Şimdi Ara

A3 Sedan (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.342
Cevap
59
Favori
265.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: besiktas

Siz ne zaman ve kaça almıştınız acaba? Yarın Fenerbahçe'deki bayiiye gidip aracı inceleyeceğim..Aklımdaki en büyük soru işareti bir crossover'dan sedan'a geçmek..Zorlanır mıyım acaba?

Ben 2013 Eylül'de aldım
    imzada yazan özellikler var..Sedan değil ama sportback, 5 kapı yani..
    87500 TL verdim..
  • Arkadaşlar,sizce a3 Sedan'a en çok yakışan renk ve en yakışmayan renk nedir?
  • Bu konu ölmüş ağlayanı yok!
  • Lacivert
  • Siyah,beyaz ya da kırmızı için extra bir ücret gerekmiyor..Diğer renkler 750€+ KDV
    Lacivert gerçekten güzel bu arada..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Siyah,beyaz ya da kırmızı için extra bir ücret gerekmiyor..Diğer renkler 750€+ KDV
    Lacivert gerçekten güzel bu arada..

hocam anladığım kadarıyla siz sedan A3'e kafayı takmışsınız. biz ne desek boş. bize hayırlı olsun demekten başka birşey kalmıyor.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Sağolasın...Uygun bir kampanya bekliyorum..Keşke cam tavanı panoramik olsaydı ama panoramik diye adlandırılmasına rağmen sadece klasik bir sunroof..QQ ile alakası yok ama umarum QQ'ı aramam..
  • Yakında a4'te eski kasa kampanyası başlar.. Passat fiyatına dolu a4 almayı düşünüyorum.
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Aldığınız fiyatları burada paylaşırsanız sevinirim.
  • Az önce senyıldızda aracı test ettim.a3 sedan standart ambitiona ek olarak sline iç dış paket advance paket ve rs5 jantı taktım. Gelen fiyat dudaklarımı ucuklattı. Indırımli fiyatı 126 bin lira. A3 e bence bu paralar çok. Arac 1.4 tfsi 150bg olanıydı. Ve 4ay bekleme süresi söylediler. Teşekkür ettim ve çıktım..

• tevez T kullanıcısına yanıt
    A4 2.0 tdi fiyatı sordunuz mu? A4'te indirim varmıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracın ekstra donanımlarının fiyatı internette mevcut mu?

Configurator ile fiyat alamıyorum da
  • Kuray K kullanıcısına yanıt
    Maalesef değil..İlla bayiiye gideceksiniz ya da mail yoluyla ekletip araç oluşturacaksnız..
  • quote:

Maalesef değil..İlla bayiiye gideceksiniz ya da mail yoluyla ekletip araç oluşturacaksnız..

Full ekletip her parçanın fiyatını alalım o zaman :)

Fiyatlarına göre aktarıcam fiyatları o yüzden.

Nereye mail atmamız gerekecek acaba?
  • Ben size birkaç parçanın liste fiyatını yazayım bunlar kdv hariç fiyatlar

Xenon plus far,ön temizleme sistemi,yükseklik ayarı ve Led arka farlar 1090 euro

17 inç 5 kollu jantlar 225/45 R17 780 euro

İç aydınlatma paketi 240 euro

Ön park sensörü 100 euro
  • Panaromik cam tavan: 1060 Euro
    Tiptronic kumandalı direksiyon: 130 Euro
    Parlaklık Paketi: 180 Euro (Attraction ve Ambition)

Fiyatlara önce %45 ÖTV, ardından %18 KDV eklenip sabit kampanya kuruyla çarpılması gerekiyor.
  • manda kasa M kullanıcısına yanıt
    Arkada benim iki çocuk oturuyor ama 3 kişi için ortadaki çıkıntı rahatsızlık yaratır.
    Uzun yola eskiden captivayla gidiyordum, şimdi 5008'le gidiyorum ama audi koltukları spor yapıda ve biraz sert o yüzden uzun yolda rahatsızlık verebileceğini tahmin ediyorum.
    Diz mesafesi olarak benim 2012 ile yeni kasa arasında içlerine oturdum baktım bir fark göremedim. (Belkide ben hissedemedim.)
    Arkada 3 kişi oturacaksanız a4 veya a6 düşünün.
    Yakında yeni kasa a4 geliyor, ikinci elleri düşecektir. Bende ikinci el bir a4 düşünabilirim.

Bagaj boyutu bu segment bir araç için sınıfının iyilerinden diyebilirim. Golften daha büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 25 Temmuz 2014; 12:52:18 >
  • Su aracın iç dış sline olanı 90-95k olsa düşünmeden alcam. Günlerdir araştırıyorum herşeyi çok hoşuma gitti ama bu fiyatları a3 e çok ya.

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    Hocam bence arkada 3 kişi çok rahat olmasa da oturur..A4 ün arka koltuğu bundan öyle çoook farklı olmayacaktır..Şu modellerini karıştırıyorum ama sanırım Ambiente lerin arka koltukları daha rahat ve biraz daha geniş dediler..
  • tevez T kullanıcısına yanıt
    Ben de araştırıyorum hocam..Sline dan ziyade tercih ettiğin opsiyonlar nedir peki? Bomboş olan model sadece sline mı olsun istiyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.