Şimdi Ara

ACER ASPIRE 7741G KULÜBÜ (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
2
Favori
37.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Klavye setinin fiyatı nette 75tl gibi birşeydi yıllar önce. Netten komple set alıp tak/takdır daha temiz olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

2011 den beri kullanıyorum i5 li olan modeli, maşallahı var.

Bu güne kadar hiç üzmedi cihaz beni,Windows 10 yükledim performansı daha da arttı.

Windows 10'u nasıl kurdunuz? Ücretsiz win10'a geçiş geldiğinde bios uyumsuzluğu vs. diyordu. Sıfırdan mı kurdunuz? driver sorunu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercanstein

quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

2011 den beri kullanıyorum i5 li olan modeli, maşallahı var.

Bu güne kadar hiç üzmedi cihaz beni,Windows 10 yükledim performansı daha da arttı.

Windows 10'u nasıl kurdunuz? Ücretsiz win10'a geçiş geldiğinde bios uyumsuzluğu vs. diyordu. Sıfırdan mı kurdunuz? driver sorunu var mı ?

Hocam sıfırdan kurmadım,yanlış hatırlamıyorsam windows 8.1 kullanırken,ücretsiz windows 10 a yükseltme msjı gelmişti,öyle yükselttim 10 a ve hiç bir sorunla karşılaşmadım,kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim deneyeceğim.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Bu laptopla 6. senemiz doluyor. Bataryası hala 1 saat gidiyor.
    Fakat şu ana kadar 2 kere gpu bozuldu ve tamir ettirdim.

Şöyle bir sorum olacak.
    Bu laptopun cpu değişimi olabiliyor anladığım kadarıyla. Şu anki işlemcisi i5 480m ve bu işlemcide Intel Graphics yok.
    AMD GPU nun tekrar bozulma ihtimaline karşın, şu anki işlemciyi İntel'in dahili GPU'lu işlemcileri ile değiştirme şansım var mı?
    Varsa hangi işlemciler uygun?

Amacım AMD GPU 3. kere bozulursa bilgisayarı çöpe atmak yerine Intel Graphics ile kullanmaya devam etmek.
  • Merhaba 2011 yılında aldığım 7741G model notebook hala kullanıyorum. 2-3 tuş düştü. External klavye ile kullanıyorum. Ankara içinden klavye seti teminini nereden yapabilirim???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.