Şimdi Ara

a2 ehliyeti fiyatları ne kadar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
73.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: THUNDERBIRD

150 tl

Bu sadece kurs ücretidir,herşey dahil 400 liraya geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

Orijinalden alıntı: THUNDERBIRD

150 tl

Bu sadece kurs ücretidir,herşey dahil 400 liraya geliyor

evet ben sadece kurs ücretini yazdım
  • b ehliyeti olupta a2 alacaklar için demişsiniz 497 ytl zaten normal fiyatı bu b olmasının hiç bi avantajı yok ki
  • bugün a2 sınavına girdim bende , sistem öyle bir hal aldı ki a2 yada b yi ayrı alın yada aynı anda alın hiç farketmiyor hepsi aynı paraya geliyor sağlı sollu kazık yemiş hissine kapıldım ba2 1200 liraya geldi herşey dahil altı üstü ehliyet ödediğimiz paralara bak doğru düzgün eğitim kurs verseler inanın zoruma gitmez

20 soru vardı motordan amma velakin 1 saat önce sınavdan çıkmadığımız için 5 dakikada biten sorular için 55 dakikamı heba ettiler

2 hafta sonra direksiyon sınavı var sonra o anında açıklanıyor zaten 1 haftaya paranız varsa trafikten çıkmış olur sonra ehliyet cebinizde
  • aynen ya katılıyorum sana bende de b var a2 için kursa gidicem cok pisman olmustum aynı anda almadığım için ama dediğin gibi şimdi ister aynı anda al ister ayrı ayrı en fazla 100 lira fark ediyo aynı anda alsanda ne biçim sisstem bu böyle avrupada böyle bişey yok b ile 125cc kadar sürebiliyosun devlet milleti nasıl soysam diye düşünüyor 900-1000 liralık motor için 500 lira ehlieyete ödüyosun
  • şu anda toplam kaç lira ya çıkıyor hepsi aşağı yukarı 500 lira yı bulur mu?
  • biraz araştırdım her şey dahil geçen yıl fiyatı 340 lira yazıyordu sürücü kurslarının internet sitesinde
  • şu anda toplam kaç lira ya çıkıyor hepsi aşağı yukarı 500 lira yı bulur mu?
  • Gecen hafta Diyarbakır'da sadece motor ehliyeti icin hersey dahil 375tl'ye yazıldım.
  • 400tl den aşağı olmayacağı kesin de gerisini bilmem
  • Ankara'nın köklü sürücü kurslarından olan özgür sürücü kursu B sınıfı ehliyeti olup A2 ehliyeti almak isteyen motorcuyuz.com üyelerine A2 sınıfı ehliyet kurs ücreti 175 TL firmaya uğrayıp motorcuyuz.com üyesiyim derseniz sizleri bilgilendiricekler.

Firma adı: Özgür Sürücü Kursu
    Adres: Mithat Paşa Cad. No:56 D:4
    Kızılay, Çankaya, Ankara
    Telefon Numarası:
    +90 312 432 45 55, +90 312 432 29 99
  • quote:

Orijinalden alıntı: KukL@

Ankara'nın köklü sürücü kurslarından olan özgür sürücü kursu B sınıfı ehliyeti olup A2 ehliyeti almak isteyen motorcuyuz.com üyelerine A2 sınıfı ehliyet kurs ücreti 175 TL firmaya uğrayıp motorcuyuz.com üyesiyim derseniz sizleri bilgilendiricekler.

Firma adı: Özgür Sürücü Kursu
    Adres: Mithat Paşa Cad. No:56 D:4
    Kızılay, Çankaya, Ankara
    Telefon Numarası:
    +90 312 432 45 55, +90 312 432 29 99

Söylediğiniz rakam Ankara için mantıklı mıdır bilmem fakat örnek olması açısından Beypazarı'nda bir sürücü kursundan (zaten bir tane varmış :)) fiyat sorduğumda 150 tl dediler. Sınav ücretleri, harç falan derken 400 tl gibi bir rakam çıkardılar bana.

• yahu sürücü kursları sahipleri de arada bir şu forumu gözden geçirse de şuraya bir fiyat yazsalar hiç olmazsa neyin ne olduğu bilinirdi
  • merhaba gelişim sürücü kursu adına tüm sorularınızın cevabını bulabilirsini a2ehliyet, motorehliyeti (nisan 2012)

Motosiklet Sürüş Eğitimleri;

4 haftasonu toplam 7 ders motosiklet sürüş eğitimi yapılmaktadır.

Motosiklet eğitimleri hazırlayıcı sürüş eğitime uygun olan Yamaha YBR 125 (vitesli) motosikletler ile yapılmaktadır.

Genel sürüşü zayıf olan kursiyerlerimize honda today (50 cc) scooter motosikletle ön hazırlık ve denge eğitimi verilmektedir

Motosiklet güvenli sürüş semineri;

Motosiklet sürüş eğitimlerine başlamadan bir gün önce kurs binasında 4 saatlik güvenli sürüş semineri yapılmaktadır

A2 sınıfı(Motosiklet)sürücü belgesinin toplam maliyeti;

250 tl kurs ücreti (taksitli)
    50 tl sınav hizmetleri ücreti (M.E.B.lığı Ziraat ,Vakıf,Halkbankası hesabına)
    175 tl sürücü belgesi alırken trafik tescil şb.ne ödenecek.

