Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
52
Favori
200.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6.nesil skylake işlemcili olan modeli satıyorum. Düşünenler için link :

https://forum.donanimhaber.com/acer-v17-nitro-black-edition-skylake--127891529#127891529
  • Ssd takmaya usta bulamiyorum ya bana dvd rw lazim ssd slotuna takacak usta lazim sokmek ölüm bu cihaxi diye kimse yanasmiyor yanasanlarda cok para istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    Hocam netteki videoları izleyip kendiniz takmayı deneseniz? Ben ilerde ssd takacağım zaman oyle yapmayı düşünüyorum. Videoları izleyerek yapmak basit gibi gelmisti

• Ben youtube'dan izleyip m2 ssd taktım. Biraz uğraştırdı ama yapılmayacak iş değil. En önemlisi, içini açınca ilk iş batarya kablosunu çıkarın. Anakarta zarar vermemek için. Klavye kablosunu tekrar takmak en zoruydu. Hele elleriniz benimki gibi büyükse.

• 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    Malatya da, yakın da olsaydınız sizin için ssd lerinizi takardım da uzaktayız Arkadaşlarında dediği gibi videoları inceleyin. Vidaları açacak tam uygun yıldız tornavidaları edinin.Vida siyirtmasi yaparsaniz sonra ikinci kez kasayı açmak sıkıntı olur.

• Merhaba iyi forumlar, windows 8.1 kullanırken 250 fps gördüğüm oyunları şu an 60-70 fpsde oynuyorum windows 10 da var mı bir çözüm windows 8 e mi döneyim ne yapayım tavsiye var mı?
    teşekkürler
  • Deli Hamsi kullanıcısına yanıt
    Bence o alet win 8 ile uyumlu. Içinde win 8 yüklü aletler 10 ile uyumsuz oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 4 Ağustos 2017; 14:55:42 >
  • Deli Hamsi kullanıcısına yanıt
    Acaba o yüzden mi lol'de artık 60fps anca alıyorum. Önceden dediğiniz gibi 250fps rahat alıyordum oyunlarda

• Arkadaşlar i7 4720hq 960m eski seri mi yoksa 6300hq yeni seri mi? 792 de kasa biraz farklı biliyorsunuz. Mediamarktta var. Arada 300 tl fark var. 791 alınır mı? Yoksa riske girmeden i5 alıp geçelim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

Ssd takmaya usta bulamiyorum ya bana dvd rw lazim ssd slotuna takacak usta lazim sokmek ölüm bu cihaxi diye kimse yanasmiyor yanasanlarda cok para istiyor

bu işlere eliniz yatkınsa sizde takabilirsiniz ben youtube deki videoları izleyerek yapmıştıtm öncelikle bir kaç videoyu izledim daha sonra mantığıma yatan video yu ara ara oynatarak birlikte yapmıştım. ama tekrar belirtiyorun el yatkınlığı gerekli ayrıca anakartı sökerkende kablo bağlantılarına ve sırayı karıştırmamak içinde telefonla bol bol resim çekmiştim
  • Ben de bi bilgisayarcıya götürüp termal macun değişimi fan bakımı yaptırdım, 90 derecenin altına inmeyen bilgisayar en fazla 75'e çıkıyor şu anda acayip şaşırdım doğrusu Sonradan da Kingston m.2 ssd aldım 120 GB'lık, onu da kendim taktım, daha önceden kasanın açılış vidosunu izlemiştim, açarken de izlerim diye düşünüyordum ama arkadaş aradı onunla sohbet ederken bi baktım SSD'yi yerine bile takmışım, büyütülcek bi şeyi yokmuş hiç, bağlantı kabloları zaten gireceği soketten başka bi yere uzanamıyor karıştırmazsınız yani.Sadece klavyenin kablosunu düzgün takamamışım onu da tekrar açmak zorunda kaldım taktım ve şu an gayet iyi çalışıyor.

Yalnız şöyle bi sıkıntı var, bilgisayarı her açtığımda "No Bootable Device" diyor, kapatıyorum tekrar açıyorum hemen BIOS'a giriyorum ve Windows'lu bi sekme (tam adını hatırlamıyorum) hep SSD ve HDD'nin üstünde oluyor, SSD ve HDD'yi onun üstüne çıkartıp kaydetmeme rağmen yine her açtığımda bilgisayarı Windows sekmesi yine 1.'ye çıkıyor ve delirtiyor bazen.Daha ne yapmam gerekiyor biliyor musunuz? BIOS'u güncelleiyim dedim onda da batarya bozuk olduğundan %15 altında olduğu için güncellemiyor.

Bi tam düzelemiyor şu bilgisayar hep bi sorun ha.

• o hatayı ilk bende almıştım 1 tb lik hdd komple silip yeniden bölümlemiştim ondan sonra almadım

• Arkadaşlar pavilion gaming serisi alet aldım yeni ve pişmanım. Iade isteyip mediamarkt tan 6300hq lu modeli alayım mı memnun kalır mıyım? Vatanda 3500 e hp bc203nt vardı. Cihaz o.

• auzun99 kullanıcısına yanıt
    Bende USB'den format attım direk hem bayadır atmıyodum iyi oldu, yani taşımadım Windows'u, format atarken de HDD'nin ayrılmış kaç tane sürücüsü varsa hepsini biçimlendirdim.Benim sorun HDD'yle alakalı değil sanırım belki BIOS'u tekrar yüklemem gerekiyordur.Hep kaydedip çıkıyorum BIOS'tan zaten başka seçeneğim yok ama işte nedense Windows sekmesi hep üste çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanAhmet96

Bende USB'den format attım direk hem bayadır atmıyodum iyi oldu, yani taşımadım Windows'u, format atarken de HDD'nin ayrılmış kaç tane sürücüsü varsa hepsini biçimlendirdim.Benim sorun HDD'yle alakalı değil sanırım belki BIOS'u tekrar yüklemem gerekiyordur.Hep kaydedip çıkıyorum BIOS'tan zaten başka seçeneğim yok ama işte nedense Windows sekmesi hep üste çıkıyor.

buna benzer bişey daha önceki sayfalarda belirtilmişti ben hdd sıfırlayıp yükledikten sonra düzelmişti acaba sizin bios pilide bitmiş olabilir mi her seferinde bios kaydetmek bu yüzden olabilir

• Bu modellerin ndivia 1060 ekran kartlı olanları Türkiye'ye geldi mi

• auzun99 kullanıcısına yanıt
    Valla ben bu bilgisayardan her şeyi beklerim, ne olduysa da böyle bi sorun varsa hiç şaşırmam yani.Biraz daha kullanıyım böyle baktım olmuyor götürürüm bi bilgisayarcıya.
  • Arkadaşlar notebookun touchpadi bozuldu, nerden temin edebileceğimi bilen varmı?
  • Arkadaşlar merhaba, herkes bu bilgisayarda kronik sorun olan;

-Oyunlarda özellikle csgo gibi online oyunlarda, ani fps düşmesi.

- Durduk yere bilgisayar fanının %100 çalışması.

- Masaüstü veya internette gezinirken yüksek performans modunda olmasına rağmen, kasma.

Öncelikle ben bilgisayarı artık kırma noktasına gelmiştim yapılacak şey şu;

https://www.obsidian-pc.com/files/OBSIDIAN%20TOOL/Throttlestop.zip bu over clock programı gibi bişey, ordan cpu çarpanını 35 yapıp keyfinize bakın, 6 aydır en ufak bir sorunum yok. Görüşmek üzere.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.