Şimdi Ara

AC SERİSİ + Fight Night Champion ( TAMAMLANDI - OYUNLAR ALINDI ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
3.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam oyunların hepsi daha şimdi indi kurdum tek tek oynuyacağım night a bakarım ama hikeye modunda alt yazı olmaması saçma
    Şimdi byler benm bi ricam var lütfen crysis 2 yi alalım..İsteyin başka oyunlar da alalım zaten 18i geldi alalım işte ssalonda türkçe oyun oynamak çok ciddi keyif verir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Hocam oyunların hepsi daha şimdi indi kurdum tek tek oynuyacağım night a bakarım ama hikeye modunda alt yazı olmaması saçma
    Şimdi byler benm bi ricam var lütfen crysis 2 yi alalım..İsteyin başka oyunlar da alalım zaten 18i geldi alalım işte ssalonda türkçe oyun oynamak çok ciddi keyif verir ya

Kanka Crysis 2 bana da alınık geliyor herkes güzel diyo.. Onun yanına bi kaç oyun daha alalım da, son vurgun sağlam olsun. Uğur sende Crysis varmıydı kanka ???

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Hocam oyunların hepsi daha şimdi indi kurdum tek tek oynuyacağım night a bakarım ama hikeye modunda alt yazı olmaması saçma

Kanka Crysis 2 bana da alınık geliyor herkes güzel diyo.. Onun yanına bi kaç oyun daha alalım da, son vurgun sağlam olsun. Uğur sende Crysis varmıydı kanka ???

Valla alalım abicim..crysis 2 yi the_turk hocam başka grupta aldı Bi kaç oyun daha bulalım birtanede araba yarışı olsun ya NFS serisini hiç sevmem ama hiç yoktan iyidir ya ne bilim yada başka birşey

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Valla alalım abicim..crysis 2 yi the_turk hocam başka grupta aldı Bi kaç oyun daha bulalım birtanede araba yarışı olsun ya NFS serisini hiç sevmem ama hiç yoktan iyidir ya ne bilim yada başka birşey

Kardeşim oyunlara baktım alınmaya değer güzel araba yarışı yok.. NFS'nin en dandik versiyonunu koymuşlar, karınca yarıştır daha zevkli.. Şuan oyunlardan alınmaya değerler; Crysis 1, Crysis 2, Resident Evil 5 var. RE 5'de eski havasında değil ama, fazlasıyla aksiyon olmuş sadece.. Korku öğeleri tamamen kaybolmuş. O yüzden şöyle yapabiliriz; Madem Uğur almış biz ayrı Crysis 1 ve 2 alırız, siz Uğur'la da ayrı bi grup açıp illa araba yarışı istiyosanız araba yarışlı bi paket alırsınız

• Bende girerdimde para sıkıntım var malesef, metine 30tl borcum var zaten
  • ben daha almadımmmmm eger biz crysis 1-2 nfs alırsak burdan alırık
  • Evet arkadaşlar kardeşliğimizin yeni konusunu açıcam yarın :) Oyunları bugün bol bol araştırdım; NFS isteyen arkadaşlar var ama sıcak bakamıyorum.Kullanıcı yorumlarına baktım bol bol,beni gaza getiren bi fikir göremedim.Resident Evil var sonrasında; Onda ise millet ikiye bölünmüş durumda, eski havasından eser yok diyolar ki doğrudur sadece aksiyon ağırlıklı bi oyun oldu.Korku ögeleri tamamiyle kaybolmuş,ona da pek ısınamadım ne yalan söyliyim.Ama sizi etkilemek de istemiyorum fakat sıcak bakamadığım oyunları alma lüksüm kalmadı malesef :( Çünkü PS3'ümde 15 GB falan yer kalmış,ee bide bu ay oyun manyağı olduk resmen param kalmadı valla ne yalan söyliyim O yüzden Crysis ve Crysis 2'ye talibim sadece, en azından herkesin istediği ortak oyunlar.Crysis ve Crysis 2 kardeşliği açalım şimdilik; eğer illa istiyorsanız da size adam bulmak için NFS ve Resident Evil'i içeren ayrı bi kardeşlik daha açarım ??? Şimdilik Crysis ve Crysis 2'yi kabul eden arkadaşlarla başlayalım; Uğur (the turk), Metin ve ben istiyoruz.Okaliptys'ın maddi sıkıntısı vardı benim gibi; son kararın ne kanka ? Ayarlayabilcek misin ?? Ve Engin ne diyor katılıyo mu kardeşliğe ? Okaliptys sen cevabını yarın verirsin burdan kanka; Engin pek takılmıyor buraya Uğurum sen bi zahmet ara sor,ona göre yarın konuyu açıp kaç adam eksikse ona göre arayışa girelim.Ayrıyetten Resident Evil ve NFS'yi aranızda kimler istiyosa onun da sayısını verin abi; yarın onun da konusunu açalım.. Yarın bu işleri halledelim 3gün falan kaldı çünkü.. Hadi iyi geceler seviorum sizi kardeşler

• Beyler konuyu açtım; burdan takip edebilirsiniz..

http://resim.donanimhaber.com/m_54631774/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: the turk

ben daha almadımmmmm eger biz crysis 1-2 nfs alırsak burdan alırık

Uğur ne diyosun kanka ? Ekstra olarak NFS ve Resident Evil falan istiormusunuz ? İstiyorsanız eğer hazır boşum bugün, konu açıyım sizin adınıza zaman geçmeden ???

Bu arada müsait olunca Engin'i ararmısın bi, Crysis ve Crysis 2 istiyorsa adını kesin olarak yazıcam.Ödemeleri yapıp oyunları alalım bu akşam ya da en geç yarın..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.