Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED ROGUE TÜRKÇE YAMA (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
12
Favori
43.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık indirip kurdum çok güzel olmuş, oyunları sayenizde türkçe oynamak süper
  • AC Freedom Cry'in Türkçe yamasını da bekliyoruz
  • Teşekkürler yamayla tekrar bitirelim
    Günümüzdeki kısımları pek anlayamamıştım oturup onları okurum artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oyun yok ama fiyatı düşsün alırım sayenizde de türkçe olarak oynama şansım olur. Teşekkürler şimdiden emeginize sağlık.

• Yamada emegi olan herkese cok tesekkurler

• ARKADAŞLAR GERÇEKTEN BEKLEDİĞİMİZ BİR ŞEYDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ SAOLUN VAROLUN
  • ASSASSIN'S CREED ROGUE TÜRKÇE YAMA

farcry 3 mü o
  • Elinize emeğinize sağlık bu kadar kısa sürede yama yayınlamak büyük başarı ister.Helal olsun
  • Eliniza sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

ASSASSIN'S CREED ROGUE TÜRKÇE YAMA

farcry 3 mü o

Evet oyundaki Abstergo binasında Ubisoft'un eski oyunlarına ait DVD'ler, AC kitapları, oyun posterleri, oyun kahramanlarının figürleri var. Hatta Prince of Persia Warrior Within'deki haliyle prensin figürünü bile görmek mümkün:)

ASSASSIN'S CREED ROGUE TÜRKÇE YAMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 3 Mayıs 2015; 19:23:55 >

• Yamada emeği olan herkese çok teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venoms701 -- 3 Mayıs 2015; 23:15:29 >
  • Tüm ekibin eline sağlık yüreğine sağlık. Umarım bir şekilde emeğinizin karşılığını bulursunuz. Teşekkürler.
  • Elinize sağlık.
  • Emeği geçen herkese teşekkürler
  • said kardeşim yamayı indirip kurdum çalıştı sana ve arkadaşlarına emeklerinden dolayı çok tesekkur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize emeğinize sağlık arkadaşlar. çok güzel olmuş gerçekten.
  • arkadaslar bu yamayı hazırlayanların yeri cennetlik hep tarikatcıları anlamak istemişimdir yasasın süikastcı avları
  • Tüm ekibin ellerine sağlık. Merakla beklediğim bir oyundu sayenizde keyifle oynuyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 4 Mayıs 2015; 20:20:37 >
  • tebrikler ellerinize sağlık bu güzel oyunu türkçe yaptınız
  • hepinizin eline koluna sağlık 10 gündür bekliyordum oynamadım oyunu da az önce kurdum ve harika ;)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.