Şimdi Ara

ACER 6530G DERNEĞİ (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.416
Cevap
5
Favori
103.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar ben bu 6530g ye 800 mhz veya 1066 mhz ram takabilir miyim ? üzerndeki ramler 667 4 gb ben bunu 4 gb 1066 mhz yapabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

http://imageshack.us/photo/my-images/803/96274130.jpg/

arkadaslar sonunda işlemciyi de overclock etmenin yolunu buldum...İlk deneme stres altnda bu şekilde!!

Saygılar Sevgiler =)

Bu işi nasıl yaptığını bizede anlatırsan iyi olur.
  • merhaba arkadaslar 6530g makinama ssd takmayı düşüyorum 2 hdd olması büyük avantaj aklımdakı tek soru bizim hdd ler sata mı acaba bilgi verir iseniz cok sevinirim
  • 16" panel arıyorum

satan varsa

531 221 11 40 tan ulaşsın lütfen
  • Herkese selam
    Yazmak için doğru yer burası mı bilmiyorum ama acer 6530g laptopumun anakartı bozuldu. Yenisini almayı düşündüğüm için yaptırmadan elden çıkarmayı düşünüyorum. Benim teknolojiyle aram iyi olmadığı ve yeterli vaktim olmadığı için parçalarını ayırıp satarım diye düşünen ilgilenen arkadaşların ulaşmasını bekliyorum. 05057172841
  • Acer 6530g parçaları satın almak isteyen bana ulaşabilir.
  • Arkadaşlar merhaba;

Acer 6530G vardı anakartı bozuldu 1180 TL istedi servis yaptırmıyorum .640 GB harddisk C,D,E olmak üzere 3 bölüm gözüküyordu sistemde. Bilen arkadaş varsa bu modelin içindeki harddiskler sata mıdır ide midir? Harddisk kutusu alacağım bilgileri kurtarmak için , bilgi ve tavsiye bekliyorum , teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerkopat

Arkadaşlar merhaba;

Acer 6530G vardı anakartı bozuldu 1180 TL istedi servis yaptırmıyorum .640 GB harddisk C,D,E olmak üzere 3 bölüm gözüküyordu sistemde. Bilen arkadaş varsa bu modelin içindeki harddiskler sata mıdır ide midir? Harddisk kutusu alacağım bilgileri kurtarmak için , bilgi ve tavsiye bekliyorum , teşekkürler

harddisk SATA 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutcan

quote:

Arkadaşlar merhaba;

harddisk SATA 2

Bu model bilgisayrımdaki fotoğrafları kurtarmam için sata 3 ü destekliyor mu bilmem gerekiyor.
    http://www.vatanbilgisayar.com/35-1tb-barracuda-sata-30-64mb-cache-7200rpm-harddisk.html
    Mesela bu harddiski alsam bilgisayara uyar mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba;

harddisk SATA 2

Bu model bilgisayrımdaki fotoğrafları kurtarmam için sata 3 ü destekliyor mu bilmem gerekiyor.
    http://www.vatanbilgisayar.com/35-1tb-barracuda-sata-30-64mb-cache-7200rpm-harddisk.html
    Mesela bu harddiski alsam bilgisayara uyar mı ?

Arkadaşlar sata 2 mi 3 mü ve boyut olarak 2.5 mi 3.5 mi nasıl anlayacağım. Bir an önce almam gerek.

• genle yüklü gemi kullanıcısına yanıt
    kardeşim yukarıda koskoca 3.5" yazısını görmedin mi :) alacağın harddiskin sata2 ya da sata3 olması farketmeyecek, sata3 olsa bile sata2 özelliklerinden faydalanabileceksin, usb3.0 olan bir flashbelleği usb2.0 portunda kullanıyormuşsun gibi düşün..
  • quote:

kardeşim yukarıda koskoca 3.5" yazısını görmedin mi :) alacağın harddiskin sata2 ya da sata3 olması farketmeyecek, sata3 olsa bile sata2 özelliklerinden faydalanabileceksin, usb3.0 olan bir flashbelleği usb2.0 portunda kullanıyormuşsun gibi düşün..

Hocam kendi mesajıma alıntı yapmıştım üyeler görsün diye. Linki atan da benim cevaplayanda :D
    Bilgisayarın hangi modeli çalıştırdığını öğrenmek istiyorum. 3.5 mu 2.5 mu ?

• bu alet stop 124 bsod hatası neden verir bilen var mı ? stress test yaptığım anda çöküyor, fan %100 olsa bile :D
  • Ekran kartını satan var mı? Yada bu laptopa uyumlu ekran kartlarının modellerini bilen var mı??
  • Arkadaşlar eski bir konu ama,bende de Acer 6530g var.Güç düğmesinden açınca 3 sn sonra cıvv sesi ve yeniden başlayor sürekli.Bazende bir kez cıvv sesiyle ikinci başlamada açık gibi fan sesi vs.duyuluyor ama ekranda hiçbir hareket olmuyor çok karanlık.Bunları başgöstermeden önce,tarih saat ayarı sürekli bozuluyordu bios pilindendir diye düşündüm önemsemedim.şimdi ise hiç kullanamıyorum bilgisayarı.Sizce ne yapabilirim,sorun nerden kaynaklanıyor olabilir???Tşkler şimdiden..

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.