Önemli ...
    Direksiyon sınavı için 50 tl ücret almıyoruz, diğer kurslardan fiyat bilgisi alırken bunu özellikle sorunuz....

Gerekli belgeler;

- 4 adet fotoğraf
    - Diploma veya öğrenim belgesi fotokopisi
    - Sağlık raporu(ortalama 40 tl ye çıkarılabilir.)
    - Savcılık belgesi

Motosiklet Eğitim Araçlarımız;

- Honda Today 50 cc ( scooter)
    - Honda Activa 100 cc ( scooter)
    - Yamaha Ybr 125 cc commuter ( Vitesli )

NOT:
    - Yukarıda belirtilen ücretler dışında ekstra hiçbir masrafınız olmayacaktır. (sınav harcı, temsilci ücreti, direksiyon ücreti vs.)
    - Eğitimlerde; eğitmen, güvenlik ekipmanları, motosiklet temini kurs ücretine dahildir.
    - Ön kayıt için sadece kimlik fotokopisi veya faxı yeterli
    - Yukarıdaki bilgiler daha önceden ehliyeti olanlar için geçerlidir.

Tekeriniz düz bassın,yollarda selamlaşmak üzere :) iyi sürüşler

• detaylı bilgi içinwww.gelisimsurucu.com web sayfasından

a2 motor ehliyeti sayfasından bakabilirsiniz
  • arkadaşlar şimdi ben a2 ehliyet alacam tamammı bana fiyat söylermisiniz istanbulda oturuyorum bide biliyosanız kurs ücreti vede toplam ücreti bide biliyosanız eğer bi kurs yeri bana söyleyebilirmisiniz nekadara patlar ??
  • ANKARA YENI BINYIL SURUCU KURSU GÜNCel KAMPANYA - A2 ve B sınıfı ehliyet alacakların dikkatine;

http://www.yenibinyil.net

Motorsiklet ehliyeti (A2) almak ve kullanmak için sınav günü yapılacak bir kaç turluk bir çalışmanın yeterli olmadığını düşünüyoruz. Bu sebeple tüm adaylarımıza fazladan bir ücret talep etmeden iki aşamalı bir eğitim veriyoruz.

İlk aşamada motorsikletin tanıtımını yapıp, sürüş hakkında temel bilgileri uygulamalı olarak çalışıyoruz. Bu aşama özellikle sadece scooter ve benzeri otomatik vitesli motorsikletleri kulanmış adayların manuel vites sistemini öğrenip tecrübe etmeleri açısından önemli. İkinci aşamada sınava yönelik çalışma yapıyoruz. Sınavın yapılışı ve önemli kısımları, trafik konileri ile yapılacak manevralar anlatıp yine uygulamalı olarak çalışıyoruz.

Otomobil (B) sınıfı ehliyet alacak adaylarımız için teorik eğitim(trafik, ilk yardım, motor) ve pratik (direksiyon) eğitimi olmak üzere iki kademeli bir öğretim sistemi uyguluyoruz.

Teorik eğitimler, alanında uzman ve deneyim sahibi hocalarımız tarafından gerekli techizatlar (kesit motor, ilk yardım maketleri vs..) kullanılarak kolay anlaşılacak şekilde son derece rahat dersliklerimizde yapılmaktadır.Çıkmış sınav soruları kursiyerlerimize ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Teorik eğitim için gerekli yazılı kaynaklarıda bizden temin edebilirsiniz.

Direksiyon eğitimimizin kalitesi ve süresi kursumuzun bu konuya verdiği önemin çok açık göstergesidir. Kuruluş tarihimiz olan 2000 yılından bu güne kadar 1'e 1 direksiyon eğitimi ilkemizden taviz vermedik. Adaylarımız eğitim çoğu kurstan farklı olarak trafikte sistemli, modern araçlarla ve uzman eğitmenler tarafından titizlikle yapılmaktadır.

A2 veya B Sınıfı Kurs Ücretimiz 10 Mayısa kadar size özel 290 tl.
    Kayıtlar kurum kontenjanı ile sınırlıdır. B sınıfı için 2 günlük sınav güzergahı direksiyon çalışması ücrete dahil, temel eğitim harictir.

http://www.yenibinyil.net/hakkimizda

Meşrutiyet Caddesi Apartman No:7 Kat: 8 Kızılay ANKARA
    0 312 419 44 58 - 0 312 419 44 59
    0 312 419 44 27
    http://www.yenibinyil.net
    iletisim@yenibinyil.net

• bende normal ehliyet var motor ehliyetini daha mi ucuza aliyorum simdi yoksa gene ayniya mi geliyor :D
  • la olum hepinizi nası denk getırdıler la buraya cık gıt lan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.