Şimdi Ara

ABD, 75 adet Hürkuş-C benzeri uçak alıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
3.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark_prince60

İstemezükçülere kalsaydık buna da gerek yoktu.
    ben bizden alacak demiyorum sazan beyler uçağın f16 lara göre kullanım alanı ve uçuş maliyetinin düşük olmasından ötürü diyorum.

Rahmetli Özal ın dediği bişey yapmadan önce bakardım sol kesim ne diyor diye. Onlar istemiyorsa kesin memlekete faydası vardır.
    ABD, 75 adet Hürkuş-C benzeri uçak alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlık yanıltıcı falan değil siz kronik solcular biz yerli uçak yapınca yukarıdaki gibi yıl bilmem kaç pırpırlı uçak yaptılar diye seviniyolar yazıyordunuz.

Sizin aklınızın almadığı şeyi abdnin kullanmak için satın alacağı yazıyor. Ama size alıştık artık üzülmeyin.

Uçak yaparız bu ne bu mu diye beğenilmez. Köprü yapılır yap işletle yapılıyor der istemez. Yol ile dalga geçer. İyi bi icraat yapılır seçim yaklaşıyo herhalde euheuehu muhabbeti yapılır.

Meşhur tweetteki gibi, mutlu olması yasaklanmış lanetli bi kavim gibisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 14 Şubat 2020; 18:55:36 >
  • AHaber mi burası ?
  • Hürkuş türünün ilk örneğidir. Diğerleri sadece benzeridir. Yerseniz
  • Hürkuş projesi acıklandığında neee pervaneli uçakmı ne kadar geri bir teknoloji milleti böyle kandırıyorlar diye bıdı bıdı yapıyordunuz.

Bizden alınıp alınmaması önemli değil cahilliğinizi bir kenara bırakın ve anlayın neymiş bu uçaklar gerekliymiş işe yarıyormuş lazımmış. Ama bunu anlayabilmeniz için Jonilerin açıklama yapması gerekiyor tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Başlık yanıltıcı falan değil siz kronik solcular biz yerli uçak yapınca yukarıdaki gibi yıl bilmem kaç pırpırlı uçak yaptılar diye seviniyolar yazıyordunuz.

Sizin aklınızın almadığı şeyi abdnin kullanmak için satın alacağı yazıyor. Ama size alıştık artık üzülmeyin.

Uçak yaparız bu ne bu mu diye beğenilmez. Köprü yapılır yap işletle yapılıyor der istemez. Yol ile dalga geçer. İyi bi icraat yapılır seçim yaklaşıyo herhalde euheuehu muhabbeti yapılır.

Meşhur tweetteki gibi, mutlu olması yasaklanmış lanetli bi kavim gibisiniz.
    aklınızın almadığı nokta ; başlık , abd nin hürkuş benzeri uçak alacağı..ama abd den hürkuş alınacak diye anlıyorsunuz.

ondan sonra pisa testlerinde niye ortalama altındayız rererörö hebele hübele.

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    ben bizden alacak demiyorum sazan bey uçağın f16 lara göre kullanım alanı ve uçuş maliyetinin düşük olmasından ötürü diyorum.

• neroavalon kullanıcısına yanıt
    bizden alacak diyen olmadı. Bu Uçağın üretimine gereksiz diyenler oldu. Ama amerigalı abileri bu uçağın maliyet avantajından dolayı dışardan alım yapmak isteyince jetonları düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_prince60

bizden alacak diyen olmadı. Bu Uçağın üretimine gereksiz diyenler oldu. Ama amerigalı abileri bu uçağın maliyet avantajından dolayı dışardan alım yapmak isteyince jetonları düştü.
    "bizden alacak diyen olmadı." mı ? yorumları bi daha okusana
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Anlamak için yanlış organı kullanıyorlar.
  • Bu editör arkadaşa bitiyorum. A habere iş başvuru yapsan mı? Senin gibisini kaçırmayacaklarını düşünüyorum. Kardeşim doğan görünümlü şahin haberleri yapma. Siteden soğutuyorsun insanı ne zaman habere tıklasam hep senin, bu tuhaf anlaşılması garip ve devamlı a haber kafasında haberlerini okumak zorunda kalıyoruz. Mide bulandırıyor senin şu algı operasyonun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 14 Şubat 2020; 20:38:19 >
  • Bi kerede siyaset katmayın şuna malesef hürküş projemiz çogu projemizden daha yerli (altay tankı) ama 10 binlerce pervaneli uçak yapmış bir ülke bunu bizden almaz bildigim kadarıyla Birezilya yapımı Tulcano kullanıyordu Abd liler ve yine onu alıcaklar. Bu tür uçaklar terorist gruplara saldırı ve eğitimde kullanılır ancak boşuna övmeyin en dandik ordularda bile manpas deniliyordu galiba o tür füzelerden var bunları keklik gibi avlarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Bu editör arkadaşa bitiyorum. A habere iş başvuru yapsan mı? Senin gibisini kaçırmayacaklarını düşünüyorum. Kardeşim doğan görünümlü şahin haberleri yapma. Siteden soğutuyorsun insanı ne zaman habere tıklasam hep senin, bu tuhaf anlaşılması garip ve devamlı a haber kafasında haberlerini okumak zorunda kalıyoruz. Mide bulandırıyor senin şu algı operasyonun
    aynen ahmet in haberleri efsane
  • Dh anasayfa çöplüğünde bugün

• Editör, Hürkuş'a ne gerek vardı pervanelinin modası geçti diyenler için ABD bile bu tarz uçakları tercih ediyor demek istemiş.

• muhalif olmanın dayanılmaz hafifliği ve kolaylığı. hiç yüzün kızarmaz, hiç özür dilemen gerekmez, bağırmaya devam edersin. hani bizim hür kuş bir işe yaramıyordu? hala ne yazıp duruyorsunuz?

• RElS kullanıcısına yanıt
    hürkuş;

kai kt-1 (güney kore);

• Vecihi Hürkuş ve Nuri Demirağ bu sol kafadan neler çekti neler!
  • neroavalon kullanıcısına yanıt
    Bunlar ihalar ilk aşamadayken de dalga geçiyorlardı. Salyalı ağızlarıyla ''Hehe bunun aynısı BİM'de satılıyor.'' diye gülüyorlardı. Şimdi o ihalar, sihalar terörist avlıyor. Bunlar hala dalga geçiyor.

Ama merak etmeyelim, iktidara gelince bunlar üstün bilimsel zekalarıyla hemen yılmaz özdil önderliğince f-135 yapacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.