Şimdi Ara

Abs calismiyor yaptirmak sartmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abs calismiyor bir gun birakmak lazim dedi servis 600 tl dedi bazi arabalarda yok yaptirmasan bisey olmaz dedi ne diyorsunuz kalsin mi cok sikinti olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abs gerekli olduğunda can kurtaracak bir sistem.
    22 yıldır ehliyetim var, şimdiye kadar abs'ye işim düşmedi.
    Ama 2 dakika sonra neyle karşılaşacağımız belirsiz.
    Bu yüzden bence tez zamanda yaptırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bal974 B kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam sagolun 600 tl de simdi vermek istemiyorum acikcasi ve haftaici bir gun birakmakta sikinti benim icin dikkatli kullanirim 15 tatilde birakirim artik o zaman

• Bu forumda Esp ye bile gereksiz diyen bir kitle varken ABS hiç önerilmez bence .
  • Muayeneden geçmez araba bu halde.
  • Sanayide baska servislere falan sorun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Muayeneden gecmez derken

• TurkishDrifter kullanıcısına yanıt
    Neyi sorayim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ege2704

Neyi sorayim hocam

Belki baska servisler daha ucuza yapiyodur diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkishDrifter kullanıcısına yanıt
    Anladim ama sanmiyorum eski tanidik her seyi burada yaptiriyoruz

• Abs çalışmıyorken normal frenleriniz çalışır. O nedenle ben abs olmadan idare ederim derseniz yaptırmayabilirsiniz. Zamanında yurtdışında yaşarken acura legend aracım vardı ve abs pompası bozuktu. bozuk pompa gürültü yapıyor diye abs nin sigortasını sökmüştüm o nedenle gösterge panelinde abs ışığı sürekli yanıyordu. Aracın normal frenleri çalışıyordu ama. Pompa değişimine aracın ederi kadar para istedikleri için satıp kurtulmuştum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Muayeneden gecmez derken

ABS olup da çalışmıyorsa muayeneden geçiremezsiniz. ABS Lambasını sökmeniz gerekir.
  • Çoğu kullandığımız toplu taşıma araçlarının ABS'si bozuk ekranda ABS lambası sönük minibüs pek görmedim.
    Bence yaptırın.
    Seneler önce 2008'de servisçimizin J9'unda ABS lambası yanıyordu dedim abi neden yaptırmıyorsun sonuçta hayati sonuçları olabilir boşver dedi çok önemli değil
  • quote:

Anladim ama sanmiyorum eski tanidik her seyi burada yaptiriyoruz

Zaten ne geliyorsa eski tanıdıklardan geliyor. Mutlaka alternatif servislere gidip araştırın. Yıllarca dost bildiğimiz eski tanıdığımız piyasa fiyatının iki katına her şeyi bize kaba tabirle geçiriyormuş. Para dosttan kazanılır ne de olsa. Ben yine de araştırın derim.
  • erhanbabacan kullanıcısına yanıt
    Dogrusun hocam ne diyim bakmakta fayda var

• hocam amaç nedir anlamadım. Allah korusun ama başınıza gelecek bi kazada ne olacak? bugune kadar ABS de ESP de benim hayatımı defalarca kurtardı. 500-600 lira hayatınızdan önemliyse gaza basmaya devam
  • Abs hayat kurtarır panik frende manevra yapmanı sağlayan müthiş bir sistemdir. Abs kullanımına alıştıktan sonra abs olmayan bir araç kullanmak çok kötü geliyor
  • abs hayati bir özellik değil, ekstra güvenlik önlemidir sadece, bu şekilde de kullanabilir aracının frenlerine alışıksan sorun yaşamazsın, ama abs imkanı olan bir arabayı bundan mahrum olarak kullanmak pek doğru birşey değil, alternatifleri de araştırıp ona göre en uygun fiyat veren güvenilir yere yaptırmak gerek
  • o kadar çok lazım oldu ki o abs bana şuan 91 model arabamda yine abs var.hayatımı kurtardı kaç sefer esenyurt gibi belalı bir yerde.
  • Abs yeri geldiği zaman can kurtarabilir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.