Şimdi Ara

ACCENT ERA BOYA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2008 model Accent era 1.5 vgt garantisi devam eden aracımın kaportasında (kaput, tavan ve bagaj kapağı) siyah lekeler oluştu. Malesef boya zarar görmüş. Neden oluştuğunu bilmiyorum. Garanti kapsamında birşeyler yapabilirmiyim. Bu konuda bilgisi olanlar var mı. Yardımcı olursanız sevinirim.

• bence en kısa zamanda servise başvur kontrol etsinler
  • arkadaşım hiç boşuna servise gitme hyundai boya garantisi 2 yıl eğer garantin devam ediyorsa acele et etmiyorsa yapacak bişi yok.
  • 2008- ocak ayı. Geçmişler olsun o zaman bana. Arkadaş benim gözümde hyundai bitmiştir. Çok beyeniyordum arabamı ama demek ki boya kalitesi düşükmüş. bir daha almam bu arabadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhataydin

Selam

2008 model Accent era 1.5 vgt garantisi devam eden aracımın kaportasında (kaput, tavan ve bagaj kapağı) siyah lekeler oluştu. Malesef boya zarar görmüş. Neden oluştuğunu bilmiyorum. Garanti kapsamında birşeyler yapabilirmiyim. Bu konuda bilgisi olanlar var mı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Boyada kalkma varsa Servis garantiden bakacaktır.
    Ancak Farklı bir sıvı değmesinden olursa durum değişir.
    En mantıklı çözüm aracınızı bir kaportacıya gösterip sorunun boya mı dış etken kaynaklımı olduğunu öğrenerek servise gitmektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogunmas -- 28 Kasım 2010; 18:40:51 >
  • bende 2006 model era team vardı arabamın sağ arka kapı üstü soyulamya başlamıştı servise götürdüm 2 yıllık arabanın boyası sökülürmü diyerekten ama bana servisten aracın 2 yıl garantisi olduğu söyleenmişti bende onlara hani 5 yıl garantiliydi arabanız ne oldu dedim 5 yıllık garantiye ?neymiş aracın kasasını ve boyasını kapsamıyomuş yiyim öyle garantiyi dedim ve sattım arabayı allaha şükür.araba gerçekten çok güzel hala daha çok hoşuma gidiyor ama biraz KALİTE zaafiyeti var eraların.ne kadar para o kadar köfte.

• eğer korozyon (paslanma ) varsa 5 yıl garantisi var.benim de jantlarda paslanma oluşmuştu.servis iki yıl garantisi olduğunu ücretli olarak boyayacaklarını söylediler.bende hyundai merkez müşteri hizmetlerini aradım böyle bir sorunum olduğunu anlattım.servisle görüşüp bana döneceklerini söylediler.iki gün sonra servis arayıp hemen boya işlemini yapabileceklerini ve herhangi bir ücret alınmayacağını söyledi....
  • era gerçketen çok güzel bi araba ama astarı çok dandik hele şu kronik paslanma oları bide mıcır yolda taş geldiyosa çizik doluyo bende aracın orj bolyası küçük yerlere yama yapıyorum daha sonra bide pasta cila yapıyorum tamamdır
  • Merhabalar, bugün park ederken, yani edemezken, arabayı sürttüm, 1 cm eninde, 40 cm boyunda çizik oluştu, e haliyle kasa da deforme oldu ama gözle görülür gibi değil. Boyama ücreti ne kadar oluyor bugünlerde ? Bilgilendirirseniz sevinirim. Araba zaten boyalı, o bölgeden.
  • Odisabi O kullanıcısına yanıt
    Boya koruma falan ne kadar kar eder bu sorun için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba accent era aracım var taksi cikmasi.taksiden sonra orjinal rengi olna beyaza boyanmış ama boyacı köşeleri tam boyayamamis.onun için boyayı kazıyıp en baştan boyatmak kaça patlar.bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.