Şimdi Ara

Laptop acik kaldi kapanmiyor.Lutfen Acil Yardim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
36.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg marka laptopumu actiktan sonra java sistemi ile ilgili bu sistem degisiklige yol acacaktir yazasi ekrana gelince pc kilitledi,kapatma tusuna basili tutuyorum kapanmiyorda,pc oylece dondu kaldi,Batarya cikarip yeniden mi taksam diyorum,ama pc nin kapatma tusunun calismamasi beni tedirgin etti,bu konuda pek bigim yok ne yapmaliyim lutfen yardimci olun.

• FİŞİ ÇEK ÖNCE SONRA KAPATMA TUŞUNA 5 SANİYE BASILI TUT KAPANACAKTIR KAPANMAZSA BAŞKA ÇARE BAKILIR
  • bataryayi cikarip taktim, batarya takili iken acilmadi,daha sonra batarya yi yine cikardim sadece fise takili iken actim windows 7 ibaresi gelio ekran acilio ama kilitleniyo mouse hareket etmiyor hicbirsey yapilmiyo olece donup kalio pc.Daha 2 ay oldu alali garantiye mi gotursem acaba? Yoksa sistem mi coktu?
  • anlatımından çıkan sonuç donanımsal bir sıkıntı olduğu yönünde servise gitmekten başka bir çare yok gibi geçmiş olsun ama açılışta f8 yaparak güvenli modda girebiliyor musun bir de onu dene
  • güvenli modda girersen ekran kartı sürücüsünü kaldır yeniden başlat ya da ekran kartından önce sana uyarıyı veren javayı kaldırmayı dene sonra yeniden başlat bakalım açılacak mı?
  • hayir guvenli modda da acamiyorum, direk acilinca kisa bir sure sonra windows ekrani geliyor oylece kilitleniyor.Batarya oldugu zamanda acilmior hic.

Daha 2 aylik bilgisayar nasil olduki boyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drummer_987 -- 21 Ocak 2011; 17:02:40 >
  • windows ekranı geliyorsa güvenli modda açabiliyor olman lazım açılışta sürekli f8 e bas ama senin laptop için başka bir tuşda olabilir onu bilmiyorum
  • en iyisi garantiye vermek ben halledemicem bunu. Ankarada vatandan almistim,izmire donmem gerekiyor yarin izmirdeki vatan da kabul eder demi herhangi bir sorunla karsilasmam umarim?
  • vatanda prosedür nasıl işliyor bilmiyorum ama direk lg servisine başvurun diyebilirler sana
  • bir daha denedim simdi,mouse kilitleniyor yine,klavyeden baslat ikonuyla ve yonleri kullanarak sistem geri yukleme yaptim simdi duzeldi bilgisayar.Tekrar ayni seyle karsilasirmiyim ne yapmami onerirsiniz?
  • geçmiş olsun java ile ilgili bir uyarı aldığına göre ve şu anda ilk günkü haline getirdiğine göre java update yaparken dikkat et ya da java.com dan manuel olarak uygun driveri indir
  • tesekkur ederim onerileriniz icin cok saolun,
  • bende de aynısı oldu LANET OLSUNNNNN LAPTOP EMANET :(((((((((((
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.