Şimdi Ara

Abra A5 V6.2.1 servise gönderdim sorunlar kronik mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekimde kullanmaya başladım laptopu. Aralık gibi ısınıp kapanmaya başladı soğutucu kullanmaya başladım. mayıs gibi soğutucu kesmemeye başladı açıp temizleyip termal macunu temizledim. temmuzun başında hdd öldü ölecek, bir kere oyunda mavi ekran verip kapandı sağ taraftan garip sesler geliyordu hep zaten. sol taraf aşırı ısınıyor aslında çok büyük pişmanlığım var 1 senelik laptopun bu duruma gelmesi yüzünden.

Daha önce acer kullanmışım 3.senesinde kapanmaya başlamıştı soğutucu almıştım 5-6.senesin de kullanılmamaya başladı hiç servise göndermedim fakat ilk defa bir elektrikli aleti servise gönderiyorum hem de 8.ayında.

Merak ettiğim sorunlar ilk paragraftaki sorunları çözülen oldu mu? araştırma yaptım galiba kronik sorunlar bunlar.

Ve laptop ne zaman servisten gelir? Cumartesi günü bir online oyun için turnuvam var ve elimde olması lazım. Bugün servise ulaşacak laptop.(dünyolladım bugün dağıtıma çıkmış) Sizin yakın zamandaki tecrübeleriniz neler?

• En geç 20 iş günü içinde elinizde olur hdd vs. Değiştirirler muhtemelen. 2.5 yıl monster kullandım hiçbir sorunu yaratmadı servislik olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    kanka 20 ne. mesaj attım 1-4gün dediler 20 gün bekleyemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.