Şimdi Ara

Acer Aspire Ryzen 5 4500u 8GB Ram 256 SSD 4986 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
6
Favori
14.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

IPS olan bir model mevcut ama kurnaz satıcı zaten modelin ismini yanlış yazmış kafa karıştırmak için belkide.

Bahsi geçen Laptop Aspire 5 A515-44

IPS olan ise A515-44-R41B

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Az oncede orjinal tonerleri cikarilip kutuya muadil toner konmus yazici ilanina denk geldim neler oluyor boyle ekonomik kriz ile beraber etik diye birşey kalmamıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 22 Ocak 2021; 13:20:15 >
  • Bu fiyata HP 1366x768 koyuyordu, Acer'ı tebrik etmek lazım.

• Kodu bu ekran kesin tn arkadaslar bilginize

Acer Aspire AN515-44 AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD Linux 15.6" FHD NX.HW4EY.001
  • Tn ile IPS arasında gerçekten çok mu fark var. Yıllardır ne olduğu belirsiz paneller kullandım . Kullanımdaki fark için 1000 TL degermi mesela

• auysal kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ips alıştıktan sonra dönüp bakmazsın tn ye bi daha..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

5000 sınırında 4500u ram arttırabilir IPS 15.4 bulsakta alsak

• https://bilendenal.com/Acer-Aspire-5-A515-44-Notebook-uyumlu-DDR4-SODIMM-RAM-M.2-Sata-III,-PCIe-x2-v3-NVMe-M.2-SSD-HDD.html

tek ram ve tek m2 slotu var görünüyor buraya göre

100-200 fiyat farklıyla 512 gb ssdli versiyon varsa onu alın . yükseltmek istediğinde tek slot var onu sökecen aktaracan bilmem ne uğraş dur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Laptop elime ulaştırma bugün bu kadar çabuk gelmesinin beklemiyordum. Çok şükür bir sıkıntısı yok ve sıfır cihaz. Merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim.

Ekran ips değil tn panel bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

https://bilendenal.com/Acer-Aspire-5-A515-44-Notebook-uyumlu-DDR4-SODIMM-RAM-M.2-Sata-III,-PCIe-x2-v3-NVMe-M.2-SSD-HDD.html

tek ram ve tek m2 slotu var görünüyor buraya göre

100-200 fiyat farklıyla 512 gb ssdli versiyon varsa onu alın . yükseltmek istediğinde tek slot var onu sökecen aktaracan bilmem ne uğraş dur

M2 slotu 1 tane ancak sata olarak da 1 adet sürücü takabiliyorsunuz. Yani sata ssd alıp takılabilir. Ram slotu da 1 adet ve boşta, cihazın üzerindeki 8 gb ram anakarta lehimli. 1 tane daha 8 gb lık ram alıp dual channel 16 gb olarak kullanmak mümkün, hatta 24 gb a kadar ram desteklediği yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SlowerOne

Ryzen 5 4500u daha iyi bir işlemci ancak günlük kullanıma ne kadar etki eder bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Laptop elime ulaştırma bugün bu kadar çabuk gelmesinin beklemiyordum. Çok şükür bir sıkıntısı yok ve sıfır cihaz. Merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim.

Ekran ips değil tn panel bu arada.

Alıntıları Göster

Panel görüntü nasıl hocam IPS kullandiniz mi daha önce kıyaslayabilir misiniz?

ips olan modeli ile arasında baya bir fiyat farkı var.

Bir de oyun oynadınız mi? Oyun esnasında sıcaklık takibi yapabilir misiniz? Fotograf paylaşırsanız sevinirim

• SlowerOne S kullanıcısına yanıt

Ryzen 4500u çok daha iyi bir işlemci aldığınız PC den ancak ekran kartının günlük işler için yeterli olacağını düşünüyorum ve ekran kalitesi yine ilandaki Acer den daha başarılıdır. HP iade yapmayı unutmayın 480 TL iade ile daha uyguna mal edersiniz. Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: auysal

Panel görüntü nasıl hocam IPS kullandiniz mi daha önce kıyaslayabilir misiniz?

ips olan modeli ile arasında baya bir fiyat farkı var.

Bir de oyun oynadınız mi? Oyun esnasında sıcaklık takibi yapabilir misiniz? Fotograf paylaşırsanız sevinirim

Alıntıları Göster

İps panel çok kullandım, gerek televizyon gerek telefon olsun ips panelli ürünler hakkında tecrübe sahibiyim. Benim için ips de tn de aynı şeyin laciverti, amoled veya va panel olmadığı sürece hepsinin görüntüsü kötü geliyor. Tabiki ips görüş açıları itibariyle tn'den daha iyi ancak laptop seçme kriteri değildi benim için. Kimisi için olabilir, saygı duyarım.

Bu cihazın ekranı özelinde konuşacak olursam, ne çok iyi ne de çok kötü. Ortalama bi ekran diyebilirim. Full hd mat bir panel. Tn olduğu için görüntü yan açılardan bozuluyor.

Ses konusunda üzerindeki hoparlörler biraz üzüyor. Onun dışında beni her açıdan memnun eden bir cihaz oldu. Pc den oyun oynamıyorum o konuda bir şey söyleyemem, fakat günlük kullanımda cihaz ısınmıyor ve fan da açmıyor. Çok sessiz ve serin çalışıyor.

Klavyesinin ışıklı olması bir artı oldu, almadan önce bilmiyordum bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 24 Ocak 2021; 11:20:10 >

• PearBear kullanıcısına yanıt

Hocam güle güle kullanın. Ürünün klavyesi Türkçe mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrkk -- 24 Ocak 2021; 12:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrkk

Hocam güle güle kullanın. Ürünün klavyesi Türkçe mi?

Teşekkür ederim hocam, evet Türkçe klavye.

• PearBear kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun tekrar güle gule kullanın güzel bir açıklama oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Teşekkür ederim hocam, evet Türkçe klavye.

Alıntıları Göster

Hocam bir de bir kaç fotoğraf koymanız mümkün mü?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.