Şimdi Ara

A3 Sedan (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.343
Cevap
59
Favori
265.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taşla Beslemek derken kastınız nedir hocam ? Ben ne yapmamamız gerektiğini anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    taş derken aracı kirkoda bırakıyorsanız muahhak altan besleyın demek istedim..normalde olmayacak birşey ama yedek lastiğiniz yok ve lastiği kendiniz tamir ettirecekseniz aracı krikoda bırakmamalısınız anlamında demek istedim..yedek lastik varsa zaten sıkıntı yok..yada yol yardımı alacaksanız bunlara gerek yok..bir de bridgestone bayiinden sevdiğim bir arkadaş patlak lastiğin uzun süre jant üzerinde kalması lasiğe zarar verir dedi özellikle lastik tellerine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 23 Ekim 2018; 17:47:40 >
  • reko kullanıcısına yanıt
    Kriko boşluk yapar veya kayarsa şeklinde, sanırım anladım bu kez

Benimkiyle ilgilenen lastikci dört krikoya alıyor ama birisi boşlasa yine yerde zaten. Farklı bir yerde sorun yaşarsam dikkat edeceğim önerinize.

• Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı

1.4 TSİ A3 bakıyorum daha önce de belirtmiştim ancak kimisi 140HP kimisi 150HP nedir bunların farkı hangi yıl ve paket 150 lik hangisi 140 lık? Servis yazılım güncellemesi falan mı yaptı?

Silindir kapama olayı hepsinde var mı? Hangi modellerde ve yılda var?

Galerilerin bilgilerine çok güvenilmez ama şu 3 aracı takipteyim biri 150HP ikisi 140HP
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2014-model-a3-140-bg-led-paket-zenon-farlar-yetkili-servis-bakim-616345920/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2014-model-a3-150-bg-led-paket-zenon-farlar-yetkili-servis-bakim-616920671/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2014-audi-a3-sedan-1.4-tfsi-ambiante-led-xenon-140-hp-605450164/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlknbhr -- 26 Ekim 2018; 12:24:28 >

• vlknbhr V kullanıcısına yanıt
    1.6 TDI'lar 105'den 110 hp'ye çıktığı zaman 140'lık TFSI'lar da 150 hp oldu. Zamanını tam bilemiyorum. Sadece yazılım değişikliği ancak servisler 140'lıklara yeni yazılım yüklemiyor. 150'liklerin bagaj kapağında TFSI'ın altında "ultra" yazar, oradan anlayabilirsiniz. Silindir kapatma teknolojisi her iki motorda da mevcut.

3. ilan yayından kalkmış.
    1. ilandaki araçta parklaklık paketi (yan camlar etrafındaki nikelaj) yok, bilginiz olsun.
    1.-2. ilandaki araçlar Ambiente değil, Attraction.
  • 3. ilan satılmış

parlaklık paketi halledilir

attraction paket olduğunu fark ettim uyarınız için teşekkürler xenon olması önemli demişlerdi o yüzden tkibe aldım koltuklar deri olmasa da olur kendim aldığım araca geri görüş taktıracağım zaten ilerde cruise kontrol de taktırırım o yüzden ambiente veya attraction olabilir benim için

xenon pahalı olduğu için xenonlu olmasına dikkat ediyorum

Evet daha önce dediğim gibi Xenon şart. Parlaklık paketi, sanayide halledilebilir ancak orijinal olsun derseniz servisler yüklü bir fiyat çıkarıyor.

Gri aracın ön tamponunun sol alt tarafında ezik var, parlaklık paketi ile iç aydınlatma paketi yok ve 140 hp.

Lacivertte ise ekstra olarak otomatik katlanır ayna var ama arka sol taraftaki kedi gözü yok.

