Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
21
Favori
427.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bynoun

quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

benim acer acayip ısınmaya başladı beyler.Havaların ısınmasınında etkisiyle laptop oyun oynarken adeta yanıyor.Virtua Tennis 4 eskiden 2-3 saat full ayarlarda oynardım akıcı oynatırdı.Şimdi 5 dk sonra kasmaya başlıyor sıcaktan.Pes 2012 içinde aynısı geçerli.Modern Warfare 3 te de 720 p de medium ayarlarda 3-4 saat online oynardim şimdi 5 dk da kasilmaya başladı.Bu sabah laptopun kapağını açıp fanını temizledim.Şu an için sorun yok gibi.Acaba işlemcinin termal macununu değiştirme şansım var mı,hiç deneyen oldu mu?Bugün deneyecektim ancak korktum pc yi 1 hafta sonra tanıdığa satıcam bir sorun çıkmasın diye uğraşmak istemedim.

hocam bilmiyorum yaptınız mı ama olay fanda değil, fanı sökün arkadaki ızgarada iş bitiyor...

Biliyorum ızgarayı tertemiz yaptım resim fırçasıyla iç.ini dışını temizledim.Şu an için call of duty de 3 saat oynadım pc ısınıyor ancak oyunda kasma olmadı.Havalar bir anda 10-15 derece artınca pcnin ısınması gayet doğal.Soğutucu alıcam ancak onu yeni aldığım pcde kullanıcam.

• quote:

quote:

quote:

benim acer acayip ısınmaya başladı beyler.Havaların ısınmasınında etkisiyle laptop oyun oynarken adeta yanıyor.Virtua Tennis 4 eskiden 2-3 saat full ayarlarda oynardım akıcı oynatırdı.Şimdi 5 dk sonra kasmaya başlıyor sıcaktan.Pes 2012 içinde aynısı geçerli.Modern Warfare 3 te de 720 p de medium ayarlarda 3-4 saat online oynardim şimdi 5 dk da kasilmaya başladı.Bu sabah laptopun kapağını açıp fanını temizledim.Şu an için sorun yok gibi.Acaba işlemcinin termal macununu değiştirme şansım var mı,hiç deneyen oldu mu?Bugün deneyecektim ancak korktum pc yi 1 hafta sonra tanıdığa satıcam bir sorun çıkmasın diye uğraşmak istemedim.

hocam bilmiyorum yaptınız mı ama olay fanda değil, fanı sökün arkadaki ızgarada iş bitiyor...

Biliyorum ızgarayı tertemiz yaptım resim fırçasıyla iç.ini dışını temizledim.Şu an için call of duty de 3 saat oynadım pc ısınıyor ancak oyunda kasma olmadı.Havalar bir anda 10-15 derece artınca pcnin ısınması gayet doğal.Soğutucu alıcam ancak onu yeni aldığım pcde kullanıcam.

Zaten bizimkilerin ömürleri (oyun kullanıcılarının) tükeniyor yavaş yavaş yeni pclere geçmek lazım,

Sorması ayıp acaba kaçtan verdiniz laptobu...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten bizimkilerin ömürleri (oyun kullanıcılarının) tükeniyor yavaş yavaş yeni pclere geçmek lazım,

Laptopu abime sattım.600 tlye kazıkladım.Zaten facebook,twitter,msn de vakit geçiriyor ve film-dizi izliyor oyunla falan işi yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Laptopu abime sattım.600 tlye kazıkladım.Zaten facebook,twitter,msn de vakit geçiriyor ve film-dizi izliyor oyunla falan işi yok.

ooo 600 e vercek birini bulsam havada karada satardım, beni bulaymış abin 400 e bırakırdım

• Yav dvd-rom dvd okuyor cd okumuyor var mı nedenini bilen acaba??
  • quote:

Yav dvd-rom dvd okuyor cd okumuyor var mı nedenini bilen acaba??

benimkide okumuyor gibi ama zorlayınca okuyor,dvdrom un altına kağıt gibi birşey sıkıştır eğer olmazsa üstüne sıkıştır öyle dene bende işe yarıyor.
  • quote:

quote:

Yav dvd-rom dvd okuyor cd okumuyor var mı nedenini bilen acaba??

benimkide okumuyor gibi ama zorlayınca okuyor,dvdrom un altına kağıt gibi birşey sıkıştır eğer olmazsa üstüne sıkıştır öyle dene bende işe yarıyor.

yok hocam olmadı, sağlam bi çeviriyor cd yi ama okumuyor, dvd leri rahatça okuyor nedendir anlamadım gitti,

forumlarda da çokça bahsedilmiş ama sağlam bir çözüm yok...
  • Arakadaşlar Elimde Acer Aspire 6935g Parçaları Mevcut Klavye,Ram,Cd-Rom,Fan,Ekran Kartı,İşlemci v.s Anakart Sorunlu ilgilenen Parça İhtiyacı Olan Buradan Ulaşabilir ...
  • arkadaşlar benim 6935g bilgisayarıma acayip bişey oldu...ekran florasanı bazen yanıo bazen yanmıo..ekranı oynatıyorum ileri geri gelio..florasanda temassızlık oluo galiba..kendim yapabilirmiyim.garanti çoktan biitmiştir zaten.
  • Selam arkadaşlar bana acer 6935g alt kasa lazım eğer yardımcı olacak varsa bana mail atsın leventof09@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuncay-TT

Arakadaşlar Elimde Acer Aspire 6935g Parçaları Mevcut Klavye,Ram,Cd-Rom,Fan,Ekran Kartı,İşlemci v.s Anakart Sorunlu ilgilenen Parça İhtiyacı Olan Buradan Ulaşabilir ...

