O

Onbaşı
26 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar , yaza evleniyorum kendi evimiz için hepsini bir arada alabileceğim bir paket istiyorum ama Karabük' de oturuyorum oturduğum muhitte fiber desteği yok :( adsl ye mahkum sizin tavsiye edeceğiniz bir paket ve uygun birşeyler için yardımcı olursanız sevinirim .
Evet değerli müzik zevki on numara beş yıldız olan dh cı dostlarım, arabada dinlemek için lounge ve house tarzı müzik önerilerinizi bekliyorum
Arkadaşlar mediamarkt da 179'a Samsung M3 Portable 1 TB harddisk var kullanan arkadaşlar varsa tavsiye eder mi ya da bu fiyata başka model tavsiye edecek var mı ?
Arkadaşlar Xperia Z3 aldım turkcell den tarifeli bi sürü gereksiz turkcell uygulaması var room atmadan kaldırmanın bir yöntemi var mı acaba?!
Arkadaşlar telefonun arka camı tuzla buz oldu bunu garanti değiştirir mi yoksa kendim bulabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Arkadaşlar çarşamba günü whats up aldım 1,79 a kart bilgilerini girdim ödemem onaylandı ve uygulamayı yükledim bugün de bazı güncellemeleri yüklemek için app store a girdiğimde resimde ki gibi bi hata alıyorumhttp://n1304.hizliresim.com/18/v/mhqq3.jpg yardım ederseniz sevinirim...
Hakkında
Forum İmzası:
[color=
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 45
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 808 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.