Şimdi Ara

Acer e Nasıl Format Atarım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde Acer-5755g var PC Açılmıyor ama F8 işe yarımayor nasıl format Atabilirim

• İki seçeneğin var. Acer ekranından sonra ctrl+alt+f10 tuşlarına basarak recovery programını çalıştırabilirsin. Veya windows üzerinde iken acerın e-recovery management programını çalıştırarak fabrika ayarlarını yükle seçeneğinden tekrar yükleyebilirsin. Ek olarak e-rocevery programından kurulum cd si ve driver cdsi oluşturabilirsin.
  • Offf REcovery Yok Sİlinmiş Başka Yolu YOkmu

Windows Üzerindeyken DEmişşsin PC AÇılmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: mch26

Arkadaşlar elimde Acer-5755g var PC Açılmıyor ama F8 işe yarımayor nasıl format Atabilirim

Alt + F10 tuşu ile recovery kısmına geçebilirsin, bilgisayar açılır açılmaz defalarca bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtayr

quote:

Arkadaşlar elimde Acer-5755g var PC Açılmıyor ama F8 işe yarımayor nasıl format Atabilirim

Alt + F10 tuşu ile recovery kısmına geçebilirsin, bilgisayar açılır açılmaz defalarca bas

Olmuyor hem recovery yok silinmiş başka yolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mch26 -- 19 Şubat 2013; 16:22:50 >

• tek çare win cd den kurmak
  • quote:

tek çare win cd den kurmak

Denedim Kardeşim Windows7 Ultimate Taktım Olmuyo Bu İşlem Nasıl Olcak Acaba HDD mi Yandı?
  • quote:

quote:

tek çare win cd den kurmak

Denedim Kardeşim Windows7 Ultimate Taktım Olmuyo Bu İşlem Nasıl Olcak Acaba HDD mi Yandı?

dvd sağlam mı denediniz mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.