Arkadaşlar Uzun ZAmandır İlgilenemiyorum Güncel....Parçalar Duruyor...

Klavye

http://imageshack.us/photo/my-images/841/20120720140558.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/171/20120720140618.jpg/ silerken bez takılıp ufacık bir yere hasar verdi...

Fan

http://imageshack.us/photo/my-images/545/20120720140508.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/803/20120720140456.jpg/

Dvd-Rom

http://imageshack.us/photo/my-images/839/20120720140734.jpg/

Ekran Kartı

http://imageshack.us/photo/my-images/822/20120720140914.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/221/20120720140906.jpg/

Güç Kablosu

http://imageshack.us/photo/my-images/9/20120720141540.jpg/

Ram,Wifi Parçası,Soğutma Grubu,V.s elimde mevcut ilgili arkadaşlar pm atabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuncay-TT -- 21 Temmuz 2012; 1:18:05 >

• Arkadaşlar benimde sorunum resimdeki işaretli kısım sürekli yanık kalıyor ve pc kilitleniyor. mouse bir süre daha aktif fakat işlem yapamıyorsunuz. reset atmanız gerekiyor. bunun sebebi ne olabilir? işletim sistemim win7.

• quote:

Orijinalden alıntı: nabu

Arkadaşlar benimde sorunum resimdeki işaretli kısım sürekli yanık kalıyor ve pc kilitleniyor. mouse bir süre daha aktif fakat işlem yapamıyorsunuz. reset atmanız gerekiyor. bunun sebebi ne olabilir? işletim sistemim win7.

Sabit diskin zarar görmüş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKAN ÇELİK

quote:

Orijinalden alıntı: nabu

Arkadaşlar benimde sorunum resimdeki işaretli kısım sürekli yanık kalıyor ve pc kilitleniyor. mouse bir süre daha aktif fakat işlem yapamıyorsunuz. reset atmanız gerekiyor. bunun sebebi ne olabilir? işletim sistemim win7.

Sabit diskin zarar görmüş olabilir.

oysaki sabit diskide yeni değiştirmiştik. aldığımız yere götürsekmiki acaba. bunu kesin olarak nasıl anlayabilirizki?

• quote:

Orijinalden alıntı: jkomando

LOGITECH X-540 bağladım sorunsuz 5+1 ses alıyorum kolonlardan, mükemmel bir ses..
    Herhangi bir ek aparat v.s gerekli değildir, sadece ses ayarlarından 5+1 aktif yapın filmlerde gerçek 5+1 keyfini yaşayın.

Alttaki çektiğim resimdeki renklere göre takın soketlerinizi.

Mesajı şimdi gördüm..acaba Logitech Z-506 ile de sorunsuz ses alabilir miyim ? Hani bilgsayarda ses kartı dahili olduğundan soruyorum..

• Bilgisayarımı açtığımda beyaz ekran gelmesinin nedeni ne olabilir arkadaki acer yazısı yanıyor ama bilgisayarı açtığımda beyaz bir ışıktan başka bir şey gelmiyor bilgisi olan yardım edebilir mi acaba??
  • benim laptopumun dokunmatik ses konsulu çalışmıyor mavi ışığı yanıyor ama sanki kitlenmiş bi şekilde duruyor bunu nasıl düzeltebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ByRambo54

benim laptopumun dokunmatik ses konsulu çalışmıyor mavi ışığı yanıyor ama sanki kitlenmiş bi şekilde duruyor bunu nasıl düzeltebilirim

pili çıkarıp tekrar tak düzelir büyük bir ihtimal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuncay-TT

quote:

Orijinalden alıntı: ByRambo54

benim laptopumun dokunmatik ses konsulu çalışmıyor mavi ışığı yanıyor ama sanki kitlenmiş bi şekilde duruyor bunu nasıl düzeltebilirim

pili çıkarıp tekrar tak düzelir büyük bir ihtimal...

hayır olmadı malasef
  • Merhaba arkadaşlar arkadaşın acer aspire 6935g bilgisayarı vardı (vista) bu gün getirdi format attık gayet güzel her şey en son yeniden başlatmada yani masaüstü hazırlanıyor deyip yeniden başlattığında win 7 başlatılıyor diyor sonra SİYAH EKRAN 1 dk falan bekleyince de üstte yatay 3 cm gibi bir kırmızı çizgi geliyor ne yapmalıyım mahcup oldum yardım
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.