Şimdi Ara

ACE COMBAT 7 (PLAYSTATION ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
7
Favori
14.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlphaKnight

Ben bi arkadaşla kurbanlık danaya girer gibi ortak girip aldık.Vr özelliğini denemedim ama oyunu ps4 pro oled tv de oynuyorum 8.görevdeyim adamlar harbiden yapmışUçuş ve silah mekanikleri çok fena.Ucagı cevırırken farkında olmadan sızde koltukta yatmaya başlıyorsunuz.Vr ıle nasıldır tahmın bile edemiyorum.
    ben 10/10 veriyorum.
    Not:Uçaklar muazzam..

Alıntıları Göster
    Hocam yerden sekme sorunu çözülmüş mu

Assault Horizon da böyle 30 dereceyle filan yere çarpınca sekiyorduk :D

Bir de simülasyon oynayan/ilgilenen arkadaşlar; bu tarz oyunlar biraz daha arcade kaçıyor sanırsam. Bir F16 C ya da SU 35 kaç tane AA missile taşıyabiliyor gerçek hayatta? Bize 120 tane veriyorlardı mesela HAWX 2 de ondan soruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda joistiği tanıtmak ve nvidia surround adam gibi ayarlamak deli etti ama sonunda deydi...

• Oyun psnde 299 tl mi ben mi yanlış gördüm?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun 469 tl değilmiydi? Storeda şuan 299 ama indirim falan ibareside yok dlc falan değilse alacağız arkadaşla?

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Oyunda joistiği tanıtmak ve nvidia surround adam gibi ayarlamak deli etti ama sonunda deydi...

Güzel sistem kurmuşsun bu oyunun keyfi işte böyle çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Güzel sistem kurmuşsun bu oyunun keyfi işte böyle çıkar

Alıntıları Göster
    Teşekkür edeirm. Sistemi kurduktan sonra bu oyunu bekliyordum. nvidia surround düzgün çalışmadı. üstüne joistiğimi görmedi. Baya hayal kırıklığına uğramıştım. Nvidia surround ve joistiğimi tanıtmayı beçerdim. Ama force feedback özeliğini yeni ace combat 7 desteklemiyor ona üzüldüm. Böyle bir güzel teknolojiyi niye desteklemiyorlar anlamadım.

titreşimleri ''force feedback'' desteklememesi çok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 26 Şubat 2019; 6:3:41 >

• Yeni Update geldi 685MB! Oyunu gercege yaklastirmak icin oldukca yavaslatmislar. Ucak hizlari iki birim yavasladiysa Special Weaponlar 1 birim yavasladi. Kontrol ve kilitleme suresini uzatmak için sanirim. Bu durumda Flare bayagi onem kazandi cunku arkaya sarkan ucagin roketinden bu hizla kurtulmak guclesti. Upgradeleri iyi kullanmak gerek. Bir de bazi Supersonic ucaklar nerf yemis gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunda 6. görevi (Long Day) geçemedim.F16 ile görevi denedim.Skoru 17 bin yapmak gerekiyor ama bu skoru tutturmak zor.En fazla 14 bin yapılabiliyor ve sonrasında süre bitiyor.17 bin skorunu yakalayamadığım için görev iptal oluyor.
    Youtubeden baktığımda aynı bölümü ,farklı bir uçakla oynuyorlar ve 11 bin skorunu tamamlıyorlar ve görevi geçiyorlar.
    Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 6 Nisan 2019; 14:23:3 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Burda sihirli kelime farklı bir uçak )) Önce hikaye modunu unut... Online da Uçak kas en azından kalite bir kaç uçak açıp SU 57

F-22 Raptor gibi sonra bunlardan birini al tekrar Hikaye modunu oyna bak nasıl yağ gibi akıyor bölümler görüceksin ))
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,onlineda biraz kasmıştım.Şimdilik hikaye modunda 10. göreve kadar geldim.Yer hedefleriyle ilgili skora dayalı görevlerde Air to Ground yani havadan yere özelliği olan A modeli uçağı almak gerekiyor.
    Onlineda biraz daha oynarsam bahsettiğin üstün uçaklar açılır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 9 Nisan 2019; 19:22:24 >
    10. bölüm oyunu yarılamışsın fakat esas zorlu bölümler şimdi başlıyor sana tavsiyem hikaye moduna burda ara vermen çünkü zayıf

uçaklarla uçtuğun için bölümleri geçmekte zorlanıcaksın boşuna stres olma dediğimi uygularsan keyif alırsın 10. Bölümde Hikaye

moduna ara ver merak etme bi yere kaçmaz )) Online da uçup kalite uçakları açmaya başla ve upgrade lerini doğru yap bu arada Online

da uçtuğun uçağın yükseltmelerinide doğru yapman lazım ki daha kolay ve daha fazla uçak düşürmende büyük rol oynasın.

Yukarda @mkmdesign arkadaş sağolsun o upgradeleri tek tek yazdı onlara bak büyük faydası olucak...
  • Bitirip de PRI satmak isteyen var mıdır ?
    Bölüm 12 yi bir türlü geçemedim..Bir üssü korumak gerekiyor,yerden ve havadan saldırılara karşı üssü korumak gerekiyor.Youtubede F15 ile geçiyorlar,ben de aynı uçakla deniyorum ama bazı uçakları zamanında vurmayınca, ya da başka eksik bir şeyler yapıyorum ,görev iptal oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 22 Nisan 2019; 19:17:37 >
    O bölümü ben SU-33 ile geçmiştim fakat biraz benide zorlamıştı zamana karşı uçuyorsun hedefleri mümkün olan en kısa sürede vurman

lazım F-15 le aslında fazla zorlanmaman lazım uçağın upgradelerini yaptın mı ? yapmadıysan çok zor geçersin
    Zamana karşı değil ,15 dk süre var ama asıl sorun,düşman uçakları ,o ortadaki bölüme gelip bomba yağdırınca görev iptal oluyor.Elimden geldiğince vuruyorum ama illa ki 2-3 tane oraya kaçıyor.Yer hedefleri için laser kullanıyorum..
    Oyunun upgrade ağacı çok karışık!F15 in üstüne gelince tüm gerekli güncellemelerin görünmesi gerek.1-2 parça açmıştım ,başka da bir şey görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Zamana karşı değil ,15 dk süre var ama asıl sorun,düşman uçakları ,o ortadaki bölüme gelip bomba yağdırınca görev iptal oluyor.Elimden geldiğince vuruyorum ama illa ki 2-3 tane oraya kaçıyor.Yer hedefleri için laser kullanıyorum..
    Oyunun upgrade ağacı çok karışık!F15 in üstüne gelince tüm gerekli güncellemelerin görünmesi gerek.1-2 parça açmıştım ,başka da bir şey görünmüyor.
    Öncelikle bu etrafını sarıyla işaretlediğim upgrade kutucukların hiç bir tanesi boş kalmamalı eğer kalırsa işin zorlaşıyor

Bölümleri geçmen çok zorlaşıyor

• Sana sırasıyla nasıl işaretliceğini yolluyorum burdan bakarak yap sonra tıkır tıkır geçicen bölümleri

• Ace Combat 7: Skies Unknown - PS4/XB1/PC - Fly Like A Pilot Part 3

• veeee ACE COMBAT 7'nin ilk DLC'si tanıtıldı.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=fSnt2lAoyCY

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Alınır mı sence nasıl bu uçaklar ))
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.