Şimdi Ara

ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
121
Favori
67.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gearbestten bir araç kamerası aldım.
    Aldıktan birkaç ay sonra bozuldu.
    Gearbest 1 yıl içinde bozulan ürünleri tamir edeceği garantisini veriyor.(http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html#item4)
    Bu yüzden ürünü gönderdim.
    Ancak track number lı olarak ptt ile göndermeme ve 3 farklı sorgulama sitesinde de "teslim edildi" yanıtı almama rağmen gearbes kendilerine ulaşmadığını söyledi ve %50 para iadesi önerdi.
    İstemeyerek de olsa kabul etmek zorunda kaldım ama bu seferde parayı ödemediler. Tekrar başvurdum, malesef kredi kartınıza iade edemiyoruz paypal hesabınızı verin dediler.
    Şuan paypal hesabımı da verdim. Henüz para yatmadı.

Ekteki dosyalarda yazışmalarım mevcut.

Aklınızda olsun KESİNLİKLE BU SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN.

Mesela bonggood dan quadcopter almıştım uçmadı alet video çekip gönderdim direkt paramı iade ettiler quadcopter i geri istemediler bile.
    Bu mesaja eklenen görseller:

ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)

• mturgaye kullanıcısına yanıt
    paypal ile ödediysen paypal'a dispute aç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mturgaye

Arkadaşlar,
    Gearbestten bir araç kamerası aldım.
    Aldıktan birkaç ay sonra bozuldu.
    Gearbest 1 yıl içinde bozulan ürünleri tamir edeceği garantisini veriyor.(http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html#item4)
    Bu yüzden ürünü gönderdim.
    Ancak track number lı olarak ptt ile göndermeme ve 3 farklı sorgulama sitesinde de "teslim edildi" yanıtı almama rağmen gearbes kendilerine ulaşmadığını söyledi ve %50 para iadesi önerdi.
    İstemeyerek de olsa kabul etmek zorunda kaldım ama bu seferde parayı ödemediler. Tekrar başvurdum, malesef kredi kartınıza iade edemiyoruz paypal hesabınızı verin dediler.
    Şuan paypal hesabımı da verdim. Henüz para yatmadı.

Ekteki dosyalarda yazışmalarım mevcut.

Aklınızda olsun KESİNLİKLE BU SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN.

Mesela bonggood dan quadcopter almıştım uçmadı alet video çekip gönderdim direkt paramı iade ettiler quadcopter i geri istemediler bile.
    Bu mesaja eklenen görseller:

ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade)

geçmiş olsun hangi kamera ?

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

paypal ile ödediysen paypal'a dispute aç.

Paypal adam değil. Bende en. Jd den araç içi kamera aldım. Ürün geldi düdük gibi ötüyordu. Uğraşmadım bir ay sonra satıcı ile anlaşmaya çalıştım. Ürünü 13 dolar artı 10 dolar kupon vermiştim. Satıcı karım çok az lütfen beni anla 0.05 dolar öderim dedi şaka gibi! Üstelik ürün elimde yok olsa gönderirdim diyor. Ama olmayan ürünü satıyordu! Genede anlaşmaya çalıştım. 3 dolara kadar çıktı bey efendi!!! Paypala dispute açtım. Paypal ürünü kargolayin paranızı iade edelim dediler. Ulan adam hem suçlu he güçlü herşeyi ile belli, topu bana attilar. Zaten kargolasam urunun fiyatı kadar para tutuyor. Bunu söyledim anlatamadım ne imiş efendim SATICI ÖYLE ISTEMIS. Nerede kaldı senin kullanıcı dostluğun? Madem satıcıyi dinlicen neden dispute olayı var satıcı kendini düşünür zaten. Kargolasam dahi adam ürün elime filan gelmedi diyecekti. Kısaca Paypala güvenip alışveriş yapmayın. Ve adam gibi sitelerden alım yapın (piyasada en sağlam site banggood).

Birde beyler bu paralar ne zaman gelecek bilginiz varmı? Benim referans bölümünde 20 dolar gözüküyor birde başka hesabımda 0.24 dolar alışverişimden kalma var hala pending yazıyor.

• bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    G1W-C
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben bu siteden şüphelenmeye başladım.5$ hediye+4$İade+10$Referans iadesi olmak üzere alacağım para vardı.Şuan hesabımı bloklamışlar! İtiraz formu gönderiyorum ne bana mail atıyorlar ne de geri dönüyorlar.Avantajix'den iade almaya devam edeceğim ben.
  • Ruling_S kullanıcısına yanıt
    Referansı ne şekilde elde ettiniz?

• sudo S kullanıcısına yanıt
    Forumda 2 kişi benim referansım ile üye oldu ve alışveriş Yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruling_S -- 11 Mart 2016; 18:00:23 >
  • Ruling_S kullanıcısına yanıt
    Neden böyle oldu açıklamaları iyi olacak, bekleyelim görelim.

• Benimkini de başlamışlar... Biz aynı işyerindeki ler üye olmuştu

• 7.92$ normal, 80$ referans var. Bekliyorum bakalım.

• berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    16 tane referans kaydı mı var yoksa referanslarından 16 tanesi alışveriş mi yaptı da onayda mı bekliyor?

• Ref link alabilirmiyim.

• ihntk İ kullanıcısına yanıt
    gönderdim dostum
  • Ben de ref link alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mujo5

Ben de ref link alabilirmiyim.

Gönderdim hocam

• Son durum nedir arkadaşlar gerabestten Cube Iwork11 tablet almayı düşüyorum, %12 iade kesin mi? kesinse %12 süper olacak. Selamlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 12 Mart 2016; 13:32:43 >
  • Ref linki alabilirmiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende ref alabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.