Şimdi Ara

ACE COMBAT 7 (PLAYSTATION ANA KONU) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
7
Favori
14.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dokuzuncu bölümü bir türlü geçemiyorum. Taktik verir misiniz?

• ACE COMBAT 7 (PLAYSTATION ANA KONU)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ps1 döneminde oynamıştım en son ace combatı o zaman uçtuğunu hissediyordun şimdi öyle bi his yok. Hiç beğenmedim direk sildim oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ike kullanıcısına yanıt

PS1 dönemin'de Ace Combat zaten zamanın çok ötesinde bir oyundu şimdi ise maalesef zamanın gerisinde kaldı..

• Anti Stall Manevrası nedir.

Pugachev'in Kobrasını icra eden bir Su-35 Flanker-E

Stall Sonrası Manevra  bir pilotun yalnızca uçağı durmaya zorlayarak gerçekleştirebileceği herhangi bir ileri manevradır . Bu manevralar, düşman ateşinden kaçınmak ve pilotu başka bir kuyruklu uçağın arkasına yeniden konumlandırmak için kullanılabilir.

oyuncuya hızlı zamanlı olayları kullanmadan durma sonrası manevralar yapma yeteneğinin yanı sıra Knife-Edge Slide'ı gerçekleştirme yeteneği veren serinin ilk oyunudur. Stall sonrası manevralar oyuncunun bir düşmanın arkasına geçmesine ve daha hızlı dönmesine olanak tanırken, aynı zamanda oyuncunun çok fazla enerji kaybetmesine de neden olur. Bu onları kolay bir hedef haline getirir, dolayısıyla manevralar dikkatli kullanılmalıdır.

Stall Sonrası Manevralar, Phantom'un yaklaşık 450 km/sa (240 knot) veya daha düşük bir hıza yavaşlatılması, sol kumanda çubuğundaki tüm girişlerin serbest bırakılması, ardından gaz ve fren düğmelerinin aynı anda basılı tutulması ve son olarak butonun çekilmesiyle başlatılabilir. uçağı istenilen manevraya yönlendirir. 

Uçak

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.