Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
52
Favori
200.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben laptopı 3 yıl önce aldım hiç bakım yapmadım fps rezalet her şeyde kasıyo muhtemelen fanlarda örümcek ağları vardır bunu bakıma vermem lazım kendim açmay akorkuyorumt ecrübem yok bi şeyleri kırarım yanlış yaparım diye, garantisi bitti ne kadar ücret alıyorlar hem destek hem dışardan ya da kendim yapsam mı kararsızım.
  • n11'de Samsung 850 EVO 250GB 540MB-500MB/s M.2 Sata SSD MZ-N5E250BW 999,00 TL yerine 419,90 TL

http://urun.n11.com/hard-disk/samsung-850-evo-250gb-540mb-500mbs-m2-sata-ssd-mz-n5e250bw-P98560708

Bu nu bizim makineler destekliyor degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar laptopta q ,w , a tuşları bazen çalışıyor bazen çalışmıyor nedeni ne acaba?
  • 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    evet destekliyor ama ürünün değeri 999TL değil zamanında 300 liraya almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bright Eyes

evet destekliyor ama ürünün değeri 999TL değil zamanında 300 liraya almıştım

Hocam suan en ucuz 400 lira malesef teknoloji markettelerde 500lere cikiyor malum dolar kuru saniyorum

• Acer VN7-791G-78S8 model laptop satan olursa mesaj bırakabilir.
  • Arkadaşlar cihaza ram eklemek istiyorum, bu resimdeki ram bizim cihazlara uyumlumu?

• 2.5 yıl önce i5 ve 860m li versiyonunu 2300 e almıştım. Cihaz beni 1 kere bile üzmedi. Donanımının yettiğince yapmaya çalışıyor işte bir şeyler mobil gpu ile bu kadar. 2.300 e şu an 17.3 FH 860m li bir pc alabiliyor muyuz ? Enteresan ülke :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathrose6

Arkadaşlar merhaba, herkes bu bilgisayarda kronik sorun olan;

-Oyunlarda özellikle csgo gibi online oyunlarda, ani fps düşmesi.

- Durduk yere bilgisayar fanının %100 çalışması.

- Masaüstü veya internette gezinirken yüksek performans modunda olmasına rağmen, kasma.

Öncelikle ben bilgisayarı artık kırma noktasına gelmiştim yapılacak şey şu;
    https://www.obsidian-pc.com/files/OBSIDIAN%20TOOL/Throttlestop.zip bu over clock programı gibi bişey, ordan cpu çarpanını 35 yapıp keyfinize bakın, 6 aydır en ufak bir sorunum yok. Görüşmek üzere.

merhaba, aynı sorunlar bende de mevcut. benim çözüm önerim windows 8'e geri dönmek. win7 için driver bulamadım. problem çekirdeğin artık win10 updateleri ile optimize olamayışı. bios update de maalesef sorunu çözmüyor. yani çarpan kilidiyle oynamak ne kadar güvenilir bilmiyorum ama siz 6 aydır problem yaşamadım demişsiniz. belki bu alıntıya cevap verirsiniz ve aradan geçen zamanda ne gibi gelişmeler oldu bundan bizi haberdar edebilirsiniz.

cpu ısısı tam kullanımda 90 derecenin altına inmediğinden işlemci kendini korumaya alıyor. bu win8 de de var olan bi koruma modu. win7 de bildiğiniz gibi shutdown oluyordu 100 derecede. fakat win8 de tam güçte 80 derece üstünü görmüyordum. ben kasanın altını deldim (hava kanalları yaptım) bu arada ve çok pahalı bir macun kullanıyorum hiç bir şekilde düzelme göstermiyor. çünkü sorun win10'un geçen yaz (2016) ayında yayınladığı bir update'le alakalı. o update maalesef win8 üzerine set edilmiş bizim cihazımıza uygun değil. o update i geri alma yolu da yok. format atıp windows güncellemelerini kapatmanız lazım. bence win8 kurup update almak daha mantıklı. farklı görüşü olan paylaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quentin* -- 24 Ekim 2017; 21:53:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: quentin*

quote:

Orijinalden alıntı: deathrose6

Arkadaşlar merhaba, herkes bu bilgisayarda kronik sorun olan;

-Oyunlarda özellikle csgo gibi online oyunlarda, ani fps düşmesi.

- Durduk yere bilgisayar fanının %100 çalışması.

