Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY TÜRKÇE YAMA (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
18
Favori
131.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takipteyiz. Başarılar ve bol şans tabikide.
  • Takip.Allah razı olsun ve yardımcınız olsun...
  • Yama çıkana kadar oyun anca adam gibi olur. Beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

AC3 ve AC4'te kullandığımız elimizdeki mevcut aracın bu oyunu da açması kuvvetle muhtemel çünkü Wiki'ye göre AC3 AC4 ve Unity aynı motoru kullanıyor. Yine de belli olmaz bu işler. Açılmasa bile AC3 ve AC4 için kullandığımız aracı yazan programcı arkadaşımızdan bu oyun için de bir iyilik isteyeceğim. Açabilse bile açması uzun bir çalışma gerektirebilir bunu da belirteyim AC3 pat diye açılmadı çünkü.

Önceki oyunların kaç ayda çevrildiğinin çok bir önemi yok aslında çünkü bu oyun dediklerine göre hepsinden daha büyük olacakmış. Uzun süreceği kesin, ama kimsenin bizden önce bitiremeyeceği kadar uzun sürecek en fazla. Google Translate'ten hallice çeviri yapanları saymıyorum:) Zaten ben epey açıklayıcı yazacağım ilerlemeyi, sürekli güncellemeler olacak. Sırf konuyu takip etmek bile eğlenceli olabilir. Beklerken sıkılmayacağınız şeffaf bir bilgilendirme sistemi düşünüyorum.

AC3 ve AC4'ün ne kadar sürdüğünü bilmiyorum pek ama kendim yönettiğim için şunu söyleyebilirim: AC2, Brotherhood ve Revelations'ın çevirinin hepsinin toplamı Nisan 2012'den Eylül? 2012'ye kadar sürmüştü peş peşe üç oyunu da çıkarmıştık. Fakat o oyunlar AC3 ve AC4'e göre çok daha kısaydı. Bu da hepsinden büyük olacağına göre bize gerçekten biraz zaman lazım.

Bir konuda da fikrinizi almak isterim. Son çıkan videodan alınan bu ekran görüntüsü hakkında ne düşünüyorsunuz:)
    ASSASSIN'S CREED UNITY TÜRKÇE YAMA

Merhabalar bende şuanda hazırlık okumaktayımda tam bir çeviriye katılabilmek için bu hazırlık seviyelerinden hangi seviye yeterli olmakta ?

• En kısa sürede bitmesi dileğiyle başarılar
  • Emek verenlerin ellerine sağlık, çeviri şu anda % kaçda acaba, bitmeye yakınsa bekliyelim ve Türkçe altyazılı olarak oynayalım.
  • bol bol ss isteriz
  • Her hafta belli bir zamanda güncelleme yapacağım zaten, daha bir hafta olmadı başlayalı sakin olalım:)

Oyunun büyüklüğünü anlatayım size biraz.

Oyun 210.000 kelime içeriyor. Karşılaştırma açısından şunu söyleyebilirim Dan Brown'ın Da Vinci Şifresi kitabı 180.000 civarı kelime içeriyor. Yani bu oyunun içerdiği metinler bir roman olsa 500 sayfadan uzun olurdu. Kalınlığı da bu kitaptan fazla olurdu.

Hemen korkmayın AC4 bundan az bir şey daha kısa olsa da yaklaşık aynı boyuttaydı kelime sayısı olarak. Bunları söylüyorum ki yamanın kısa bir sürede çıkmasının mümkün olabileceğini düşünmeyin. Yoksa biz 1.5 milyon kelimelik oyun da çevirdik, yani ilk defa bu büyüklükte oyunlarla karşılaşmıyoruz:)

Kısacası, haftalık güncellemeleri takip edin yeter. Daha bir hafta dolmadığı için henüz güncelleme yapmadım ama yapacağım. Güncellemeleri oldukça da açıklayıcı yapmaya çalışacağım.

• Sabırsızlıkla bekliyoruz Allah kolaylık versin
  • Arkadaşlar sakin olun.Zamanı gelince çıkacak.Kaliteli insanlar ,kaliteli bir çeviri sunacaktır bizlere...
  • Çeviriye veritabanı girdileri ile başladık. Sizinle ufak bir görüntü de paylaşayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Çeviriye veritabanı girdileri ile başladık. Sizinle ufak bir görüntü de paylaşayım.

Harika görünüyor. Çok ama çok kolay gelsin, zor bir iş..

• Kolay gelsin...
  • Muhteşemsiniz Said abi ve saz arkadaşları.
  • sormak istiyorum bu isten para kazaniyor musunuz :)

• Elinize emeğinize sağlık peki far Cry 4 için Çeviri yapılacak mi

• cok guzel haber yama gelene kadar oynamayalim o zaman :))
  • Cok güzel bir haber daha oyuna tam yenı baslamıstım ama az bi ingilizce ile anlamak zor tabi Anlayarak oynamak varken neden anlamsızca oynayayım Sabırsızlıkla beklıyoruz.Kolay gelsin
  • Bekliyoruz hocam, takipteyiz. Başarılar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.