Şimdi Ara

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
885
Cevap
23
Favori
63.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolcicada -- 5 Haziran 2013; 11:35:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

Tam parfum almalik da ah su yasa, gumruk riskini alamiyorum
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolcicada -- 5 Haziran 2013; 11:35:52 >
  • arkadaslar bu dediğiniz proxy den girip düşen fiyatları gördüm.60 dolar + kargo ücreti ile bir ürün almak istiyorum sorun cıkarmı .

birde bu texas proxy ıle alısverıse devam ettıgımde benı atıyor.ne yapabılırım

ayrıca 5-6 ayrı kargo ayrı ısımle yapsam sorun olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikarus-78

arkadaslar bu dediğiniz proxy den girip düşen fiyatları gördüm.60 dolar + kargo ücreti ile bir ürün almak istiyorum sorun cıkarmı .

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolcicada -- 5 Haziran 2013; 11:36:10 >
  • Kardeşim Amerika Chicago dan Hollister ve Abercrombie tshirt gömlek sweat vs. bi sürü giysi getirdi bana.. bu markalarda yıkama talimatları hep çince yazılardı.. ama hepsinde olan bir talimatta Türkçe şu yazıyor "Süprem Kumaşdan Vietnam da üretilmiştir" işte orda bittim..
    ben de tekstildeyim ve sonradan öğrendim ki çin vietnam gibi ülkelerde bizim türk tekstil firmaları fabrika açmışlar ve imalat yapıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: garyopa

quote:

Orijinalden alıntı: ikarus-78
    arkadaslar bu dediğiniz proxy den girip düşen fiyatları gördüm.60 dolar + kargo ücreti ile bir ürün almak istiyorum sorun cıkarmı .

yok arkadaşım clearance ürünleri amerika veya kanada adresleri dışında gönderim yapmıyor..
    farklı isimlere gönderebilirsin yalnız kişibaşı 5 yurtdışı alışveriş hakkı var senelik(ptt kargo bu sayıya dikkat etmezken fedex affetmiyor direk kitliyor)

75 EUR sınırının dışında alış- veriş adediyle demi sınırlı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmont -- 14 Aralık 2012; 15:55:42 >
  • Gömlekler 68 dolar nerdeyse 140 tl +nakliye
    Dükkanıma bakarsanız orjinal Abercrombie gömlekleri daha uygun fiyata görebilirsiniz.
    İndirim yapıp 100 tlye vercem
  • PTT kargo 250 $'lık ürünü bile getirirken Fedex / MNG bayağı bir masraf çıkartıyor. Ben almayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

50$ kargo mu varmış.. duyduğum en büyük meblalı kargo ücreti.. 10$ normal olması gerekendir bence.. gerçi tek parça ürünün kendisi 100-150 lira da neyse

10 dolar ?

İstanbul'dan Ankaraya kötü yurtiçi kargoyla bile kargo 5 TL tutarken (ki bu fiyat 1 kiloya kadar ürünlerde geçerli) siz bana Amerikadan 20 TL'ye herhangi birşey getirebileceğinizi mi söylüyorsunuz ?

10 dolara kibrit çöpü bile getiremezsiniz Amerikadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

quote:

50$ kargo mu varmış.. duyduğum en büyük meblalı kargo ücreti.. 10$ normal olması gerekendir bence.. gerçi tek parça ürünün kendisi 100-150 lira da neyse

10 dolar ?

İstanbul'dan Ankaraya kötü yurtiçi kargoyla bile kargo 5 TL tutarken (ki bu fiyat 1 kiloya kadar ürünlerde geçerli) siz bana Amerikadan 20 TL'ye herhangi birşey getirebileceğinizi mi söylüyorsunuz ?

yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

10 dolar ?

yav he he

Ben sizli bizli konuşuyorum saygı çerçevesinde, adam bana he he diye cevap veriyor.

Neyse ufak bir resimle cevap veriyim.

En ucuz gönderim firması USPS'ten Türkiyeye olan ücretler

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz)

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz)

Yani Amerika'dan posta kartı bile atmaya kalksanız 1 dolar tutuyor. Kişisel kargo olarak düşünülürse bilmiyorum nasıl birşey ortaya çıkar.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Adabınızı bilin.

• quote:

haksız değilsin ama türkiyede izmirden istanbula özel kargo gönderim ücretine 12 TL verdim. 10 dolara amerikadan takipli kargo getirtmek imkansız birşey, 50 dolar normal bir değer.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

10 dolar ?

yav he he

Ben sizli bizli konuşuyorum saygı çerçevesinde, adam bana he he diye cevap veriyor.

Neyse ufak bir resimle cevap veriyim.

En ucuz gönderim firması USPS'ten Türkiyeye olan ücretler

Yani Amerika'dan posta kartı bile atmaya kalksanız 1 dolar tutuyor. Kişisel kargo olarak düşünülürse bilmiyorum nasıl birşey ortaya çıkar.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Adabınızı bilin.

konu dışında fazla takılmanın zararları hocam.. kusura bakma.. senle alakalı birşey değil
    çinden pek çok ürün kargosuz yada çok cüzi kargo ücretiyle yollanabiliyor.. adamlar 0,99 dolarlık(1 dolar bile değil!) kargosuz olarak gönderebiliyor.. ki bunlar kişisel satıcılar.. demek istediğim olay bu.. tamam amerika daha uzaktır filan ama 50 dolar da gerçekten pahalı..

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

haksız değilsin ama türkiyede izmirden istanbula özel kargo gönderim ücretine 12 TL verdim. 10 dolara amerikadan takipli kargo getirtmek imkansız birşey, 50 dolar normal bir değer.

kargo ücretleri burada pahalı hocam.. her yerde durum böyle değil.. ben lüleburgazdan istanbula kargo yolluyorum bana da 15 lira diyor adam.. zaten otobüsle 20 liraya gidebiliyorum, göndereceğim yerde forum istanbul, otogarın yanı.. giderim gezer de gelirim.. 25 liraya gelir hem..

• clearance ve sale bolumleri acik olsa turkiye icin kesin alirdim birseyler ama clearance bolumde gecen sene 15 dolara satilan homlekler sezonda 35dolar hollisterde :(

• Bf3 premium keyi alırken farklı proxyden sanırım, Hindistan Meksika gösterip ucuza almışlardı keyleri.Burada da o tarz bir numara çevrilebilir mi ? Gerçi onda email adresine geliyor, burada direkt evine geliyor, olmaz sanırım.

en basit, ktunnel den bile hollister,af ye bakınca çok acayip fiyatları görüyoruz.Bu fiyatlara Türkiye'ye açsalar siteyi stok kalmaz.
  • arkadaşlar 60$ lık bir şey + 10$ kargoyla gelir mi gümrüğe takılmadan?
  • Ben telefondan giriyorum diye mi clearance gözüküyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

arkadaşlar 60$ lık bir şey + 10$ kargoyla gelir mi gümrüğe takılmadan?

Gelir dostum. Ürünün bedeli en fazla 75 euro olmalı kargo hariç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolcicada -- 5 Haziran 2013; 11:36:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.