Bu iki araç arasında kaldıysanız lacivert olanını tercih edin derim ama araçları canlı görmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano -- 31 Ekim 2018; 14:45:24 >
  • çok dikkatlisin adaş:)

bende lacivert rengi ön planda tutuyorum ayrıca ön park sensörü de var gördüğüm kadarıyla gri de yok
    Ön park sensörünü de ben atlamışım. Lacivert olan model yılına göre bayağı dolu. Çünkü ilk gelen araçlar oldukça boştu, hiçbir ekstra donanım yoktu. 4 adet lokal boya varmış, kurumsal bir ekspertize gösterip alınabilir. Yaza doğru da orijinal çıkma sline jant ile araba güzelleştirilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano -- 6 Kasım 2018; 15:53:40 >
  • Bir sorum daha olacak Attraction veya Ambiante alıp sonradan xenon takmak ile ilgili

İnternette bir araştırdım orjinal takan bir yer var 5bin tl diyor.

Çıkma far baktım 850 900 civarı var teki takım 1700 1800 diyelim.

Bu şekilde takılabilir mi? Muayenede sorun olur mu?

Far yıkama yivme sensörü vs diyorlar bunları da taktırmak şart mı?

Ya da bu iş nasıl olur bilen varsa anlatabilir mi?

Yapılabiliyorsa sadece far yok diye temiz araç bulursak kaçırmayalım

Temiz ve uygun araç bulursanız kaçırmayın. Sıfır için fiyat aldınız mı şu son iki gündür?

• Yok hocam sıfıra gücümüz yetmez

Gerçeklik payını bilemiyorum teyiden aramadığım için ama ilginç rakamlar konuşuluyor. Güzel kredi kampanyası desteği varsa ( A3 e bakmadım ama A4'te %0 mevcut ) düşünülebilir gibi geldi. 135k Passat 1.4 TSi DSG Comfortline yazanlar olmuş , düşünün.

Sadece far alıp takmakla bitmiyor ki, komple kit (beyin vs) almak lazım. Makyajsız A3'lerde Xenon'la beraber arka stop'lar da led geliyordu. Dolayısıyla onu da taktırmak isterseniz 10.000 TL'yi geçer bence.

Ayrıca temiz araç bulma olasılığınız Xenon'lu modellerde daha fazla çünkü halojen farlı araçların geneli filo çıkmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano -- 5 Kasım 2018; 16:54:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano

Sadece far alıp takmakla bitmiyor ki, komple kit (beyin vs) almak lazım. Makyajsız A3'lerde Xenon'la beraber arka stop'lar da led geliyordu. Dolayısıyla onu da taktırmak isterseniz 10.000 TL'yi geçer bence.

Ayrıca temiz araç bulma olasılığınız Xenon'lu modellerde daha fazla çünkü halojen farlı araçların geneli filo çıkmasıdır.
    aynen dostum zaten servisler sonradan takmıyormuş bir iki yerle görüştüm muayeneden geçecek şekilde 10bin TL gibi bir fiyat söylediler.

Farları ben alırsam 5 bin TL dediler 2adet far da 1500 TL yapıyor en uygun 6500 TL

Xenonlu araç bakmak daha mantıklı gibi görünüyor ancak halojenli temiz bulursam da alırım muhtemelen led xenon takarım elimdeki photon millestone ları
  • A3 sedan mmi joystick düğmesi basmıyor , durupdururken oldu. Başına gelen varmı?
  • merhabalar bugün avekten 1.0 dynamic paket için 158 bin lira doğuş otodanda 1.6tdi design line paket için 180 bin lira teklif aldım.
  • Arkadaslar merhaba, gecen sene aracimi sattigim icin 2017 basinda 1 sezon kullandigim kislik lastiklerimi saticam. Pirelli sottozero 225*45*17. Lastikler istanbul tuzla da bulunuyor. Isteyen olursa bana yazabilir. 4 adedi 1000tl

• Slm dostlar,

2014 golf tsı highline kullanıyorum,

Bagajı yetmediği için ayrıca araba güncellemek için yeni araç bakıyordum. Doğuş oto siyah A3 sedan desing 1,6 dizel araç için, 180.000 olarak değer biçiyor. Sizce fiyat nasıl, golf dem a3 sedana geçen var mo acaba aranızda

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.