Şimdi Ara

ABD, 75 adet Hürkuş-C benzeri uçak alıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
3.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forumun akıl fakirlerinin cirit attığı bir yere dönüşmesini izlemiş olmaktan üzüntü duyuyorum eski bir üye olarak .

Editörün görevi bir konunun bu site için haber değeri olup olmadığını , bunu kendi bilgi süzgeçinden tarafsızca geçirerek , yayınlamak veya yayınlamamak doğrultusunda doğru kararı vermesidir.

Benim burda gördüğüm yaklaşım '' Biz bu hürkuşu haber yapmıştık ama aklı başında az buçuk bu konudan anlayan üyelerimiz yerin dibine gömmüştü haklı olarak ,hah şimdi ABD eğitim vs amaçlı bizden olmasa da bir yerden bu tip pırpır uçak alacakmış , hadi bunu öne atalım da haberle birlikte gömdükleri kitle de sevinsin ''

Burdaki haberın aslı ABD pırpır uçak alıyor !!!! Başka birşey değil !!!

Bu nedir cidden yani , yıl 2020 oldu biz yerli milli helikopter yaptık sipariş aldık ama motoru bize satmıyorlar ve bundan dolayı siparişleri teslim edemiyoruz diyenleri savunanlar ve onların reklamını yapan donanimhaber ... Yazık ya size , cidden yazık ...

• Bende konuya girmeden diyorum USA bizden Niye bizden uçak alsın diye ilahi editör bey normalde A Maber de çalışıyorsunuz galiba...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ülkemizde Hürkuş projesinin silahlı versiyonunun geliştirilmesine yönelik eleştiriler süredursun

Kafayı mı yedin sen, kim eleştiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neroavalon

aklınızın almadığı nokta ; başlık , abd nin hürkuş benzeri uçak alacağı..ama abd den hürkuş alınacak diye anlıyorsunuz.

ondan sonra pisa testlerinde niye ortalama altındayız rererörö hebele hübele.

Alıntıları Göster
    Öyle bir şey anlamadım artık çamur atmada iftira atmada başka bi boyuta geçtiniz. Olmayan şeyi uydurup kendi kendinize dalga geçmeye çalışıyorsunuz nasıl bir vakasınız anlamak güç.

Chp erdoğan ve bahçelinin dediği gibi milli güvenlik sorunu olmaya başladı. Kendisi de seçmeni de normal değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Hürkuş projesi acıklandığında neee pervaneli uçakmı ne kadar geri bir teknoloji milleti böyle kandırıyorlar diye bıdı bıdı yapıyordunuz.

Bizden alınıp alınmaması önemli değil cahilliğinizi bir kenara bırakın ve anlayın neymiş bu uçaklar gerekliymiş işe yarıyormuş lazımmış. Ama bunu anlayabilmeniz için Jonilerin açıklama yapması gerekiyor tabiki
    Solcular bunu anlayamayacak kadar istikametlerini kaybetmiş insanlar görünüşe göre.

• quote:

Ülkemizde Hürkuş projesinin silahlı versiyonunun geliştirilmesine yönelik eleştiriler süredursun

admini eleştiren fedöcüdür :)))

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Seçmenlerin eğitim seviyesi herşeyi ortaya koyuyor, Kıbrıs'ı Marmara Denizinde sanan kişi oy veriyor

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Zaten yarı-aydın olmanın gereği bu. Kendinden başkalarını cahil belleyip ezmek. Ki Türkiye’nin yarı aydın kesimi CHP’dir.

Aydın>Cahil>Yarı-aydın.

Cahil insan yarı aydın insandan daha az tehlikelidir çünkü bağlı olduğu değerler vardır mesela vatan sevgisi. Ve hiçbi şey onu bundan kolay kolay vazgeçiremez çünkü buna koşulsuz bağlıdır.

Ancak klasik bir yarı-aydın tiplemesinin cehaleti tahsilden ileri gelen destekli bir bağnazlık olduğundan, dışı eğitim ile süslenmiştir ve kafasına girmiş birkaç şeyi manipüle ettiğinizde kendisini olduğu kişi yapan değerlerden de sığ bir mantık oturtmak suretiyle uzaklaşabilir. Sonra bu kişiler sevmedikleri iktidarlar ve nefretleri uğruna dış platformlarda ve uluslararası mecralarda ülkesini şikayet eden, dışarıya karşı ülkesini kötüleyen bir profil çizerek devamlı yurt dışı hayali kurarlar.

Bu anlattığım tipleme DH’nin son zamanlardaki malum sol kitlesinin de bir tanımıdırz

İşte bundandır ki Kurtuluş Savaşı’nda ülkeyi kurtaranlar şuan çomar diye dalga geçilen tahsilsiz “cahil” köylülerdir. Zaten bahsettiğim kişiler şuan savaş olsa savaşmam diyerek durumu itiraf ediyorlar açıkça.

