Şimdi Ara

Acemiye ilk araç için Palio nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, ilk aracım olacak o yüzden kullanımı basit, çok sorun çıkarmayan ve küçük bir araç(hb) arıyorum.(İstanbul'da yaşıyorum park yeri bulmak çok sıkıntı ve trafikte çok dur kalk olacak bunu da göz önüne alırsanız sevinirim)

Palio önerilmiş genelde yeni sürücüler için, ileride başka araca geçerken satışı da kolay olur diye düşünüyorum. Bütçem 40-45 bin TL civarında eğer başka öneriniz varsa onu da alabilirim, bütün yardımlara açığım.

Palio için 1.4 Fire olan modeli iyi gibi geldi, lpg uyumluymuş. Dizel istemiyorum bu fiyata kilometreler çok yüksek olacağı için sorun çıkarsa maliyeti fazla olur denmiş.

• 40-45 bin TL gidipte Palio'ya vermeyin yazıktır günahtır.

LPG istiyorsanız daha uygun fiyata Siena'lar var.
  • 1.4 benzinli bir Palio için 40-45 bin lira oldukça yüksek değil mi? 1.3 multijet yaygın bir motor sorun çıkarsa bile fazla maliyetli olacağını düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bu fiyat aralığında arac arıyorum ama fiyastlar inanılmaz yükselmiş durumda
  • palio önerildiğinde fiyatı 20 25 idi, 40 a palio almak kazıklanmaktır.
    2012 model aveo bile alınır o fiyata.
  • palio acemi için "biçilmiş kaftan"dır.

Ancak 45bin palio ya fazla. bi miktar daha eklenip punto 1.4 fire bakılabilir.
  • 40-45 için iyi takip ederseniz düşük km dizel bulabilirsiniz.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-boyasiz-degisensiz-ilk-sahibinden-sadece-114-binde-palio-824555729/detay

Araçla bir alakam yok, örnek olarak koydum.

Kilometreyi biraz yükseltir veya birkaç parça boya eklerseniz corsa c kasa multijet alabilirsiniz. Aynı motor ve biraz daha kaliteli bir araçtır.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-148.800-km-de-degisensiz-masrafsiz-corsa-c-827430933/detay

Bu araçla da alakam yok, örnek yine.

• Hocam size sorunsuz araba lazım fiyatına çok takılmayın araç başında pazarlık yapın içinize sinerse alın. Şurada ferrariye bile o para verilirmi diyen çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinlisi yakıt olarak üzer dizelini almak mantıklı sorun çıkarsa bile cebi fazla yormaz.. Düşük km bakarsanız fiyatı yüksek olucaktır haliyle, 200 bin bandında kmlere bakılabilir 1.3 multijet
    Sonuçta acemiliğinizi atıcaksınız.

• inanılır gibi değil yahu 2005 model palio,corsa 45 bine satılıyor.45 bin kolay biriktirilen bir para mı 2 sene dişini sıkıp yediğinden içtiğinden kenara ayırıp ala ala bu arabaları alabiliyorsun.
  • 2007 200bin km de temizini 1 ay kadar önce 35 bine verdi arkadaşım. Tam 1 yıl önce 22 bine almıştı. Bence 35 binin bile aracı değil ama piyasa o hale geldiyse de yapacak bir şey yok, acemiye uygun bir araç.

• Yorumlarınızı okudum, genel olarak bahsettiğiniz gibi fiyatlar uçuk maalesef. Palio fiyatları 35 den başlıyor, biraz eli yüzü düzgün olsun derken 40 civarlarına çıkıyor. 50 Bin seviyelerinde Punto'lar var onları da değerlendirebilirim. Ayrıca bu fiyatlarda Getz de var o nasıldır bunlara kıyasla? Birkaç arkadaş Corsa ilanları atmış ama onun temizleri için de 50+ civarına çıkmak lazım gibi benim baktığım fiyatlarda hep hasar kaydı fazla.
  • Bulabilirsen Getz punto palio temiz en ucuz hangisini bulursan al geç. Ayrıca dizel öneririm stop ettirmesi zordur acemi için biçilmiş kaftan

• Corsa al daha iyi Palio mu kaldı bu devirde ikinci elde Corsa daha iyi gider

• O paralara temiz Megane 2 hb bulabilirsin lpg li.

• quote:

Orijinalden alıntı: psykheee

Yorumlarınızı okudum, genel olarak bahsettiğiniz gibi fiyatlar uçuk maalesef. Palio fiyatları 35 den başlıyor, biraz eli yüzü düzgün olsun derken 40 civarlarına çıkıyor. 50 Bin seviyelerinde Punto'lar var onları da değerlendirebilirim. Ayrıca bu fiyatlarda Getz de var o nasıldır bunlara kıyasla? Birkaç arkadaş Corsa ilanları atmış ama onun temizleri için de 50+ civarına çıkmak lazım gibi benim baktığım fiyatlarda hep hasar kaydı fazla.
    Palio iyi bir seçim olur, Getz de aynen öyle. İkisi de o paralara alınabilecek en iyi seçimdir. Yok Opel Corsa, yok Chevrolet Aveo gibi araçlar acemi için uygun değildir Hocam. Size yaptığınız hataları tolere edebilecek, parçası ve yakıtı uygun olacak araçlar lazım.
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma adamın ocağına incir ağacı dikecekler :)
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    tefennili kullanıcısına yanıt
    War Rock W kullanıcısına yanıt
    @cevo_61
    evet o da var ama son haftalarda arttı fiyatları yine araştırıyorum

@War Rock
    Corsa benim bütçemde temiz bulamadım maalesef.

@tefennili
    Teşekkürler ben de o şekilde düşündüğüm için parçası ucuz, olabildiğince az masraf yapacağım araç bakıyorum.

Genel olarak sorayım Peugeot nasıldır? 206 & 207 & 307 modelleri var 45 bin fiyatlarında 200 bin KM civarlarında.
  • Araştırmaya devam ederken bir de Nissan Almera 1.5 Tekna modelini buldum. Konuştuğumuz araçlarla aynı fiyat bandında ama daha üst sınıf bir araç gibi duruyor, bunu da düşünebilirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.