Şimdi Ara

ACER NITRO 5 ANA KONU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
37
Favori
46.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CloxyTR

bu attığın model an515-44 alacağınız model bu mu?

o da olabilir ama asıl

şu modelleri düşünmüştük Acer Nitro AN515-56 

AN515-55

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt

Hangi modeli alacaksanız NH li kodun acer sitesinden bakarsanız, 144hz yazmıyorsa 60hz dir. Ona göre seçiminizi yapınız.

• Fanlardan yüksek ses gelmesi şikayeti olan arkadaşlar için;

Bilgisayarın fanları çok kötü yağlanmış sanırım bu modelde. Makineyi açıp fan miline azıcık makine yağı damlatırsanız probleminiz kalmayacaktır. Bende de vardı oldukça rahatsız edici bir şekilde fan sesi geliyordu bu şekilde çözdüm.

• Herkese merhaba, i7 32gb ram li versiyonu yeni aldım.

Fakat arkadaşlar bir ses sorunu yaşıyorum. Normal internette gezerken, artıp azalan bir ses var. Bazen gidiyor, çok sessiz oluyor, çok iyi oluyor. Bu ses normal midir?

• Merhaba hocam, ben de Nitro 5 an414-55 versiyonunu yeni aldım. Disk(ssd, hdd)lerden ses geliyor gibi.

Ses sürekli artıp azalıyor, rahatsız ediyor açıkcası. Ses dosyayı yükleyemedim burdan ama whatsapptan atabilirim size hocam, aynı mı acaba? Bu ses normal midir?

14gün iade sürem var, iade edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikolagulucan -- 11 Mayıs 2021; 2:53:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fellini

Hocam o şekilde değil de bir uğultu sesi gibi sanki. En iyisi ben yarın bir video çekip göndereyim size. Teşekkür ederim ilginize.

Alıntıları Göster

Hocam siz çözebildiniz mi bu uğultunun kaynağını?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikolagulucan

Hocam siz çözebildiniz mi bu uğultunun kaynağını?

Alıntıları Göster

Henüz değil maalesef. Açıkçası uğraşamadım. Duruyor öyle. Bayram sonu bakacağım. Üsteki mesajınızı yeni gördüm, benim 14 günlük sürem çoktan geçti. Sizinki belki başka türlü bir sestir, isterseniz varsa kaydı özelden yollayın, kıyaslama yapabilirim. Bendeki versiyonunda CD room yok diye biliyorum, pc şu an elimin altında değil ama yoktu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 11 Mayıs 2021; 0:51:21 >

• fellini kullanıcısına yanıt

Burdan atayim, rica etsem bana yazar misiniz?

Özel mesaj atamıyorum dh deki hata yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikolagulucan -- 12 Mayıs 2021; 2:34:54 >
  • Iade icin talep actim.freedostu aldığımda laptop. Windowsu sildim tekrar freedosa çevirdim. Iade sürecini bilgilendirme için buraya yazarın arkadaşlar.

• Arkadaslar selam,
    Ben bilgisayarimi satiyorum. Macbook air almaya taktim kafayi ve hayatinda neredeyse hic oyun oynamamis birisi olarak neden oyun da oynanabilen bir laptop aldigimi hic bilmiyorum.

Nitro 5
    İntel i5 7300hq
    Nvidia 1050ti 4gb
    16gb ram
    256gb samsung nvme hard disk

İlan linkini de veriyim. İsteyen olursa hem fiyat makul aceleci oldugum icin hem de cok temiz ve hizli calisiyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-acer-nitro-5-intel-i5-7300hq-nvidia-1050ti-16gb-ram-922572232/detay

• Nikolagulucan N kullanıcısına yanıt

Öncelikle iade hakkınız maalesef yok. Servis bandrollü ürünlerin bandrolü kesilip kurulum yapıldıktan sonra iade hakkı kalmıyor.

An515-44 de hdd li model yok diye biliyorum. SSD den de ses gelmez,gelse de çok çok düşük miktarda gelir duymak çok zor. Ses boşta geliyor ise cw de değildir. Geriye sadece fanlar kalıyor. gokcebatuhan3@gmail.com mail adresime sesi atarsanız bakabilirim.

• Nikolagulucan N kullanıcısına yanıt

Windows'u silsenizde freedos olmuyor hocam maalesef. Bunların hepsini zamanında denedim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikolagulucan

Burdan atayim, rica etsem bana yazar misiniz?

Özel mesaj atamıyorum dh deki hata yüzünden.

