Şimdi Ara

AC III Remastered The Tyranny of King Washington (İstek - Apex Çeviri) (Çözüldü)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın Aleyküm arkadaşlar, merhabalar. Geçenlerde AC 3 Remastered'ı Türkçe Yama ile bitirdim ve DLC'yi oynamaya karar verdim ama maalesef DLC diyaloglarının çevrilmediğini gördüm. Sonra internette bir arama yaptım, zamanında APEX Çeviri bunu çevirmiş ve bende bunu kullanmak istedim ama maalesef linklerin hepsi ölmüş. Elinizde bu yama mevcut ise paylaşabilir misiniz? Çok teşekkür ediyorum, iyi formalar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IthinkImbright -- 18 Mart 2021; 9:2:28 >

• bende var

• Selamın Aleyküm, merhabalar. Eğer sana zahmet olmaz ise benimle paylaşabilir misin? Türkçe yama olmadığı için DLC'yi bir türlü oynayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IthinkImbright -- 7 Mart 2021; 19:3:13 >
  • Tekrardan Selamın Aleyküm arkadaşlar, merhabalar. Jack Sparroww sağ olsun indirme linkini buldum ve indirdim ama maalesef Rar Şifresini bir türlü bulamadım. Apex Çeviri kelimelerini kullanarak denemeler yaptım ama maalesef hiç biri olmadı. Zamanında bu yamayı indirmiş ve şifresi aklında olan birileri benle bu bilgiyi paylaşabilir mi? Tekrardan teşekkür ediyorum, hayırlı forumlar. :)

• Sorun çözülmüştür çok şükür. Jack Sparrow bana bu konuda çok yardımcı oldu. Ona tekrardan teşekkür ediyorum, hepinize hayırlı forumlar. :)

• Konuyu horlattığım için şimdiden kusuruma bakmayın ama benimde bu yamaya ihtiyacım var. Bana bir şekilde paylaşma şansınız var mı?

• Maalesef indirdiğim kaynak silinmiş, bende tekrar upload ettim, bu linkten indirebilirsin. Rar şifresi: connor

yandex.disk
    Assassin's Creed 3 Remastered Tyranny Of King Washington - Turkce Yama.7z
    https://disk.yandex.com.tr/d/HuBipgTITH7_tA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IthinkImbright -- 11 Aralık 2021; 2:30:4 >
  • @IthinkImbright , @Kaptan.Jack Sparrow kurulumu nasıl yapacağım? Ana Oyunun olduğu klasöre attım direk ama ana oyun Türkçe idi şimdi o da İngilizce oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MzK47 -- 3 Mart 2022; 21:39:9 >
  • Kardeşim kusura bakma lütfen, mesajını şimdi gördüm. Çok uzun zaman olduğu için tam hatırlamıyorum ama ayarlardan Türkçe'yi seçmek gerekiyor yamanın çalışması için.

• IthinkImbright kullanıcısına yanıt

kardeş bu remestared sürümü harici oluyor mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.