Şimdi Ara

ACCENT ERA?????????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar üyelik benim ama sorular kuzenin :)
    arkadaslar 1.6 CVVT almaya karar verdim STYLE
    ama kafam alllak pullak oldu bir sürü şey yazıyor bunlar ne ya :S :S EXPO PLATINYUM,EXPO PLATINYUM PLUS,YENİ çıldıracam ne olur detaylı bir açıklama yapın bana :D birde yeni dediği ne oluyor makyaj felan mı geçirdi ? bizim haberimiz yok geçirdiyse tabiki onu alıyım ama yenide de OTM. in var 1.6 style manuel in 1.6 style yok yeni :S:S offffffffff cıldıracam iysallah anlamışsınızdır ne olur böle uzun uzun güzel yorumlar bekliyorum üstadlar ve tabi ki era hakkında sizin düşünceleriniz yorumlarınız ????? yakında o listede bizde olacaz iysallah:) şu soru isaretleri bi silinse...
    SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalpazan13 -- 18 Mayıs 2009; 21:56:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: i30

merhabalar üyelik benim ama sorular kuzenin :)
    ama kafam alllak pullak oldu bir sürü şey yazıyor bunlar ne ya :S :S EXPO PLATINYUM,EXPO PLATINYUM PLUS,YENİ çıldıracam ne olur detaylı bir açıklama yapın bana :D birde yeni dediği ne oluyor makyaj felan mı geçirdi ? bizim haberimiz yok geçirdiyse tabiki onu alıyım ama yenide de OTM. in var 1.6 style manuel in 1.6 style yok yeni :S:S offffffffff cıldıracam iysallah anlamışsınızdır ne olur böle uzun uzun güzel yorumlar bekliyorum üstadlar ve tabi ki era hakkında sizin düşünceleriniz yorumlarınız ????? yakında o listede bizde olacaz iysallah:) şu soru isaretleri bi silinse...
    SAYGILAR...

Takıma uğrarsanız arkadaşlarla birlikte merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını verebiliriz.Sonuçta aktif bir Era takımı var yeni bir konu açmanıza gerek yoktu diye düşünüyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

quote:

Orjinalden alıntı: i30

merhabalar üyelik benim ama sorular kuzenin :)
    SAYGILAR...

Takıma uğrarsanız arkadaşlarla birlikte merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını verebiliriz.Sonuçta aktif bir Era takımı var yeni bir konu açmanıza gerek yoktu diye düşünüyorum.

peki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.