Şimdi Ara

ABSYY HATASİ Lütfen yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Absyyde oynayan arkadaşlar lütfen yardim edin. 1 haftadir oyuna giremiyorum absyy serverda problem mi var? Siz girebiliyor musunuz?

• 7x 'te bir sorun yok.
  • Abi 2kere oyunu tekrar kurdum. patchledim. Giremiyorum ne yapabilirim?
  • versiyon uymuyordur interlude lazim yada vista kullaniyorsan kaldirmiyor su an oyun var hatta oyundayim
  • Abi 1hafta öncesine kadar sürek li oyundaydim.Sonra ne oldu bilmiyorum kullanici adi ve şifremi yaziyorum login diyorum hiçbirşey olmuyor.Acaba banlanmış olabilirmiyim nasil anlarim?
  • Banlanmış olursan altta ''Acces failed , Please try again later'' yazar.
  • Altta welcome absyy gibi birseyler yaziyor kullanici adimi ve şifremi giriyorum hiç birşey olmuyor.1haftadir böyle. Şimdi tekrar kurdum İnterludeyi absyy patch yaptim update yaptim yine ayni.İngizcesi olan arkadaşlar şu adrese bakabilirler mi?http://forum.theabyss.eu/?showtopic=124144 İşime yarayacak bir bilgi var mi? Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • O linkte ayın 23 ünden beri birçok kişide bu problemin olduğu yazıyor.Sebebi oyuncular ile ilgili değilmiş sanırım.Server ile ilgiliymiş.Ben net bir çözüm sunan kimseyi görmedim.

Aynı sorun o kişilerde hala devam ediyormuş.Çoğu kişi beklemeliyiz demiş..

Ayrıca rusça olan kısımda çözümün olduğu yazılmış ama rusçamız yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasqutin -- 27 Temmuz 2008; 20:38:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Incorrect.Name

O linkte ayın 23 ünden beri birçok kişide bu problemin olduğu yazıyor.Sebebi oyuncular ile ilgili değilmiş sanırım.Server ile ilgiliymiş.Ben net bir çözüm sunan kimseyi görmedim.

Aynı sorun o kişilerde hala devam ediyormuş.Çoğu kişi beklemeliyiz demiş..

Ayrıca rusça olan kısımda çözümün olduğu yazılmış ama rusçamız yok maalesef.

Çok teşekkür ederim. Beklemekten başka çare yok anlaşılan.
  • belki birisi senin şifreni ogrenip değiştirmiştir

• quote:

Orjinalden alıntı: AkHaiRtr

belki birisi senin şifreni ogrenip değiştirmiştir

Yok siteye kullanici adi ve şifremle giriyorum problem görünmüyor. Hangi tarihlerde ne kadar süre girdiğim,charrlar falan hepsi görünüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.