Şimdi Ara

Acer Aspire Ryzen 5 4500u 8GB Ram 256 SSD 4986 TL (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
6
Favori
14.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: incubus

2019 da aldığınız laptopu amazon iade mi alacağız dedi yanlış mı okudum

aynen öyle başkan. 2 yıla yakın kullanfıgım laptopu servisin para istemesinin ispatını yaptığınız taktirde ödeme yapacaklarını bildirdiler. Ve şu an gönderdim amazona. Para iadesi geldiğinde tekrar yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

üstüne 400 tl daha koyup bunu alın bence.

https://www.amazon.com/gp/product/B088ZVN7HT/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

512 gb ssd si var. hem de windows 10 la geliyor, led panel ve asus marka.

Hemen alıyordum ki üstüne 400 koy deyince :))) Fiyat 6000 tl yi buldu. Ona denk

https://www.epey.com/laptop/acer-aspire-5-a515-44-a515-44.html

bu var ama yine ACERRRRRRRRRRRRRR :((((((( . Bide amazon yurtdışı vergi kurallarını bilmiyorum ::

Acer Aspire Ryzen 5 4500u 8GB Ram 256 SSD 4986 TL
  • Dostlar, alan arkadaşlar :) cihazı almayı düşünüyorum ama birkaç sorum olacak sizlere. İnternette dolaşırken fan sesi çalışıyor mu ? Bu sorun yüzünden Hpyi iade etmiştim. Ses kalitesi tatmin edici mi ? Son sorum ise ekran kalitesi Tn Panel denilmiş kullanan arkadaşlar çok mu kötü ekranı ? yardımlarınızı bekliyorum dostlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oraffiti

Hemen alıyordum ki üstüne 400 koy deyince :))) Fiyat 6000 tl yi buldu. Ona denk

https://www.epey.com/laptop/acer-aspire-5-a515-44-a515-44.html

bu var ama yine ACERRRRRRRRRRRRRR :((((((( . Bide amazon yurtdışı vergi kurallarını bilmiyorum ::

Alıntıları Göster

ben o yorumu attığımda dolar 6,90 küsürdü Acer Aspire Ryzen 5 4500u 8GB Ram 256 SSD 4986 TL bir de satıcı amazon.com du. sizin attığınız resimdeki satıcı başka ve fiyatı çok yüksekten satıyor. amazon currency converterı da disable edin. yoksa kur farkı ödersiniz.

• Arkadaşlar aynı donanım özelliklerindeki Lenovo thinkbook laptop u 4650 ye geçen hafta aldım. Acer gibi tn panel de değil, ips panel. Tek kelimeyle mükemmel n11 de bir satıcı ile direk irtibata gectim. Komisyonsuz toptan fiyatına verdi. Sizde satıcılara msj atın telefonlarını isteyin direk konuşun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mbmb M kullanıcısına yanıt

Hocam modelini yazar mısınız ? Bir de nasıl fiyatta indirim sağladınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbmb

Arkadaşlar aynı donanım özelliklerindeki Lenovo thinkbook laptop u 4650 ye geçen hafta aldım. Acer gibi tn panel de değil, ips panel. Tek kelimeyle mükemmel n11 de bir satıcı ile direk irtibata gectim. Komisyonsuz toptan fiyatına verdi. Sizde satıcılara msj atın telefonlarını isteyin direk konuşun

Hocam bize de iletişim bilgisi ver o halde bari bizde nasiplenelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbmb

Arkadaşlar aynı donanım özelliklerindeki Lenovo thinkbook laptop u 4650 ye geçen hafta aldım. Acer gibi tn panel de değil, ips panel. Tek kelimeyle mükemmel n11 de bir satıcı ile direk irtibata gectim. Komisyonsuz toptan fiyatına verdi. Sizde satıcılara msj atın telefonlarını isteyin direk konuşun

Heee bizde inandık.

• DIGIL D kullanıcısına yanıt

Sazan.avi

• hidensa H kullanıcısına yanıt

Ekran kötü değil aksine ben beğendim ama tn olduğu için IPS gibi konforlu kullanılmıyor.ses kalitesi de kötü değil parasına göre iyi cihaz ggden 4739 TL ye aldım bugün geldi parasına değer.

• shadowmexo kullanıcısına yanıt

Lenovo ThinkBook 20VG006XTX AMD Ryzen 5 4500U 8GB Ram 256GB Freedos 15.6 inç full HD ips ekran Laptop

Arkadaşım model bu, toptancisi adana da. Geçen hafta kur aldığımda 7.10 idi. 4650 bonusa 4 taksit aldım. Telefon nosunu vermem için ilk önce firmadan izin almam lazım. Güncel kur ile kaça verirler şu an bilemem, ama aracı komisyonu olmayacağı için yine uygun fiyat olur. Ciddi almak isteyenler bana pm atsın, firma ile görüşeyim

• DIGIL D kullanıcısına yanıt

Arkadaşım aldığım fiyatı yazdım, yalana borcum yok, ister inan ister inanma, burada ciddi paylaşımlar yapıyoruz, ciddiyet lütfen

• Sende, ister inan ister inanma..

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

M2 slotu 1 tane ancak sata olarak da 1 adet sürücü takabiliyorsunuz. Yani sata ssd alıp takılabilir. Ram slotu da 1 adet ve boşta, cihazın üzerindeki 8 gb ram anakarta lehimli. 1 tane daha 8 gb lık ram alıp dual channel 16 gb olarak kullanmak mümkün, hatta 24 gb a kadar ram desteklediği yazıyor.

Alıntıları Göster

Trendyol'da biri şöyle bir yorum yazmış.

"Gelelim ram konusuna. Bir yıldız düşmemin sebebi ram konusu. 1*8 şeklinde geleceğini düşünmüştüm fakat 2*4 şeklinde geldi. İşin daha tuhafı bu ramler 2666mhz ve 3200mhz olarak farklı ramler.Mantıksızca bulduğum durum ise lehimli olan ram kardeşin Mhz değeri düşük olan ram olması. "

https://www.trendyol.com/acer/aspire-a515-44-ryzen-5-4500u-8gb-256gb-ssd-15-6-fhd-linux-tasinabilir-bilgisayar-nx-hw4ey-001-p-69593420

• bu özelliklerde 14" laptop neden yok ya. çoğu 14" laptop 8gb ile geliyor. ekstra takılmıyor. bu alet tam aradığım laptop ama 15.6 malesef

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.