Şimdi Ara

Acer Aspire 5920 Derneği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.906
Cevap
33
Favori
897.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben yukarıda Max: 4gb diye yazmıstım zaten :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: engerek135

Bu arada pek bilinmiyor diye söylüyorum: alet Santa Rosa platformu sayesinde 4GB ram adresleyebiliyor. Yani 2GB lık sodimm ler çıktığında bunlardan 2 tane takabileceğiz. Bu daha önce olmuyordu.

Evet haklısın.. bu da santa rosayla gelen güzel bir yenilik !
  • derneğiniz hayırlı olsun arkadaşlar bende acer 5920 yi almak istiyorum ama türkiyede bulamadım bulabileceğim biryer varmı bimekste 5720 olanı var bilgi verebilirseniz sevinirim
  • quote:

derneğiniz hayırlı olsun arkadaşlar bende acer 5920 yi almak istiyorum ama türkiyede bulamadım bulabileceğim biryer varmı bimekste 5720 olanı var bilgi verebilirseniz sevinirim

Hepsiburada'ya eklemişler ama stoklarına ayın 15'inde girecekmiş. Google'da "as5920g" şeklinde Türkiye'den sayfalarda aratırsan bayağı bir site çıkıyor. Ama bildiğim kadarıyla T7300'lü model stoklarda yok

5720, tamamen alakasız bir model. Bütün yönleriyle 5920'nin altında bir model. Bir kere tümleşik ekran kartı olduğu için baştan kaybediyor. Sadece kasası biraz benziyor
  • Aynı tasarım vatan'da card finans.a 919 usd+kdv

AS5720 CORE2 DUOT5250 1.6GHZ-1024MB-160GB-DVDRW-15.4''CAM-MAX.128MB -WVBAS

Sizce nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kebabkolik

Aynı tasarım vatan'da card finans.a 919 usd+kdv

AS5720 CORE2 DUOT5250 1.6GHZ-1024MB-160GB-DVDRW-15.4''CAM-MAX.128MB -WVBAS

Sizce nasıl?

Güzel fakat ekran kartı bana yeter diyorsan al Bence T7300 ü bekle Acelen yoksa !
  • notebook
    http://www.pcdepo.com

pcDEPO.COM Da aşağıdaki model notebooklarda

Notetebook çantası , notebook mose , notebook soğutucu fan hediyesi var

Lenovo Notebook

http://www.pcdepo.com/lenovo-notebook-kat35.html

Dell Notebook

http://www.pcdepo.com/dell-notebook-kat25.html

Toshiba Notebook

http://www.pcdepo.com/toshiba-notebook-kat31.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mailman -- 3 Ağustos 2011; 6:22:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mailman

pcdepo getirmiş ürünü
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=21.019.080

Evet gelmiş ama Yanlışlık var.
    ACER AS5920G Centrino2D1.8GHZ/2GB/160/15.4"/256

AS5920G-302G16N

CPU Intel Core 2 Duo T7300 (4 MB L2 cache, 2GHz, 800 MHz) (Santa Rosa)
    ekran 15.4" WXGA HIGH-BRIGHTNESS CRYSTALBRITE (220 nit), 1280 x 800 8ms tepki süresi
    İşletim sistemi Windows Vista Home Premium TR
    Bellek 2048MB (2*1024MB) DDR2-667 MAX: 4GB
    Sabit Disk 160GB SATA
    Ekran Kartı Nvidia GeForce 8600M GT 256/1GB
    Optik dvd Double Layer DVD+RW
    Ağırlık 3 kg
    Ethernet Gigabit Ethernet
    Wireless Intel® PRO/Wireless 4965AGN 802,11a/b/g/Draft-N
    Bluetooth Bluetooth® 2.0+EDR
    Web Cam acer Crystal Eye 0.3MP
    Kart Okuyucu 5-in-1 kart okuyucu (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)
    Diğer "Intel® 965PM Express yongaseti, 4 x USB 2,0, HDMI port,IEEE 1394 port,infrared, VGA port, S-Video, 2 dahili hoparlör, MS Sound uyumlu, Dahili mikrofon, Acer Empowering Technology (Acer eNet, ePower, eAudio,ePresentation, eDataSecurity, eLock, eRecovery, eSettings Management )Acer Arcade�1 featuring Cinema, Video, Music, AcerHome MediaAcer Arcade� Deluxe1 featuring DV Wizard,VideoMagician, DVDivine, Acer HomeMedia "
    3.5 saate kadar pil ömrü (8-cell i pil ile)
    71W 8-cell ya da 44W 6 -cell Li-ion Pil

Hepsi burada da aynı hatayı yapmis
    fiyatı 2460

• hayırlı olsun derneğiniz....forumda şu anda sahip olan var mı bu dizüstü bilgisayara?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K084K -- 5 Temmuz 2007; 11:10:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rodec

hayırlı olsun derneğiniz....forumda şu anda sahip olan var mı bu dizüztü bilgisayara?

war, bigben619 ama ondaki alet 1,8 T7300 2 Ghz ler yeni geldi
  • quote:

hayırlı olsun derneğiniz....forumda şu anda sahip olan var mı bu dizüztü bilgisayara?

Forumda suan sadece bigben619 arkadasimiz ayni aletin T7100 islemcili modeline sahip, ama ben az sonra cikiyorum eksene vatana falan gidicem varsa bu aksam, en gec yarin almayi planliyorum.. bana sans dileyin arkadaslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordGunthar

quote:

Forumda suan sadece bigben619 arkadasimiz ayni aletin T7100 islemcili modeline sahip, ama ben az sonra cikiyorum eksene vatana falan gidicem varsa bu aksam, en gec yarin almayi planliyorum.. bana sans dileyin arkadaslar

İnsallah alırsın bizide aydınlatırsın hocam, bol şanslar

• quote:

Orjinalden alıntı: LordGunthar

quote:

hayırlısı olsun...umarım herşey istediğin gibi gider...bizlerde makinayı daha yakından görme şansını buluruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K084K -- 5 Temmuz 2007; 11:12:37 >

• sagolun arkadaslar zaten hayirlisiyla bir alayim ilk gun testlerle gececek, ben de merak ettim acikcasi o turk sitelerde farkli yazilmis olan bilgileri. kahvem bitsin cikiyorum
  • DERNEMİZ HAYIRLI UGURLU GELİR HERKEZE COK COK DÜŞÜK FİYATLARA LEPTAP ALMAYI NASİP EDERRRR İNŞALAHHHHH

• ARKADAŞLAR BİZİM PİREN SİBİMİZ UGUN FİYATA NERDEN BULABİLİRİZ YADA NAKADAR BEKLİYELİM BU DEDİKLERİM COK ÖNEMLİİİİİ KONUMUZUN BU OLMASI LAZIM SAYGILARRRRR BEN ANKARADAYIM

• Bende Ankaradayım ve bazı mağazaların sadece İstanbulda şubeleri oluyo peki biz nasıl alıcaz?Bide bu robson noluyo?
  • Hayırlı olsun arkadaşım inşallah bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferpar1988 -- 5 Temmuz 2007; 12:57:42 >
  • Arkadaşlar makina piyasada daha yerini henüz alamadı denilebilir bu ayın 15 inden sonra rahatlıkla inceleme imkanı bulabiliriz tüm mağazarlara gelmiş olur.. biraz bekleyeceğiz..
  • merhaba arkadaşlar bende derneğe katıldım bu bilgisayara talip kişilerden biri olarak derneğimiz hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.