Şimdi Ara

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
23
Favori
63.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hollister için sadece bayan bölümü açık görülüyor ben de. Bu arada abercrombieden fazla parça ürün almayacak arkadaş varsa beraber alabiliriz.Nakit veya kartla ödeme mühim değil. kargoyu bari 10 a düşürmüş oluruz.
  • Ayın 15inde gönderdikleri ürün 5 gün sonra elime ulaştı.Amerikadan fedexle göndermişler bana mng ile geldi.İlgilenen arkadaşların bilgisine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Bende bileklik getirteyim diyorum,6 bileklik+kargo ücreti toplam 59$ yapıyor sorun çıkmaz heralde?

Aynen öyle dostum bende hollister dan 4 bileklik almayı düşünüyorum. hatta gezerken burayı buldum :)
  • Bende hollisterdan 2 veya 3 bileklik almayı düşünüyorum.. Kargo parasını paylaşırız, almak isteyen varmı bileklik?
  • adamlar ırkçılık yapıp tr ye clearance açmıyor ne yazık ki ........ ne aber ne de holl
  • Arkadaşlar ben 2 tane tişört sipariş ettim .. Bir tanesi dar geldi etiketi üstünde.. Satmayı düşünüyorum.. ilgilenen arkadaşlar p.m atarsa t-shirt'ün resimlerini veya linkini gönderebilrim..
  • 60$ (polo yaka) 30$ normal t -shirt sipariş edicem 90$ + 10$ da kargo = 100$ yapıyor. sizce gümrükte takılırmıyım kargo hariç 90 $ lık alışveriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepndark

Evet fedex, ups,dhl bunlar çok tehlikeli 200 dolarlık ürünü gümrükten çıkarmıyorlar konşimento bedeli ambar bedeli hizmet bedeli 300 lira para istiyorlar. Tercihiniz kesinlikle USPS olsun express veye Priority mail olsun ikiside tracikng noludur.

Daha önce dhl ile birkaç alışverişim oldu(hepsi de kargo dahil 200 dolardan azdır ama) aynı firmadan sipariş verdim, (Amerikada olması gerek yanlış hatırlamıyorsam) sorun yaşamadım takılmayla ilgili kaç para kesildiyse o. Ama sınırlara ve kurallara uyularak alışveriş yapılmalı. Mesela ebaydan aldığım bana ulaşmayan ürünler de oldu fedex, ups. Dhl değildi taşıyıcı, iade edildi ama ücretleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 25 Mayıs 2013; 16:41:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99$ gümrükte takılırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem077

99$ gümrükte takılırmı?

http://lmgtfy.com/?q=%2499+%3D+%3F%E2%82%AC

riskli
  • Abercrombie ve Hollister'dan kesinlikle kargo hariç 75euroyu geçmeyin,takılması garantili(Fedex ve MNG işbirliğiyle kesin taktırırlar 75.5 euro olsa bile). 75euro altındaki 3 siparişim geldi 76 euro olan takıldı.Aslında gümrük vergisi pek bir şey değil(30küsür liraydı) de ardiye ücreti(1 gün için bile) vs. 150tl üzeri masraf çıkartınca MNG kargo, ben de hadi len ordan diyerek tekrardan 75 euro altı sipariş geçmiştim.
  • beyler kalıplar nasıl
    ben dar giymeyi seviyorum

s mi xs mi almalıyım

türkiyede standart yok sagolsun
    mudonun s bedeni m gibi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

beyler kalıplar nasıl
    ben dar giymeyi seviyorum

s mi xs mi almalıyım

türkiyede standart yok sagolsun
    mudonun s bedeni m gibi oluyor

Hocam giydiğin bedeni al. Ben medium da sıkıntı yaşamadım. Ama büyük bedenler için bişey diyemem.
  • Arkadaşlar yukarda belirttiğim gibi ben 2 t-sirt sipariş ettim, elimde patladı. İnsan kendisine aynada hiç bakmazmı, hollister ın tişötleri muscle fit, hiç göbekli arkadaşlara göre değil.Bu yüzden bana göre de değil . 1 tsihrtü arkaşıma hediye edicem. elimde 1 tane large beden beyaz renk EMBARCADERO POLO modeli var. İlgilenen arkadaşlar lütfen p.m. atsın aldığım fiyata vericem .
  • Az önce Hollister dan 3 adet polo siparişi verdim, toplamda kargo(10$) dahil 98,5 dolar tuttu. Kanunda yazan ifadeye göre ürün bedeli olan 88,5 dolar, 75 euro luk limitin altında olduğu için ürünün gümrükte kalması mümkün değil:

"..., bedeli toplam 75 Euroyu geçmeyen eşyaya muafiyet tanınır."

Resmi link
  • quote:

Orijinalden alıntı: msavural

Arkadaşlar yukarda belirttiğim gibi ben 2 t-sirt sipariş ettim, elimde patladı. İnsan kendisine aynada hiç bakmazmı, hollister ın tişötleri muscle fit, hiç göbekli arkadaşlara göre değil.Bu yüzden bana göre de değil . 1 tsihrtü arkaşıma hediye edicem. elimde 1 tane large beden beyaz renk EMBARCADERO POLO modeli var. İlgilenen arkadaşlar lütfen p.m. atsın aldığım fiyata vericem .

çok güzel bir polo yaka, medium olaydı kesin alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ds4

quote:

Orijinalden alıntı: msavural

Arkadaşlar yukarda belirttiğim gibi ben 2 t-sirt sipariş ettim, elimde patladı. İnsan kendisine aynada hiç bakmazmı, hollister ın tişötleri muscle fit, hiç göbekli arkadaşlara göre değil.Bu yüzden bana göre de değil . 1 tsihrtü arkaşıma hediye edicem. elimde 1 tane large beden beyaz renk EMBARCADERO POLO modeli var. İlgilenen arkadaşlar lütfen p.m. atsın aldığım fiyata vericem .

çok güzel bir polo yaka, medium olaydı kesin alırdım

Ewt bende çok severek sipariş etmiştim... Ama ne yazıkki klasik göbekli bir Türk erkeği olduğum için olmadı:)
  • $10 kargo durumu geçici bir süre mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KruGmaN

Az önce Hollister dan 3 adet polo siparişi verdim, toplamda kargo(10$) dahil 98,5 dolar tuttu. Kanunda yazan ifadeye göre ürün bedeli olan 88,5 dolar, 75 euro luk limitin altında olduğu için ürünün gümrükte kalması mümkün değil:

"..., bedeli toplam 75 Euroyu geçmeyen eşyaya muafiyet tanınır."

Resmi link

Özel postayla geldiği için sıkıntılı durumunuz hocam Devlet postası olsaydı sıkıntı olmazdı ama Fedex olunca işin içine başka şeylerde giriyor.İnternette fedex gümrük diye aratın ne demek istediğimi anlarsınız.
    Ben kargo dahil 89 $ aldım elime ulaştı.

• Eskiden trendyola falan geliyordu simdi sadece bayan urunleri geliyor t-shirtler ucuzda oluyordu 25-30TL birde hediye ceki kullaniyordum 15tl ye kadar dusuyordu

Şunlarhttp://www.trendyol.com/Abercrombie--Fitch--Hollister/ButikDetay/11763

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 27 Mayıs 2013; 0:42:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.