Şimdi Ara

A3, Golf, Leon ve Octavia DİZEL motor seçeneği SATILMAYACAK (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
14.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beyinsis

golf tdi fiyatına passat tdi sattı adamlar. passat deli gibi sattı. golf satılmadıysa o olabilir sebebi ancak.

Alıntıları Göster
    Alakası yok.

Vatandaş yavaş yavaş binek dizeldeki yaklaşan çöküşü hissetmeye ve görmeye başladı. Artık benzinliler para etmeye başlayacak.

Şu andan itibaren 2020 model 0 km dizel binek otomobil almak, 7tl den dolar ya da en tepeden bist100 hissesi almak gibi birşey. Trendi sonlanmis malı zirveden elinize veriyorlar. İki gün sonra devlet dizel binek araçlara ek vergi de getirirse yandim anam diye dolanirsiniz altinizdaki arabayla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• elcas kullanıcısına yanıt
    Yaw he he ...
    Sadece 1.6 motor var dizelde sanki ...

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Vatandaş yakıtta cebinden çıkan paraya bakar, Hele benzinli araba fiyatları artarsa 2. el. Dizel veya tüplü araçlar değerlenir. Her Şekilde dizele yarar bu karar.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Alakası yok.

Vatandaş yavaş yavaş binek dizeldeki yaklaşan çöküşü hissetmeye ve görmeye başladı. Artık benzinliler para etmeye başlayacak.

Şu andan itibaren 2020 model 0 km dizel binek otomobil almak, 7tl den dolar ya da en tepeden bist100 hissesi almak gibi birşey. Trendi sonlanmis malı zirveden elinize veriyorlar. İki gün sonra devlet dizel binek araçlara ek vergi de getirirse yandim anam diye dolanirsiniz altinizdaki arabayla.

Alıntıları Göster
    Tüh parayı çöpe attık. Uzman master dizel bitti dedi. Yarın resmi gazetede kanun yayınlanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 torkculari uzen bi durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Alakası yok.

Alıntıları Göster
    hayaller hayaller. yahu avrupa'da genç aracın vergisi daha düşük yaşlı arabanın daha yüksek çevreyi daha fazla kirlettiği için bizde o bile yok. kimse kalkıp da dizele daha fazla vergi koyamaz türkiye'de. yandım adam yandım.

sen git tipsizinden hibrit bir hr-v falan al.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    bistin şu an zirvede olduğunu bilmiyoruz ki... belki de 200 bini görecek ve keşke ocakta alsaydık diyeceğiz. doların zirvesi zaten bitmez. dizele ek vergi gelirse 2. eller de artar ve elinde dizel aracı olan sevinir. öyle markaları var ki dizel almak gerekir, öyle markalar var ki benzinli almak gerekir. bilinçli olmak önemli.
  • trust06 T kullanıcısına yanıt
    farketmiyor ki hepsi hileli zaten. bizim bildiklerimizde çakma 115 beygirin üstüne dahi çıkmadılar. 160 a çıkan var.
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Ben BIST şuanda zirvede demedim ki :)) Zirveden BIST E girmek gibi dedim.

• Highline de dsgyi niye kaldırmışlar fiyat çok olacak diye mi acaba

• ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Fiyat yüksek olacak diye olabilir

Fabrikadan artık çıkmayacak olabilir

Dizelden vazgeçme olarak değerlemdirilebilir

• Dizel dsg highline daha da değerli olacak o zaman

• ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Kıymetlenir

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Dizele talep artacak

Dizel arz-ı azalacak

Dizel fiyatı patlayacak

Normal ülkede üretimi
    Biten araba fiyatı düşer ama bizde yğkselir

• AB, çevreyi kirleten egzoz gazı emisyonunu kontrol altında tutmak için 2021’den itibaren satılan araçlarda karbondioksit miktarını kilometre başına ortalama 95 grama indirdi. 2025 yılına kadar 2021 yılı seviyelerinin %15 altına, 2030’da ise 2021 yılı seviyelerinin %35 altına inecek.

Fabrika ne olacak belli değil ama Avrupa Birliği’nin istemediği eski teknolojisi ise Türkiye’ye de üretilebilir.

Şimdi bu beklemede ama eski teknoloji dizeller ve benzinliler Ülkemizde satılmaya devam edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

farketmiyor ki hepsi hileli zaten. bizim bildiklerimizde çakma 115 beygirin üstüne dahi çıkmadılar. 160 a çıkan var.
    Passatı alırken deseler bana bak bu hileli tdi 1000 tl ucuz, onu alırdım, umrumda değil. Ama hilesiz passatlar. Hileli tdilar jettada vardı, onlar da bitti.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    90 model Mercedes kalır torunlara hocam. 2020 modeller artık o kadar yaşamaz gibi de.

Torunlar sıfır alamayacak belki ama klasik araba diye alırlar

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.