanız. Sonrasında problem olmuyor. Tüm Windows yüklemeleri ile aynı.
    Hocam son bi sorum olucak. Ram kullanımı ne durumda ? Pek oyun oynayan biri değilim yazılım ile uğraşıyorum. Bazı 8 gb ramli laptoplar çok ram kullanıyor gibi şeyler okudum. donanım pek bilmediğimden. herhalde ram de 1x8gb mış. 2cisini takmak kolaymıdır kendim alsam :)
  • Alpii95 kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Yüksek performans ya oynayabiliyorum.
    Rami kendimiz alıp takmak istesek garanti dışı kalacağını, serviste ücretsiz hallettiklerini söylediler bize. O yüzden şu an taktırmadım. Ancak kendisi takan kullanıcı arkadaş vardı burada. Basitmiş takılması.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.