Şimdi Ara

Acer 3820TG Kutu İçeriği ve İnceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
970
Cevap
6
Favori
73.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de zaten kutuyu açarken ki resimlerde görülebileceği üzere pilin poşeti açıktı (bantı açılmış), ben kullanılmış olabilir diye düşünmüştüm ama kutunun bandrolleri ve laptop'ın koruma bantları herşey yerli yerinde olunca çok üzerine gitmemiştim. Bimeksle görüştüm laptop'ı komple göndermemi istiyorlar, napsam bilemedim.
  • çok teşekkür ederim fkay arkadaşım. bunları yazarken utanıyorum aslında ama insanın bazen gözü görmez oluyor.
    çok makbule geçti, sağolasın.
  • Hakikaten şöyle 1560 seviyesine ne zaman iner? Bir fikriniz var mı?
  • Doların 1.50'nin altına inmesi lazım , anca öyle..
  • Arkadaşlar bimekste gece kuşlarına özel %25 indirim var.Almak isteyenler hemen siparişi geçsin. Ürün 1560tl'ye geliyor
  • forum istanbul Satrun de 1495 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

forum istanbul Satrun de 1495 lira.

fiyatı uygunmuş. Hp nin yeni kasaları varmıydı Dv6 3000 serisi.

Birde bu mağaza hakkında bilgi verirmisiniz. Ürünlerin garanti konusunda, satış sonrası hizmetleri vsvs

Netten satış yok heralde
  • saturn mediamarkt ın yan kuruluşudur. Teknosadan daha iyi hizmet alacağın kesindir. spot filan yok adamlarda. garantili. ben asus 1201n aldım oradam gözüm kapalı alışveriş yaparım.
  • i3 lü benzer modeli olmadığına emin misiniz? Ona göre yarın gidip alacağımda.
  • Normalde i3 lü modelleri o fiyata satılıyor, zannetmiyorum ama eğer i5 işlemcili ve
    5650 ekran kartlı modeli dediğiniz fiyata satılıyorsa bimeks ten de ucuz demektir.
  • Arkadaşlar saturnle konuştum, telefondaki arkadaşın dediğine göre ellerinde i5 modeli bile yokmuş, bırakın fiyat vermeyi. O nedenle giden bir arkadaş daha iyi durumu teyit edecektir ancak ilk tahminim doğru gibi.
  • valla i5 mi bilmiyorumum sbi i li modeldi ama, orada standda, oradaki adamları boşverin benim netbooka adam 4 çekirdek diyordu yok ebesinin vesikalık fotoğrafı. çift çekirdek atom halbuki.

bence gidin bakın orada standda idi. model nosu da 3820tg
  • Şu anda 1560 lira bimeks'te, söyledim bakalım gelince yorumlarımı bende yazarım
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanırsınız umarım, pil süresi konusunda yorumlarınızı bekliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Dregoth23

Şu anda 1560 lira bimeks'te, söyledim bakalım gelince yorumlarımı bende yazarım
  • Benim pil sürem 5.5 saat civarı falan 3-4 aya 6 saati görür sonra tıkır tıkır düşüşe geçer :)
  • Epeydir zaman bulup yazamamıştım, birkaç kere daha pili test ettim. En fazla 5 saat 40 dk gibi bir süre gitti, tabi bilgisayarda neredeyse hiçbir işlem yapmadan. Pilin kapasitesi biraz arttı sanırım.

Aşağıdaki oyunları denedim hiçbirinde düşük fps yaşamadım, neredeyse hepsinde tüm ayarlar açık, AA ise 2x ya da 4x:

Assasins Creed 2
    Crysis Warhead
    NBA2K10
    NFS Shift
    DIRT2
    Split Second
    COD4 Modern Warfare
    COD5 World At War
    Battlefield Bad Company 2
  • Öncelikle hayırlı olsun,benimde takip ettiğim herşeysiyle hoşuma giden ve 5820TG modelini almayı düşündüğüm bi alet.cvpları okurken bi arkadaşım T serisi max.8Gb ram,TG serisi max 4Gb ram destekliyor demiş yada ben öle anladım.Bu konu hakkında kesin bi bilgi varmı acaba?
  • Arkadaşlar,

Bimeks AS3820TG-333G32NKS stokları tükenmiş, internetten satın alamıyorum. Ne zaman gelecekmiş öğrenebilen var mı? Dün akşam almadığıma pişman oldum.
  • ben acer as 4820T modelini almaya karar verdim 1600 tl ye maal olacak çok övmüşler gidip kendimde gördüm resimlerde göründüğünden çok daha karizma
  • arkadaşlar bnde acer aspire 5738 aldım ürün hakkında beni bilgilendirirmisiniz :??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.