Şimdi Ara

acaip bir sorun oluştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    şimdi arkadaşlar;
    acer 5520g laptopa xp kurdum.(usb fare kullanıyordum ve usb bellek de kullandım)
    tüm sürücüleri kurdum sadece vga ve kamera eksik kaldı.
    ekran kartının sürücüsünü kurduktan(tahminimce) sonra şöyle birşey oldu.
    laptopa usb de birşey takılı ise bilgisayarı açınca açılmıyor. ışıklar var ama görüntü yok.
    usb den bağlı olan şeyi çıkarınca laptop şak diye açılmaya başlıyor ve açılıyor.

yeniden kurmaktan başka sizce sorun ne olabilir. bi fikriniz var mı?

• bu işletim sistemiyle alakalı birşey deil bios kontrol ediyor takılı olanları usbden bir sorun yapıp tanıyamayıp açmamazlık yapıyordur vga driverleriyle ilgili bir sorun olmaz ya da windows 7 kurup bir daha dene xpnin zamanı geçdi laptopunda windows 7yi rahatlıkla kaldırır
  • evet dostum artık xpnin devri kalmadı eminim windows 7ye geçince sorunu düzelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

bu işletim sistemiyle alakalı birşey deil bios kontrol ediyor takılı olanları usbden bir sorun yapıp tanıyamayıp açmamazlık yapıyordur vga driverleriyle ilgili bir sorun olmaz ya da windows 7 kurup bir daha dene xpnin zamanı geçdi laptopunda windows 7yi rahatlıkla kaldırır

onu daha sonra deneyeceğim ama kafama takıldı. daha öncede xp vardı sorun yoktu. kurdum yine sorun yoktu ama sonradan oldu.
    ki yanlış bilmiyorsam normalde pc usb kontrolünü yaptığında biz görürüz o siyah ekranda, ama kontrol edemediği için yavaş geçer yada takılı kalır.
    bende görüntü hiç yok. usb yi çekince sıfırdan görüntü gelmeye başlıyor ve açılıyor pc.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.