Şimdi Ara

ABARTISIZ Dunyanin en garib windows & bilgisayar sorunu!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siniriliyim neyse yanlis anlamyin ama simdi konuyu anlatiyim ve anlatmadan once ins konu yeri yanlis deildir
    Simdi bu pc yi alali 1 sene oldu yada olmadi tam bilmiyorum . Win 10 yuklu ben bu pc yi acarken surekli farkli sorunlarla karsilasiyorum bunlar ;
    A read disk error
    Hdd yi goreme
    Kendini bir turlu baslatama
    Bunlar surekli ve surekli acip kapatinca deisiyor
    Simdi nasil oldu ?
    Iftar oncesi yani Ezanin okunmasina 3 dk kadar kala babam pc yi kapat dedi brn tmm sonta kaptirim dedim ezan okundu sonra yemek yemeye girim pc yi kapatmadim aradan 5 dk gecti pc nin ekranini cok sert bi sekilde vurdu sinirlice.
    Sonra iste aldi sakladi pc acik halen ekrani kapatmis sadece uyuku modundaymis gibi neyse iste sonra 1 saat falan grcti hala pc yi falan almadim pc den ses gelmeye basladi buyuk bi ihtimalle sarji bittinden dir dedim acrim pcyi hata verdi . Iste kurcaladim ne oldunu anlamiyorum hdd mi yandi ? Cizildi cikti anlamiyorum yardimmmmmmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aldığı darbeden ötürü hard diskiniz bozulmuş. Yapabiliyorsanız verilerinizi yedekleyip hard diskinizi değiştirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakari_mayo -- 21 Mayıs 2018; 16:50:11 >
  • Önce şu bir şey anlatmayı öğren tamam mı ? Yazacağın sadece şu pc darbe aldı şu şu hatalar var bitti mevzuyu uzatma kardeşim. Ayrıca yeri burası değil teknik destek bölümü. Soruna gelecek olursak harddiskin mefta olmuş yenisini alıp değiştirmen gerekecek. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.