Şimdi Ara

Acaba Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeni bir araç alacağım ama 2. el olacak.
    bekarım, tek bineceğim.

tercihlerde,

2017 model 1.6 tdi dsg seat leon style full led farlı bir araç var. fiyat 90-100 arası

2017 model 1.0 tsi manuel vw golf comfortline bir araç var. fiyat 90-100 arası

2017 model 1.0 tsi dsg vw polo highline bir araç var. fiyat 85-95 arası.

acaba hangisi? yani birini alsam öteki gün keşke onu alsaydım diyeceğim. o sebepten tercih vermekte zorlanıyorum. siz değerli üstadların tecrübe ve bilgilerini rica ediyorum.

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irresponsible -- 21 Kasım 2018; 15:56:49 >

• Merhaba. Kesinlikle VW Golfü öneririm. Hem konfor hem de performans açısından diğerlerinden daha iyidir. Şu piyasada değerine de satarsınız zaten. İyi akşamlar.
  • Golf
  • Zor bi seçim olmayacaktır, Golf alınır...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 seçenek arasında tabiki golf seçilir hem dsg diye bir sorununuz olmaz :)
  • B segmenti araca o kadar para verilmez, otomatik vites avantajı sebebiyle bu listeye göre leon tercih sebebidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CA3201B8 -- 22 Kasım 2018; 15:53:51 >
  • Herkese teşekkür ederim, genel kanı golf anladığım kadarıyla ama ben tercihimi leon’dan yana kullanacağım şöyle led farlı, yeni kasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresponsible

Herkese teşekkür ederim, genel kanı golf anladığım kadarıyla ama ben tercihimi leon’dan yana kullanacağım şöyle led farlı, yeni kasa
    Doğru karar. Bir de yazılım yaptın mı sol şeritte yapıştır gitsin.
  • Hahah şimdiden apaçi oldum sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki Leon. Genel olarak VW araçları beğenmesem de, sanki hergün DSG patlıyormuş gibi konuşmaları da ciddiye almıyorum. Leon'un yakıt tüketimi diğer iki araçtan da düşük olacaktır. DSG'nin konforu olacaktır. Donanım konusunda eksiği olmayacaktır.

Arkadaşlar, 1.000 CC motorla sol şeride yapışmak ne demektir, lüften biraz mantıklı konuşun. O araca harcayacağınız ekstra parayı TDI Leon'a harcarsanız, o da aynı şeyleri yapar hem de yarısı kadar yakar.

Bundan 5-6 yıl öncesinde bu forumda 1.6 motorlara mahkum olduğumuz konuları açılırdı. Şimdi bakıyorum da, motorsiklet motorundan küçük motorlu ve 1.300 kg ağırlığa sahip araçlara "Supersport" muamelesi yapılmaya başlanmış.
  • 3 araç içinde hem geniş olmasından hemde otomatik olmasından seat leon alınır. Yerinizde olsam leon alır geçerim.
  • Bunların hepsi nasıl olsa aynı. Göz zevkine hitab edeni al işte :)
  • doğuş oto'dan mı kaynaklı yoksa vag grubundan mı bilmiyorum ama böyle şeytan bir grup ben daha görmedim.

leon ledsiz pek güzel durmuyor. ayrıca kalite hissi vw'ye göre biraz daha düşük. fiyat biraz daha düşük.

wv golf'te hız sabitleyici bile yok, yan aynalar katlanır bile değil, ama arka farlar led çok hoş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.