Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
10.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 18:2:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam anlayın artık chp'ye körü körüne bağlanan bu zihniyet sizi sadece maşa olarak kullanacaklar. Kara kaşınıza, kara gözünüze meral akşener, saadet partisi <3 demiyorlar. Eğer işin sonunda Tayyibi götürmek, devirmek varsa bu zihniyet terörist partisi ile bile birlikte olur ve oldu da. Ötekileştirici, küçümseyici, irite edici ne varsa bu güne kadar bütün bu oluşumların ve argümanların içinde oldular. Gün geldi emanet oy verildi, gün geldi tunceli'yi peşkeş çektiler, gün geldi pilav dağıttılar, gün geldi aynı grup içerisinde terör estirdiler. Abdüllatif şener yani ikinci Ekmeleddin ihsanoğlu vakası hayırlı uğurlu olsun. Muharrem ince dururken, onca aday dururken koltuk kaybederim endişesiyle kendi koltuğuna yayıla yayıla partisini kürtçüye, kendi ideolojisine ve düşünce yapısına uymayan kişilerin peşinden sürüklemeye yemin etmişcesine koşturmaya devam etsin.
    aga bu adam dürüst vatan millet sever sağcı solcu muhabbetine hiç gerek yok her iki kesime de hitap ediyor .. akp nin gerçek kurucusudur ama akp nin içindeki hayinlikleri görüp te düzeltemeyince istifasını verip kendi bildiği doğrular üzerinden yoluna devam etmiştir... ve her fırsatta akp nin gerçek yüzünü millete anlatmıştır....
    Reisin işi gerçekten zor çünkü reis milletin anladığı dilden devam edip yine bir iki sure ayet okuyup uyutmaya kalkarsa milleti albullatif şener hatim indirir..
  • %99 kazanır.. o gün savaş deprem vs. olmazsa yani.. akşener 5li ittifakı bozmaz umarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 27 Nisan 2018; 1:35:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C234DE19A

Bu mesaj silindi.
    elbette öyle denecek. bu seçimde ya kürtçü birine ya da bir sağcıya oy vermek zorunda kaldık.
  • Kılıçdaroğlu aday değilmi şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam gibi adam , namusludur hatta Türkiye için fazla dürüst bile diyebilirim. Gönül rahatlığıyla her kesim oy verir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muahlif ben : Atatürkçü müdür mültecileri kovacak mı çıkıp her şeyi izahat etmelidir .

yandaş ben : yahu siz kendiniz inanıyor musunuz bunun erdoğanı devirebileceğine ulan neyinize güveniyorsunuz en başta bütün medya her şey bizim elimizde mümkün değil arakmıza aldığımız milletimiz var bizim fetö uşakları dersini alacak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epıl

elbette öyle denecek. bu seçimde ya kürtçü birine ya da bir sağcıya oy vermek zorunda kaldık.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 18:3:9 >
  • Chp ve Saadet ortak aday mı :) Ve Abdüllatif Şener, komedi izleyeceğiz bakalım. Emsalettin vakasından ders alamamış chp, hem de Saadet kendi tabanını kaybeder. He Saadet ayrı olarak Şener'i çıkarırsa o zaman çok farklı olur. Ama chp-saadet ittifakıyla aday seçilirse felaket olur. Bekleyin görün.
  • Secimlere 60 gunden az kaldi, akp ve iyi parti disinda adaylar aciklanmadi. Aciklanan adaylar dahi mitingler başlamadı, tv ve billboard reklam verip vermedigini bilmiyorum.

Partilerin hic biri secmene yeterli vakit ayarabilecek gibi durmuyor. 81 ilin tamamini gezmek diye bir durum, insani sartlar acisindan mumkun degil. Vaatleri televizyondan 24 saat yayinlansa halkin tamamina yinede ulasamazsin. Cumhur ittifaki acisindan, en onemli ve temel koz HDP'nin ittifakta olma olasiligi, Cumhur ittifagi vaatlerde bile soyut kaldi.

Muhalifler ise, evet-hayir bloguna ekonomik olarak sikintiya girmis kesimi ekleyerek 2.tura kaldigini dusunuyor.

Muhalif kisminda heyecanin ve destegin fazla olmasinin bir nedenide, milletvekili adayi olmanin cazip olmasi. Secime katilan istisnasiz her partiden bir adayin mv. secilme sansi var. Bu da ekonomik acidan buyuk bir destegin secim zamanina kadar kullanilmasi demek. Ben muhalif 9 partinin kalan gunlerde, Akp'den kat kat daha dusuk butceyle de olsa, daha kapsamli bir calisma yurutebilecegini dusunuyorum. Bu da muhaliflerin en buyuk kozunu olusturacak.