Kurtuluş Savaşı’nda savaştan kaçan niye bunlar için canımı vereyim ya diyen yarı-aydın jöntürkler=şuanki chp.

Bazıları buna korkaklık da der.

Daha fazla söze gerek yok.

• Başlık çok açık. ABD Hürkuş-C tipi ve sınıfından uçak alacak işte. Daha neyini anlamıyorsunuz.

Bu haber başlığına bakıp ABD Hürkuş-C alacak zanneden arkadaşlar TIP çok ilerledi.

Gidin bir beyin cerrahına gözükün sizin için geç değil hala umut var.(Pek zannetmiyorum ama)
  • Hala başlığa yanıltıcı diyenler var. Lisede Türkçe-Edebiyat derslerinden kaçmasaydınız okuduğunuzu anlamakta zorlanmazdınız.

Özetle; bazı hilkat garibelerinin HÜRKUŞ için pırpırlı uçak mı olur yeeaaa diye ağzını yaya yaya konuştuğu ortamda ABD’nin envanterine benzer klasmanda pırpırlı uçak almasıdır.

• Hatalı başlık? "BENZERİ" ifadesinin ne anlama geldiğini öğrenememiş bir topluluk varmış meğer.d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Glitz kullanıcısına yanıt
    "Bu devirde pervaneli uçak mı olur" diye görüş savunan bir kesim var. Onlara odaklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Öyle bir şey anlamadım artık çamur atmada iftira atmada başka bi boyuta geçtiniz. Olmayan şeyi uydurup kendi kendinize dalga geçmeye çalışıyorsunuz nasıl bir vakasınız anlamak güç.

Chp erdoğan ve bahçelinin dediği gibi milli güvenlik sorunu olmaya başladı. Kendisi de seçmeni de normal değil.

Alıntıları Göster
    öyle anlamdı isen bodozlama cevap yazmazdın...demek ki öyle anlamışsın...tekrar yazayım o halde; amerika hürkuş BENZERİ pervaneli uçak alacakmış..ama bizden almayacak ...hürkuş almayacak....pervaneli uçak alacak...tamam anladın inşallah

konu bu kadar...sağdan soldan başka konuları araya kakalayıp laf ebeliği yapma

şimdi çamur atmalarına başka başlıklarda devam edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroavalon -- 15 Şubat 2020; 15:53:35 >

• Bizden almadığına göre ülkemizde değeri olmayan bir haberdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Bizden almadığına göre ülkemizde değeri olmayan bir haberdir.
    hocam daha orayı kavrayamanlar var konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rkx

AHaber mi burası ?
    A Haber= Ahmet Haber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neroavalon kullanıcısına yanıt

Hala benim ne anlayıp anlamadığımı bana söylemeye çalışıyolar çok komik önce anlaşılamayacak şeyi üzerime atıp sonra dalga geçmeye çalışıyolar. Nası bi kitlesiniz siz ya komik cidden s*lcuları ciddiye alıp yazmak benim suçumdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Hala benim ne anlayıp anlamadığımı bana söylemeye çalışıyolar çok komik önce anlaşılamayacak şeyi üzerime atıp sonra dalga geçmeye çalışıyolar. Nası bi kitlesiniz siz ya komik cidden s*lcuları ciddiye alıp yazmak benim suçumdu.
    işte böyle cevap veremeyip mors olur kalırsın..üzerine bişey atan yok kendi kendine uydurma.Türkçe bilen anlar neyin ne olduğunu..yazılar ortada.

senin ne anlayıp ne anlamadığın ve konuyu nasıl çorba etmeye kalkıştığın da hepsi ortada.

konuyu ceğapeye getiren de sensin solcu diye milleti yaftalayan da sensin konuyu alakasız yerlere çeken de sensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroavalon -- 15 Şubat 2020; 15:28:15 >
  • neroavalon kullanıcısına yanıt
    Sen iftira atmay devam et. Hürkuş benzeri uçak alıyor yazmasının sebebini söyledim ben bizden uçak aldıklarını sanmadım. Zamanında üni sınavında türkçede sadece 1 yanlışım vardı benim.

İlk mesajda bazı idrak yolları iltihaplanmış muhalifler için konu başlığının neden öyle olduğunu yazdım. Pervaneli uçak yapınca ezikliyodunuz aşağılık psikolojinizle, ama bu kategoride bir uçak gerekliymiş ki aynı tipten abd de alıyor konunun amacı bu ilk mesajda da bunu yazdım.

Biraz daha yapmadığım şeyi yaptığımı söyleyip iftira atıp hakaret edersen seni mutsuz ederim ağzını topla sus o yüzden.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.