- Masaüstü veya internette gezinirken yüksek performans modunda olmasına rağmen, kasma.

Öncelikle ben bilgisayarı artık kırma noktasına gelmiştim yapılacak şey şu;
    https://www.obsidian-pc.com/files/OBSIDIAN%20TOOL/Throttlestop.zip bu over clock programı gibi bişey, ordan cpu çarpanını 35 yapıp keyfinize bakın, 6 aydır en ufak bir sorunum yok. Görüşmek üzere.

merhaba, aynı sorunlar bende de mevcut. benim çözüm önerim windows 8'e geri dönmek. win7 için driver bulamadım. problem çekirdeğin artık win10 updateleri ile optimize olamayışı. bios update de maalesef sorunu çözmüyor. yani çarpan kilidiyle oynamak ne kadar güvenilir bilmiyorum ama siz 6 aydır problem yaşamadım demişsiniz. belki bu alıntıya cevap verirsiniz ve aradan geçen zamanda ne gibi gelişmeler oldu bundan bizi haberdar edebilirsiniz.

cpu ısısı tam kullanımda 90 derecenin altına inmediğinden işlemci kendini korumaya alıyor. bu win8 de de var olan bi koruma modu. win7 de bildiğiniz gibi shutdown oluyordu 100 derecede. fakat win8 de tam güçte 80 derece üstünü görmüyordum. ben kasanın altını deldim (hava kanalları yaptım) bu arada ve çok pahalı bir macun kullanıyorum hiç bir şekilde düzelme göstermiyor. çünkü sorun win10'un geçen yaz (2016) ayında yayınladığı bir update'le alakalı. o update maalesef win8 üzerine set edilmiş bizim cihazımıza uygun değil. o update i geri alma yolu da yok. format atıp windows güncellemelerini kapatmanız lazım. bence win8 kurup update almak daha mantıklı. farklı görüşü olan paylaşabilir.

Merhaba W10 dan w7 e geçtim sorun bir kaç kere tekrarladı daha sonra sfc/scannow komutu ile çalıştırdım, ts obsidian ı artık kullanmadan kullanıyorum bilgisayarım max 91 derece oluyor bu arada iyi günler dilerim

• FİFA 18 DE GPU sıcaklığı 88 dereceye kadar cpu da zaten hep 95 derece de seyrediyor neden böyle? 860m i5 li model var 2.5 sene oldu alalı
  • O işlemci oyun için üretilmemiş bir işlemci bence. Ama cpu yüzdesini 80 yaparsanız ısı baya azalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

O işlemci oyun için üretilmemiş bir işlemci bence. Ama cpu yüzdesini 80 yaparsanız ısı baya azalır.

Dostum peki zamaninda bunlarin i7 li versiyonlari da vardi onu alsaydim cok daha rahat eder miydim sence oyunlarda?

• Kesinlikle.Çünkü i7 4710hq oyun için üretilen bir işlemci. Bariz bir şekilde fark eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Kesinlikle.Çünkü i7 4710hq oyun için üretilen bir işlemci. Bariz bir şekilde fark eder.

Gozum de canlandi mazi simdi. Abim ve beni pahali bir dershaneye yollamaktan ev kredisi odemekten ciddi borca giren babam "oglum bu modelini alalim digeri cok pahali" demistI 2.5 sene once. Ben de ustemelememistim. Sonra emekli oldular kapattilar borclarini. Keske i7 lisini alsaymisim diye sizlanmak yerine o zamanin sartlrinda degerlendirmek gerekiyor :)

Niye anlattim bilmiyorum ama zaten alirken de 860m beni cezbetmisti islemcinin bu kadar fark yaratacagini bilmiyordum.

Neyse eyvallah :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeautifulSwitzerland -- 27 Ekim 2017; 17:3:45 >
  • Cihaz ile 18 aydan fazla süredir vakit geçiriyorum.

Tek derdim cihazın kapağında ki boyanın tırnakla bile çizilecek kadar nadir olması.

Onun dışında çok mutluyum, iyi ki bu laptop u tercih etmişim.
  • cihazın pilini değiştirmek istiyorum. İnternetten baktım bulamadım. Bildiğiniz yer var mı satan.
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    http://www.acerlaptopbattery.co.uk
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Britanya sitesi, Türkiye'de satışı yok mu.
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    kargo üçretini almak kaydı ile gönderirler. Türkiyeden bulamadım teknik servisinden temin etmeye çalısın
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.