Ben yalnızca kıyaslama açısından bana gönderebilirsiniz demiştim, bendeki sesle benzer mi değil miyi anlamak açısından yoksa konunun uzmanı değilim, almadan önce @Batuhan Gökçe LEGTN 'ye danışmıştım. Size konu ile ilgili özel mesaj gönderdim. Burası sanal ortam neticede, siz bilirsiniz ama telefon numaranızı mesajınızı editleyerek kaldırsanız daha iyi olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 12 Mayıs 2021; 0:9:43 >
  • ba2jt kullanıcısına yanıt

fan sesi maksimuma alınca ses geliyor ama tıkırtı gibi değil

fan,rüzgar sesi yani tabi bu da rahatsız ediyor

bunun için değil sanırım çözümünüz

• Arkadaşlar

https://www.trendyol.com/acer/i7-10750h-16-gb-512-gb-ssd-rtx2060-6-gb-fdos-15-6-fhd-ips-nh-q7qey-002-p-68042459?boutiqueId=566971&merchantId=107007

buradaki modeli almayı düşünüyorum önerir misiniz? Knight online, Csgo, valorant, lol tarzı oyunlar oynuyorum ve bu oyunlarda 144+ fps almak istiyorum, 32 gb modeli ile arasında 1500tl fark var ve 1660 ti 32gb modeli ise 12.000 tl gözüküyor neden bu kadar saçma farklar var?

• Arkadaşlar Rtx 3060lı 32 gb modelini kullanan var mı? Ekran kartı Max-q mu yoksa max-p mi?

• Drnobody D kullanıcısına yanıt

hallettim çok şükür teşekkürler

• AN515-55 i5 10300h gtx1650ti 16gb modeli geçen gün elime geçti.

Cihaza yeni sürüm nvidia driver kurmak sıkıntı oldu.

Alan arkadaşlar windows un yüklediği nvidia driverı kalsın.

Game experience üzerinden yazılım güncellemesi yapın o zaman sıkıntısız oluyor.

Ve gelen bios çok eski gelir gelmez driverları yüklemeden önce bios güncelleyin ki güncel windowsda sıkıntı olmasın.

Cpu sıcaklıklarının ani artışı için Turbo boost teknolojisini kapamalarını öneririm fakat oyun için tekrar açmanız gerekebilir.

Cihazımda ışık sızması ve ölü piksel rastlamadım şanslıyım herhalde bu konuda. Işık sızması var fakat çok az o da dert edilecek kadar değil, siyah görüntü akışını bozmuyor.

Ekran paneli ne çok kaliteli ne çok kötü, orta diyebilirim asus tuflara göre iyi kalabilir.

Yazıları net ve ikonların simgeleri ve renkleri net bir şekilde gözükmekte ama biraz daha parlaklığı çok olsaymış güzel olabilirmiş gündüz açısından ayrıca intel kontrol arayüzünden doygunluk oranını arttırmayı unutmayın.

Cihazı yazılım amaçlı kullanıyorum. Fan sesi bile duymadım eğer yüklü indirmeler yapmadığım sürece, fan açmak için kendisini yormuyor gerektiğinde açıp kapatıyor bu konuda sevindim.

Bilgisayar açılış hızı gayet tatmin edici ortalama 7-8 sürüyor. Bazı monsterlarda 18-16 sn çıktığını görmüştüm ssd olmasına rağmen.

Spyder kullandığım ide toshiba ssd de 30 sn de açılırken , acerin ssd si ile 5sn de açılıyor.

Masaüstümden daha hızlı bir cihaz oldu açıkcası ssd si kaliteli olduğu için.

Cihaz ile birlikte stickerlar da gelmekte planet9.org a ait onları da cihaza yapıştırdım güzel duruyorlar.

Oyunlarımı masaüstünde oynuyorum o yüzden laptopta oyun testi yapamadım gerçi laptopta oyun oynamaya da karşıyım ekran kartı lehimleri ilerleyen zamanlarda kayabiliyor ve reballing işlemleri gerektiriyor. Oyun oynayacaksanız güzel bir parayla soğutucu alın ilerde üzülmeyin en son olarak oyunlarda neden fps drop yiyorum derseniz tek channel ramlerinizi dual channel yapın fps artışı yaşayıp fps drop yemezsiniz , kare hızınızı monitörünüzle eşlemeyi unutmayın. İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WRRKRR -- 12 Haziran 2021; 15:20:45 >

• Fanlardaki düşük seviyede tıkırtı neredeyse nitro 5 lerin hepsinde var demişti bir arkadaş bana bir önceki nitro5 im 1650ti li makinemde vardı serviste değiştirmişlerdi. Son 5 aydr kullandığım 1660ti li makinemde de var aynı tıkırtı ama servise verip beklemek işime gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.