Şimdi Ara

accordu sattım Civic bakıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 model 2.4 187000 km. Accord u 38.750 tl ye sattım şimdi bi Civic var 2007 model 160000 km de sağ önce çamurluk ve bağaj kapağında boya var. Değişen yok ayrıca parça parça toplam 7.500 tl hasar kaydı var. 38.500 tl istiyor fiyat nasıl arkadaşlar?

Edit: Civic Elegance modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner_24 -- 8 Nisan 2015; 16:34:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paket Dream Elegance?

• Attan inip eşeğe binmek denir buna ama Neyse...

• Civic donanımı nedir ?
    Ayrıca o accord süper araç. Imiş.

• Accordu sattığını pişman olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol tutuşu,yalıtım,konfor,güvenlik konusunda accord'u ararsınız.
  • Muhtemelen Accord'da bir probleminiz vardı onun için satıp civic seçmeye karar verdiniz diye düşünüyorum. Aksi halde aynı paralara Accord'dan Civic'e geçilmez hocam valla. Yazık olmuş.
  • konfor olarak pek iyi gelmez ama 2.4ten 1.6ya binince yakıt masrafınız baya azalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Civic donanımı nedir ?

Civic Elegance

• quote:

Orijinalden alıntı: Indispensable

Attan inip eşeğe binmek denir buna ama Neyse...

Yine accord alacağım ama şu anda temizini bulamadım. Civic i piyasası hızlı olduğu için satmak istediğimde hemen paraya çevirmek için alıyorum. sattığım accordda içime sinmeyen yerler vardı o yüzden sattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

Muhtemelen Accord'da bir probleminiz vardı onun için satıp civic seçmeye karar verdiniz diye düşünüyorum. Aksi halde aynı paralara Accord'dan Civic'e geçilmez hocam valla. Yazık olmuş.

Haklısınız sattığım accorda biraz masraf etmem gerekiyordu uğraşmak istemedim, satıp daha temizini bulurum diye hemde iyi fiyat verdikleri için sattım

• quote:

Orijinalden alıntı: caner_24

quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Civic donanımı nedir ?

Civic Elegance

Fiyat uygun o zaman

• Hondanin tek gerçek arabasini satip civic gibi cirkin bi arac almak isteme sebebinizi anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Hondanin tek gerçek arabasini satip civic gibi cirkin bi arac almak isteme sebebinizi anlamadim

Yukarıda mesajımda sebebini yazdım. Arabasız kaldığım için geçici olarak Civic almak istiyorum. temizini bulursam yine accord alacağım yani

• Yanlız accordu iyi fiyata satmışsınız hemde problemli. Arkadaşımda vardı 2 sene kullandı sattı. accord alacaksan 2.4 al ama 2004 modellerine 30 bin liradan fazla verilmez dedi. Enterasan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Yanlız accordu iyi fiyata satmışsınız hemde problemli. Arkadaşımda vardı 2 sene kullandı sattı. accord alacaksan 2.4 al ama 2004 modellerine 30 bin liradan fazla verilmez dedi. Enterasan..

Motoru şanzımanı sorunsuzdu ama tavanda sarkma başlamıştı, ön çamurluklarda küçük çökükler vardı, kaputta tamponda rötuşlar taş atıkları vardı, kapı gergileri filan değişmesi gerekiyordu.

• D sınıfı bir araçtan C ye geçmekte anlattığınız nedenler bile olsa kolay değildir. Heleki accord ise.
  • Ben bu milleti anlamiyom wlla,sirf honda dye millet heryeri boyali kazali arabaya bi cuval para veriyo,nedense bu honda Japonyada bukadar satmiyor!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Dural8262

Ben bu milleti anlamiyom wlla,sirf honda dye millet heryeri boyali kazali arabaya bi cuval para veriyo,nedense bu honda Japonyada bukadar satmiyor!!!

Bende Civic e bayılmıyorum ama piyasası hızlı olduğu için alıp temiz bi accord bulduğumda hemen paraya çevirmek için almak istiyorum

• Mantıklı bi iş yapmış olursunuz, ancak piyasa güzel uçmuş geçen sene 2011 elegance civici 40bine zar zor sattık 2007si 38 ediyosa maşallah
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.