Şimdi Ara

a2 ehliyeti fiyatları ne kadar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
73.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • B ehliyetim var A2 fark için 400 TL istediler yazıldım bende. Bu sadece kurs ücreti 60 TL yazılı sınav ve 60 TL direksiyon sınavı için, ayrıca ehliyet'e A2 işletmek içinde emniyete ekstra ücretler yeniden. Gittikçe de artıyor fiyatlar :( Birde hiç motor kullanmadım, kurstakilere sordum vitesli motor eğitimi var mı diye. Girişteki scooter'ı gördün mü, dediler evet dedim bende, onunla sınav yapıyoruz dediler. Scooter ile sınav doğru mudur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sherefff

quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

quote:

Orijinalden alıntı: spy24

arkadşlar toplam ne kadar yeni alacaklar için ehliyeti olmayanlar için her şey dahil

Aslında bu tür soruları gidip sürücü kursu ile konuşsanız daha net bilgi alırsınız. Sürücü kurslarının fiyatları değişiyor.

Ben Bve A2 yi alıcam 546 tl tutuyor ikisi ( Kurs ücretleri hariç )

A2 Harcı şuan 103,86 TL
    Kart ücreti 87,5 TL

Kursada 300 tl desek ortalama ki bu aralar zamlı fiyatlar daha yüksek olabilir. 500 tl ye çıkarsınız işin içinden

evet bugün itirbariyle 110,80 lira a2 harcı 101 lirada kart ücreti : )

Önemli olan kursu olabildiğince ucuza kapatmak şimdi serbest oldukları için kafasına göre fiyat vereibliyolar bi standartı yok yani.

hocam nerde ve hangi sürücü kursu acaba?

Kütahyada benimki ama güncel fiyatını sormak gerekiyo ben aldığımda 300 dü ve diğer illere göre pahalıydı.

• bende bugün bütün sürücü kurs'larını gezdim taksitli 400 450 arası peşin 300'e kadar düştü pazarlık yapa yapa en son nakit 270'e anlaştık hadi hayırlısı inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da Karanfil Sürücü Kursu 300TL , sınav harcı 100 TL, emniyet masrafları da 220 TL
  • uşak'ta sürücü kursu 200-250 liralarda geziyordu, birde üzerine sınav ücreti, birde direksiyon sınavı ücreti birde harçlar 400 civarını buluyor maşallah.
  • Ben de alıp lahmacun mu dağıtsam ne yapsam
  • bugün yalovada kaydolmuş b üzerine a2. kurs ücreti 300 tl. 50 direksiyon 200 de sınav + harç
  • Arkadaşlar B sınıfı ehliyeti olanlar A2 almak istiyorlarsa sınava girmiyorlarmış deniyor doru mu?
  • İstanbulda hem B hemde a2 ehliyetlerini aynı anda almak istiyorum. Acaba her ikisi ne kadara maal olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: CihatMeydan

İstanbulda hem B hemde a2 ehliyetlerini aynı anda almak istiyorum. Acaba her ikisi ne kadara maal olur

yanılmıyorsam 1000 lirayı ya bulur yada üç beş geçer hocam, 700-800 kurssa b dahil fiyat bu olabilirde, aynı anda ikisini alabiliyormusun onu bilmiyorum işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiNJiP

Eğer B ile A2'yi aynı anda almak isterseniz daha ucuz oluyor. şöyle ki: A2 için 125 civarında fark ödüyorsunuz.

usta ben şimdi b için kurstayım 2 kasımda yazılı 27 sındede direksiyon sınavı var kazanırsam hemen b yi cıkarmıycam a2 ye baslıycam a2 bana ne kadar apatlar birisi 700 diyor birisi 300 dıyor anlamadım yanı b ile a2 aynı anda cıkmıs olucak
  • sen en iyisi yaş tutuyosa araba ehliyeti al , tutmuyosa bekle. nede olsa mototr bi heves ,araba ise ihtiyaç. ha İlla binicem diosan al zevkler ve renkler tartışılmaz ama bn yinede söyliyim dedim. Şehrini iyi biliyosan kaçak da binersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayokhan

quote:

Eğer B ile A2'yi aynı anda almak isterseniz daha ucuz oluyor. şöyle ki: A2 için 125 civarında fark ödüyorsunuz.

usta ben şimdi b için kurstayım 2 kasımda yazılı 27 sındede direksiyon sınavı var kazanırsam hemen b yi cıkarmıycam a2 ye baslıycam a2 bana ne kadar apatlar birisi 700 diyor birisi 300 dıyor anlamadım yanı b ile a2 aynı anda cıkmıs olucak

Başlarken ona göre kayıt yaptırmalıydınız. Duruma göre A2 alırım diye bir seçenekk var mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

quote:

Orijinalden alıntı: sayokhan

quote:

Başlarken ona göre kayıt yaptırmalıydınız. Duruma göre A2 alırım diye bir seçenekk var mıydı?

tanıdık bi kursa gittim orada a2 yoktu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.