Secim doneminde iki farkli blok bekliyorum, ilk turda CHP'nin genel oy potansiyelinden dolayi Abdullatif Sener onde goturur ve ikinci turda cati-aday olacagini dusunuyorum. Abdullatif Sener'in aciklamalarina baktigimizda hep HDP uzerine yogunlasmis demecler goruyoruz. Meral Aksener ise HDP ile anlasmak istemedigini HDP-AKP ile is birligi yaparak kapatti ayni zamanda HDP'de Meral Aksener'i desteklemeyecegini belirtti. Bu da ikinci turda HDP dahil tum muhaliflerin oyuna talip olmak demek ayrica eski-AKP'li olmasida Cumhur-ittifaginin koz yaratmasinda buyuk bir sikintiya yol acacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Septams -- 27 Nisan 2018; 2:5:54 >

• abdüllatif şener eski bir islamcı ve ak partili lakin sonralardan 2007 sonrası ak partinin fetö yakınlığı vs ayrılması ile en çok dikkat çeken isim abdüllatif şener ak partiyi kuran ve recep tayyip erdoğanı adam edenlerden biridir sonralardan aklı başına gelmiş biri tabi eğerki chp aday gösterirse tabiki adayım abdüllatif şener kendisinin dinci biri olduğunu biliyorum ateist olarak oy veririm .
  • şunuda söylim 2007 ak partinin en güçlü olduğu dönemdi ben dahil bir çok kişi destekliyor bu adam o zamanlar bu parti ile ayrı düşüp ayrılmıştı saygı duyarım kendisine 10 yıldır ak parti tarafından bir çok sıkıntı yaşasada dimdik ayakta parayı seçmeyip halkı seçenlerden.
  • trolleri beslemeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihrali Bey

.

Alıntıları Göster
    sağ kesimi milliyetçilik ve dindar bir taban olarak görüyorum. bu görüşlere sahip değilim ve demagoji ile ülke yönetilemeyeceğini düşünüyorum. başımızdaki tüm problemlerin kökünde dolaylı veya direk olarak sağ görüşteki insanların yaptığı icraatler var.
    ben de iyip'e vericem. ama sadece ve sadece parlamenter sistem için.
    ve son olarak oy almak için doğrundan şaşıyorsan zaten kaybetmişsin demektir. dik başlı ve kendine güvenen bir halkı kimse yenemez.

• gene muhafazakar aday çıkararak Kemal abd kuklası olduğunu iyice tescilledi, 3-5 yıl sonra Ekmeleddin gibi bu da aday olmasaydım oyum Rte'ye diye açıklama yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

gene muhafazakar aday çıkararak Kemal abd kuklası olduğunu iyice tescilledi, 3-5 yıl sonra Ekmeleddin gibi bu da aday olmasaydım oyum Rte'ye diye açıklama yapar.
    Son derece cahilce bir yorum olmuş açıkçası.

• Chpnin adayi ince olmali

Sp ve iyip haric kalan sag partiler Abdüllatif Şeneri aday gosterirse cok daha iyi olur

Ama simdi su da var 2. Turda senerin oy potansiyeli inceden iyi gibi sanki

Ya bilmiyorum beynimi yaktilar abi bu ne :D

• Abdullatif Sener
  • quote:

Orijinalden alıntı: Septams

Secimlere 60 gunden az kaldi, akp ve iyi parti disinda adaylar aciklanmadi. Aciklanan adaylar dahi mitingler başlamadı, tv ve billboard reklam verip vermedigini bilmiyorum.

Partilerin hic biri secmene yeterli vakit ayarabilecek gibi durmuyor. 81 ilin tamamini gezmek diye bir durum, insani sartlar acisindan mumkun degil. Vaatleri televizyondan 24 saat yayinlansa halkin tamamina yinede ulasamazsin. Cumhur ittifaki acisindan, en onemli ve temel koz HDP'nin ittifakta olma olasiligi, Cumhur ittifagi vaatlerde bile soyut kaldi.

Muhalifler ise, evet-hayir bloguna ekonomik olarak sikintiya girmis kesimi ekleyerek 2.tura kaldigini dusunuyor.

Muhalif kisminda heyecanin ve destegin fazla olmasinin bir nedenide, milletvekili adayi olmanin cazip olmasi. Secime katilan istisnasiz her partiden bir adayin mv. secilme sansi var. Bu da ekonomik acidan buyuk bir destegin secim zamanina kadar kullanilmasi demek. Ben muhalif 9 partinin kalan gunlerde, Akp'den kat kat daha dusuk butceyle de olsa, daha kapsamli bir calisma yurutebilecegini dusunuyorum. Bu da muhaliflerin en buyuk kozunu olusturacak.

Secim doneminde iki farkli blok bekliyorum, ilk turda CHP'nin genel oy potansiyelinden dolayi Abdullatif Sener onde goturur ve ikinci turda cati-aday olacagini dusunuyorum. Abdullatif Sener'in aciklamalarina baktigimizda hep HDP uzerine yogunlasmis demecler goruyoruz. Meral Aksener ise HDP ile anlasmak istemedigini HDP-AKP ile is birligi yaparak kapatti ayni zamanda HDP'de Meral Aksener'i desteklemeyecegini belirtti. Bu da ikinci turda HDP dahil tum muhaliflerin oyuna talip olmak demek ayrica eski-AKP'li olmasida Cumhur-ittifaginin koz yaratmasinda buyuk bir sikintiya yol acacak.
    Hocam Türkiyede ayni gunde 3 4 ilde miting yapmak mumkun ekmeleddin bey gibi yatmak isterlerse 1 tane miting yapmazlar onun gibi ama calisirlarsa hadi 81 olmasin en az 70il gezerler

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertalord -- 27 Nisan 2018; 3:36:29 >
  • ilk turu geçerse ikinci turda rte karşısında Hdp'den oy alacağı kesin, iyi partililer de "tatava yapma bas geç" derse başkanlığı alabilir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.