Şimdi Ara

Acemiyim, karın ve göğüs kası yapmak istiyorum. Yardımınızı bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, göbek bölgem de çok aşırı olmamakla birlikte (hafif balkon göbek) yağlanma mevcut ve ben bunu eritip karın kası yapmak istiyorum. Aynı zamanda göğüs bölgemi de şekillendirmek istiyorum fakat her ikisini de asla abartılı değil, normal seviye de düzeltmek istiyorum. Bu konuda hiç bir bilgiye sahip değilim, yani tamamen acemiyim. Bana Android'den veya Youtube üzerinden acemiler için başlangıç seviyesinde olacak ve işe yaradığını düşündüğünüz kaynakları önerebilir misiniz veya tavsiyeleriniz nelerdir? Ayrıca Gittigidiyor, N11 vs. gibi sitelerden satın al kullan faydasını görürsün diyebileceğiniz bir çalışma aleti olursa onlara da açığım. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Karın kası için birkaç hareketle çalışıp ortaya çıkabilmesi için yağ oranınızı %8-10 seviyelerine çekmeniz gerekiyor. Bunun için şuan göbeğiniz varsa kalori hesabı ile sağlam bir diyete başlamanız gerekir. Diyete ek olarak kardio programlarıyla bu süreci desteklersiniz. Göğüsü evde kendi alacağınız çalışma aletleriyle şekillendirmeniz zor ihtimal, spor salonunda klasik bench hareketleriyle hacimlendirip, butterfly veya cable fly hareketlerine ağırlık vererek sıkılaştırıp şekillendirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lullabies_

Karın kası için birkaç hareketle çalışıp ortaya çıkabilmesi için yağ oranınızı %8-10 seviyelerine çekmeniz gerekiyor. Bunun için şuan göbeğiniz varsa kalori hesabı ile sağlam bir diyete başlamanız gerekir. Diyete ek olarak kardio programlarıyla bu süreci desteklersiniz. Göğüsü evde kendi alacağınız çalışma aletleriyle şekillendirmeniz zor ihtimal, spor salonunda klasik bench hareketleriyle hacimlendirip, butterfly veya cable fly hareketlerine ağırlık vererek sıkılaştırıp şekillendirebilirsiniz.
    Acaba iş sonrası arta kalan vakitte evde uygulayabileceğim bir kaynak var mıdır internette faydalanabileceğim? Yoğunum, spor salonuna gitme şansım yok maalesef.
  • denizbay1 D kullanıcısına yanıt
    Ev egzersizleri diye bir uygulama var telefona indirebilirsiniz. Bölgelere göre başlangıç orta ve ileri düzeyler mevcut uygulama içinde. Ama göğüs için konuşursak dumbbell ve barbell setiniz olmadan uygulayabileceğiniz tek hareket şınav varyasyonlarıdır. Sadece şınavla göğüs şekillendirmeniz çok zor olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lullabies_

Ev egzersizleri diye bir uygulama var telefona indirebilirsiniz. Bölgelere göre başlangıç orta ve ileri düzeyler mevcut uygulama içinde. Ama göğüs için konuşursak dumbbell ve barbell setiniz olmadan uygulayabileceğiniz tek hareket şınav varyasyonlarıdır. Sadece şınavla göğüs şekillendirmeniz çok zor olacaktır.
    Teşekkür ederim, bir bakayım. Android programı varsa şayet çok daha pratik olur açıkçası...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim aynı problem bende de vardı.gece yemek yeme ve hafif diyet uygula - 45 dk ağırlık 30 dk hit kardiyo öneriyorum.
    1 ayda inanılmaz değişim yaşadım ben.

suplement olarak : bcaa kullan ve bigjoy thermonator hap tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.