Şimdi Ara

AC SERİSİ + Fight Night Champion ( TAMAMLANDI - OYUNLAR ALINDI )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TaKo (47 mesaj) the turk (27 mesaj) Okaliptys (18 mesaj) Metin* (14 mesaj) mhasal (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Gruplar / Topluluklar / Turnuvalar >> AC SERİSİ + Fight Night Champion ( TAMAMLANDI - OYUNLAR ALINDI )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet arkadaşlar 18 kasım öncesi vurgunlarımız devam ediyor, ilk paket Assassin's Creed serisi. Yeni oyun da Kasım ayı sonlarında geliyor yanlışım yoksa ve kesin olmamakla birlikte büyük ihtimalle Türkçe altyazılı olup oyun Sultan Süleyman'ın gençliği döneminde ki İstanbul'da geçicek. Bu güzel oyunu hikakeyi bilmeden oynamak olmaz, haydi pamuk ellere cebe

Kardeşlik;

1- TaKo
    2- engbtl
    3- the turk
    4- Okaliptys ( Yedek: Eyyübi )
    5- Metin* ( oyunu alacak )

ÜCRETLENDİRME;

1- Assassin's Creed 1 : 39.99 TL

2- Assassin's Creed 2 : 49.99 TL

3- Assassin's Creed Brotherhood : 49.99 TL

4- Fight Night Champion : 4.99 $ ( 10 TL )

Toplam 150 TL ; 5 kişi üzerinden kişi başı 30 TL'ye denk gelmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 13 Kasım 2011; 1:36:25 >

|
    |

• Yarbay
    2525 Mesaj
    Yaz hacı ^_^
    |
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    son arkadaş kaldı o da gelsin alalım hadi şu oyunu.
    |
    |
  • Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: the turk

son arkadaş kaldı o da gelsin alalım hadi şu oyunu.

Okaliptys adını yazıyorum kardeşim; Herhangi bi sıkıntı söz konusunda onun yedeği Eyyübi

4 kişi tamamlandı !!!!

Kredi kartlı üye bekleniyor..
    |
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Bekliyorum ben de hadi hayırlısı ..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    Bu akşam alalım artık oyunları :)
    |
    |
  • Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    PSN'de alisveris yapmaktan anlayan varsa bisey sorcam;

Var olan PSN hesabimizdan Store'da satin al secenegine tikladiktan sonra kredi karti bilgilerini girerek oyun alabiliyomuyuz ?

Yoksa kredi karti bilgilerini en bastan girerek yeni bi psn hesabi mi almak zorundayiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 9 Kasım 2011; 21:26:34 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    valla ben bilmiyorum
    |
    |
  • Teğmen
    145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Var olan PSN hesabimizdan Store'da satin al secenegine tikladiktan sonra kredi karti bilgilerini girerek oyun alabiliyomuyuz ?

Yoksa kredi karti bilgilerini en bastan girerek yeni bi psn hesabi mi almak zorundayiz ?

Sıfırdan hesap açmana gerek yok, fakat alışveriş sırasında da kredi kartı bilgilerini giremiyorsun. Önce hesap bilgilerini değiştirdiğin yerden kredi kartı bilgilerini girmen lazım. Ondan sonra alışveriş sırasında gerekli olan parayı kartından çekilecek. Fakat paylaşım yapacaksan, yeni bir hesap açmanı öneririm
  • Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdede

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Sıfırdan hesap açmana gerek yok, fakat alışveriş sırasında da kredi kartı bilgilerini giremiyorsun. Önce hesap bilgilerini değiştirdiğin yerden kredi kartı bilgilerini girmen lazım. Ondan sonra alışveriş sırasında gerekli olan parayı kartından çekilecek. Fakat paylaşım yapacaksan, yeni bir hesap açmanı öneririm

Eyv hocam saolasin.. :)
    |
    |

• Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar yarına kadar kart bulamazsak kendi içimizde halletmeye çalışalım. kuzenden kart isticem verirse ben alırım oyunları ama limiti sıfır, ödemeler yapıldıktan sonra oyunları alabiliriz anca.yarın öğlen halledelim bu işi en geç akşama alalım oyunları..
    |
    |
  • Binbaşı
    1480 Mesaj
    bende kredi kartı var arkadaşlar 3 oyunda güzel alalım !!! ama bugün akşam bitsin ...

yilmazfatih@me.com , buradan mail

0 530 414 23 40 , buradan arayın , ben alıyım , parayı yollayana şifreyi yollarım ok?
  • Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

bende kredi kartı var arkadaşlar 3 oyunda güzel alalım !!! ama bugün akşam bitsin ...

yilmazfatih@me.com , buradan mail

0 530 414 23 40 , buradan arayın , ben alıyım , parayı yollayana şifreyi yollarım ok?

tamamdır hocam süpersin :) adını yazıyorum hadi hayırlısı olsun.. O halde yarın gün içinde ödemeleri yapalım, akşamda oyunu alıp bilgileri paylaşırız. PM atıyorum gerekli hesap bilgilerini ben arkadaşlara iletirim
    |
    |
  • Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    BU ARADA ARKADAŞLAR ASSASSIN'S CREED SERİSİNİN YANINDA BİR DE "FIGHT NIGHT CHAMPION" ALALIM MI ?? TR PSN'DE YOK AMA DİĞER PSN'LERDE ŞUAN SADECE 5 DOLAR.TL BAZINDA DÜZ HESAP 10 TL'YE DENK GELİYOR.ZATEN KİŞİ BAŞI 28 TL VERİCEKTİK, BUNU DA ALALIM DA 30 TL'YE TAMAMLAYALIM BARİ ??? NE DİYORSUNUZ ??

Bu arada oyun hakkında bilgi vereyim; oyun modlara ayrılmış durumda. Full Game modu 29 dolar falan sanırsam, ama bizim alacağımız oyunun en ağır basan yanı; yani hikaye modu.O sadece 5 dolar.Müthiş dövüşler ve sinematiklerle süslü, kuzenimde oynamıştım biraz.Kendinizi Rocky filminde gibi hissediyorsunuz, ben çok beğenmiştim. Kaçırmayalım derim herkes OK mi ???
    |
    |
  • Yarbay
    3409 Mesaj
    Hocam çıkan eden olursa yaz beni 4 oyunada tamamım
  • Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: metyn07

Hocam çıkan eden olursa yaz beni 4 oyunada tamamım

Tamamdır hocam
    |
    |
  • Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaslar yukarda arkadasin telefon numarasi ve mail'i var. Gerekli bilgileri sizlere ben pm aticaktim ama arkadas bana donmedi henuz,o yuzden yarin yogunum siz beni beklemeyin yarin arkadasa ulasip gerekli odemeleri yapin.Aksama kadar halledip aksam oyunlari oynayalim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 10 Kasım 2011; 5:24:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    6629 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kimseden ses seda yok mu arkadaşlar ???
    |
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    alalım yrni gördüm mesajları şimdi yollanırsa hemen yollayım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    oyun alındı mı?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.